Споделена история от Тинейджърски

Искам да изляза от тази ситуация...
Здравейте! Историята, която ще ви разкажа е малко тъпа, ама се случи и ме дразни.. та се опитвам да изляза от нея.. Харесвам едно момче вече около четири месеца.. Ходихме някъде 1 месец и преди около 20 дена скъсахме заради друго момиче. Сега, обаче скъса с нея и казал на един приятел, че иска да се събираме.

Преди няколко дни се събирахме у нас с едни приятели и той реши също да дойде. Като разбрах, че ще идва много се зарадвах и почнах чак да пищя и да подскачам от радост.. Вечерта мина, той си тръгна.. и писал на сестра ми, която е по-малка от мен, във скайпа. Питал я дали според нея аз ще искам да се върна при него, казал й, че го е страх да не го отрежа..

И тя почнала да му разказва колко съм се радвала, че ще идва и как съм подскачала, че било абсурд да го отрежа, че много съм искала да съм с него, че съм го обичала.. Ужас! И оттогава всичките ми планове да се правя на недостъпна претърпяха внезапен неуспех, без да са изпробвани.. Не знам какво да направя, за да оправя нещата..

Оттогава се виждаме понякога, но все по-случайно.. и не сме излизали само двамата.. Срещаме се за по 5 мин и то винаги има и някой друг.. Не се опитва да ме сваля, нито ми звъни. Един приятел каза, че причината може би е в това, че се чувства виновен за това, че ме е зарязал преди.. Не знам какво да мисля и какво да правя.. Но искам да изляза от тази ситуация..

Коментари

1.   Ако и ти го обичаш действай.Покажи му чувствата си и има шанс отново да се съберете.

2.   Aз напрвих огромна грешка когато скъсах с единственото момче което съм обичала някога. Сега той е с друга и постоянно когато се срещнем случайно на вън става много неловко сега съжалявам че съм го скъсала и отново искам да съм с него но нямам тази възможност. Такаче по добре не го мисли толкова ами действай събери се с него

3.   Ако и ти го обичаш действай аз 5 месеца се правих на недостъпна сега отново сме заедно и всичко е прекрасно