Споделена история от Тинейджърски

Как да се държа на първа среща?!
Здравейте,
Пише ви момиче на 15 години. Моят така да се каже "проблем" е, че тази седмица ми предстои среща с момче на 19г. Моя приятелка ни запозна, но не сме се виждали преди. Единственият ни начин на общуване беше скайп. Изглежда добро момче, освен това е изключително сладък =).

Таа "проблемът" ми е, че незнам как да се държа като се видим. Знам, че трябва да бъда себе си, но аз съм малко стеснителна и се притеснявам да не сгафя нещо. Освен това тази разлика в годините.. (doh) Много ми допада, много време сме си писали и толкова се вълнувам, че най-накрая ще се видим.

Моля ви, да ми кажете за какво да разговаряме, какво да правя, как да се държа.. Ако може някое момче да даде няколко съвета ще съм ужасно благодарна :).

Благодаря на всички, които ще напишат нещо сериозно по темата и се извинявам за времето, което ви отнех :)

Коментари

1.   Мила аз също съм на 15 и също като при теб една приятелка ме запозна със сегашния ми приятел които също е на 19 :D От личен опит ти казвам че каквито и съвети да получиш тук , щом го видиш ще забравиш всичко което си чела.А за това какво да си говорите : ми то разговора ще тръгне от самосебеси не се притеснявай.Дръж се нормално без да се надуваш и да се правиш на нещо което не си и всичко ще е ОК . Успех !!!!!!

2.   Мерси номер 1..Въпреки това ще се радвам да чуя още съвети, защото наистина ми е много притеснено..

3.   И аз бях като теб преди години :d
ами като се видите ще започнете да си говорите и ще забравиш и разликата в годините и това какво да правиш найстина трябва да си ти самата а не "яката мацка от някой филм"... просто не се превъзнасяй пред него това е дразнещо и ще изглеждаш лошо в очите му по този начин

4.   Дръж се естествено, бъди себе си. Ако не те хареса, значи не е човекът за теб.

5.   Aбе той ще иска да те чука това да ти е ясно ако го искаш нещата ще тръгнат подобаващо

6.   Защо винаго всичко се свежда до "чукане"..И защо дори той да го иска аз трябва да приема?! Пфф

7.   Ми 5 е прав ти си на 15 той на 19.Деветнадесет годишно момче няма за какво друго да изка да излезе с 15 годишно момиче.НЕ си мисли, че си равна с него.Точно в този стадии на развитие той те превъзхожда интелектуално.Ще те преметне 90% съм сигурен.ЗА теб той е сладък, но за него ти си обект на физическите му нужди.Помни го това.Да не кажеш, че никой не те е предупредил.

За това,дали изкаш да приемеш секс с него си права.Може да не изкаш, но лесно ще се съгласиш като те притисне малко.Просто момичетата сте такива, това е.Незнаете какво правите.Хайде излез с него и след време се сети какво са ти казали хората.

8.   Дръж се естествено, ако те хареса хареса. това е. ако ли не да не е единствен, хич да не ти пука!!!

9.   Че той ще иска секс ще иска... но това не е нщ, което се прави защото някой друг го иска от теб, а защоъо ти самата си убедена, че го искаш...
иначе аз го правих на 15, но наистина го исках... всъщност аз първа заговорих на причтеля ми за секс :Д
а за срещата - то си разбереш сама как да се държиш и за какво да си говорите. а пък и то се предполага че няма да си говорите чак толкова много :)

10.   От моя скромен опит мога да кажа, че не е нужно още на първа среща да се правиш на кой съм аз, да говориш неща, от които няма полза /например виж каква блуза си купих или ти обичаш ли маркови дрехи/. Дръж се както казаха други, естествено. Представи си, че го познаваш от години, все едно разговаряш с най-добрият си приятел. Поотпусни се и не забравяй- дори и да не стане, не е последният, че да се ядосваш!

11.   Здрасти аз съм момче на 14 ами недей да се държиш повърхностно тоест да се лигавиш или да си правиш някои тъпи шегички не се надувай и бъди мила с него тва е!

13.   Ако до сега не сте се виждали и сте говорили само по скайп е лошо, първо защото така с писане се изчерпват почти всички теми и второ хората които се харесват онлайн, в повечето случай не се харесват на живо. Все пак опитай, но няма да е лошо ако продължиш предишен разговор от скайп освен ако той не започне някоя друга тема.

14.   Усмихвай му се
а и ако пушиш не прекалявай да пушиш пред него много от притеснение

15.   Преди няколко седмици и аз трябваше да се срещна с едно момче пак 4 години по-голямо от мен и пак като теб сме си писали в скайпа... И аз много се притеснявах, но всичко мина перфектно...Бъди себе си това ще ти кажа ;))

18.   Бъди себе си, говорете за неща които ви харесват.
Жокер:За срещата отиди усмихната.
П.П ЗАБРАВИ РАЗЛИКАТА В ГОДИНИТЕ

19.   коментара на номер 1 е точен каквото и да четеш ще забравиш когато го видиш просто се отпусни не се притесняваи :)

20.   №18, темата е отпреди 4 години! Хората вероятно вече имат 2 деца, или пък са с трети партньор оттогава...

21.   Бъди себе си