Споделена история от Тинейджърски

Имам чувството, че е с мен само заради секса
Преди малко приятелят ми (имаме 5 години разлика-аз съм на 15, той на 20 ) за пореден път ми заявява, че иска тази вечер да прекара с приятелите си. Имам чувството, че е с мен само заради секса. Нямам абсолютно нищо против приятелите му, въпреки че тази вечер ми каза, че за нова година щели да го оставят сам. После ми вика, че само той ходел в приятелите си и ми каза, че иска да ги покани в тях... Стана ми отвратително гадно, пък че ми и казва да не се цупя. Хах откъде накъде.

Заедно сме от месец и през 2-3 дена иска да е с приятелите си вместо с мен въпреки, че всяка вечер от 21 до към 00 е с тях. Пък и тая вечер толкова ми се искаше да поговоря с някой, който уж трябва да ме разбира! Вика ми: излез с твоите приятели. Какви приятели бе човек, като че не знаеш, че аз приятели нямам.

Сега ми се реве и нямам на кой да кажа какво ми е на сърцето. Не мога и да си поплача, защото родителите ми са в съседната стая, а не искам да ме гледат такава. Нямам и приятели... Ужасно самотна съм. Тази вечер освен да се захлупя вкъщи да уча друго не виждам като планове. Вече и аз не знам какво точно да правя. Той твърди, че ако постоянно сме заедно ще си омръзнем много бързо. Така си е, ама ако смята, че ако продължава през 2-3-4 дена да иска да си почине от мен, няма да издържим много-много...
Така де, мерси за хубавия сайт и за това, че някой се е сетил да го направи. Олекна ми доста. Е, не напълно, ама бива :). Благодаря

Коментари

1.   Зарежи го - иска само секс

2.   Няма смисъл да продължаваш тази връзка- той не те разбира и не те подкрепя. Казваш, че си самотна...не би трябвало да е така,след като имаш човек до себе си. От това си проличава дали връзката е пълноценна или не. Мислиш ли,че вашите отношения са "нормални". Оставя те системно заради приятели. Добре,хубаво е човек да не забравя приятелите си,но...той те пренебрегва и ти самата си стигнала до извода,че е с теб само за секс. Да имаш "гадже" означава не само бурни нощи,но и да има взаимно разбирателство- да си споделяте поблемите и да нямате тайни. Това е да... обичаш и да чувстваш някого близък. Помисли и реши дали да продължиш с това момче.
Сиво

3.   По-тъпо не можа ли да си го измислиш??? То от километри си личи, че не е истинска история.....

4.   Ми като виждаш как стоят нещата защо се измъчваш. Отговора си го даваш и сама.
Зарязвай го, преди той да го направи, понеже това е неизбежно.
Пък и мисленето на едно 20 годишно момче ,доста се различава от разъжденията на 15 годишното момиче.
Пък и за какво ти е, дали с него, дали без него все си сама..

5.   Напълно разбирам как се чувстваш.. Аз бях в това положение. Той постоянно ме оставяше заради приятелите си.. Аз пък от своя страна послушах съветите на моите и го оставих първа, понеже знаех, че той ще го направи. Но знаеш ли какво, това не ми помогна. Една година плаках и страдах за него след това. Аз дори не му обясних как се чувтвам и не го оставих да ми каже как смята да продължава така...

За това моят съвет е да му го кажеш направо, че много харесваш приятелите му, но искаш и на теб да отделя нужното време, че една връзка не се крепи само от секса, че ако не е готов да бъде с теб, то поне да не те лъже. Бъди открита, но не и жалка. Не му се моли за нищо и не плачи пред него, защото това е най-унизителното. Бъди себе си. Успех ти пожелавам миличка! :))))

6.   Благодаря изключително много на всички за съветите,особено на номер 5 :) Благодаря!Намери се някой ме разбира :)

7.   Той, ако беше поне малко умен, нямаше да се захване с пикла на 14-15 г. Щеше да знае, че са лепки и само досаждат. За единия секс можеше и нещо по зряло да си завърти, ама като е бунак...

8.   До номер 7: Според мен всички хора ( без значение дали са момичета или момчета ) са лепки (както се изрази) , когато са влюбени, без значение на каква възраст са. Кой не би искал да прекарва повече време с любия човек?! Едва ли има такъв! А и тя не го задушава, защото до сега дори не е говорила с него за това че, прекарва повече време с приятелите си, напротив дава си му нужната свобода. Момичето просто поиска съвет именно, защото не иска да е в това положение! От номер 5

9.   Оф! Ходите от един месец... Еми дай му малко свобода на момчето, пък и ти си гледай кефа! Научи се!
А пък ако си чак толкова влюбена, режи го!

10.   Омг зарежи го .. ;д или поне си намери приятели. . .