Споделена история от Тинейджърски

Tой твърди, че ме мрази, за това което съм му причинила и дори не иска да сме приятели...
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Преди около 4 месеца бях гадже с едно момче, но го скъсах защото имахме прекалено различни характери. Той е на 15 и сега е гадже с едно момиче, което е с две години по голяма от него. Когато се видим на вън винаги се заговаряме за нещо ,но иначе отношенията са ни ужасни , но докато говорим той ме гледа постоянно в очити. Аз, обаче още га обичам, но не знам дали да му кажа. Един негов приятел ми каза, че той още ме обича, но не знам. Ацки много ми липсва. Може би ние привличало точно това ,че имами различни характери.

Кажете какво да правя? Пред мен той твърди, че ме мрази, за това което съм му причинила и дори не иска да сме приятели.
Помогнете ми, поне искам да съм приятелка с него!

Коментари

1.   Ох, малка сиии, малкаааа.....

2.   Защо не вземеш да обърнеш внимание на училището,и да се научиш да пишеш малко по-грамотно,и тогава да мислиш за любов?

3.   Купи си буквар, като за начало!

4.   Ужасно неграмотно писание (пише се ''адски''- от''ад'', ако не си се сетила, и очитЕ, не ''очитИ'').

Любовта все ще я преживееш, ама ти гарантирам, че докато имаш бръмбари в главата си, ще си останеш на ниво безработна или най-много шивачка във фирмата на кварталния бизнесмен. И тогава не очакавай да ти обърне внимание сериозен мъж.

5.   Пак кандидат българи.... :Д

6.   Сигурно е разбрал, че си глуповата и заради това не те изка!Вземи се образовай малко, защото никой не обича тъпите момичета.Е има такива, оито ги харесват, но само защото знаят, че могат да ги преметнат с определена цел!
Хайде ако си разбрала какво ти казвам отивай да учиш(не боли)

7.   Боже много сте зле на всеки се случва да сбърка аз тук поне на половината от останалите статий им намерих грешки но какво от това леле тъпи сте

8.   НИКОГА не бъди просто фр. с бивш & НИКОГА не тръгвай пак с бивш

9.   Купи си буквар, като за начало!
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa паднах от стола :D

10.   Всички дето правите тъпи коментари сте много зле. Някой има проблем. Публикува го и като провери за отговори какво вижда тъпотии също като авторите на тези коментари. Аз също пиша неграмотно ама поне е смислено.