Споделена история от Тинейджърски

Загубих го...!
Здравейте. :)

Преди една година се запознах с момче, оказа се, че живеем в едно населено място. Започнахме да излизаме в компания и всичко вървеше добре. Бяхме много добри приятели, но един ден най-добрата ми приятелка ми се обади и ми каза, че той ме харесва. На мен ми стана много кофти и почти спрях да му пиша, дистанцирах се от него, но поддържах връзка със сестра му. Един ден той ми написа "мислиш ли, че може дя има нещо между нас" и аз му отговорих, че едвали ще се получи, защото си имам гадже.

Продължихме да ди пишем и на 08. 06. 2013г. той ми честити рожденния ден и ми писа " знам, че ще откажеш, но моля те помисли... " аз не отговорих три дни по-късно той каза, че ЧУЛ от много хора нещо и искал да ме попита дали у вярно. И ме пита дали го харесвам... Не отговорих, минаха седмици, а той само това пишеше. Накрая му писах, че го харесва, но като приятел. Той ме блокира и в скайп и във фейсбук. После спря да излиза. На мен ми е много кофти, че не ми пише. И последното, което ми написа беше "прости ми, аз те обичам".

Разплаках се, и го преживях много тежко. И сега пак се засичаме, но той не смее да ме погледне в очите! Моля ви помогнете ми искам да си го върна!!!

Коментари

1.   Звучи като детска история. На колко сте?

2.   Номер 1 това си е дете на 15 год... само като прочтох '' излизахме в компания'' и до там спрях да чета...

3.   Какви са тези измислици? Като някоя сапунка... Ще ти кажа две неща:
1. Ти си от онези момичета във фейсбук, които се смятат за Жулиета без своя Ромео -_-... Кралица на драмата
2. Не трябва да се занимаваш с него, щом толкова време те е търсил и ти е задавал един и същи въпрос - отрежи го и спри да му говориш, за да не се привърже още повече към теб и да започне да прави глупости, с които ще навреди на себе си и на теб.

П. С. :
Това е сайт за споделяне, в който можеш да помолиш за съвети относно нещо значимо, а не за теми от вида на, , как да си я върна", , тя вече не ми говори", , приятелите ми вече не ми обръщат внимание"

Излезте от фейсбук и влезте в реалността!!!

4.   Просто му кажи всичко, което си написала тук. Извини му се, независимо дали по фейсбук или лично.

5.   Ти не си го имала, че да искаш да си го върнеш :) Можела си да го имаш, но си си пропиляла шанса. Стига си обърквала живота на момчето и го остави намира докато не разбереш ти самата какво искаш...

6.   Да, номер 2 на 15 сме. И мисля, че в този сайт се толерират и хората с по-маловажни проблеми! Благодаря на номер 4 за съвета... И щом мислите, че е детска история, защо пишете? Номер 1 не мисля, че е много благодарно да приемаш тази история с пренебрежение, но...

Авторка :)

8.   Това е пълна детска история, че защо плачеш това не е любов вашето а е просто глупостта на едни тийнове нито си го имала нито нищо, а плачеш прекалено се разглезваш..!!!

9.   Съжалявам на предишния си коментар вместо номер 1 исках да напиша номер 3. И какво от това, като сме деца, нямаме ли права да се обичаме? ;)

Авторка :)

10.   Пише ти едно момче на 16..

До Авторката # Предварително искам да кажа да не ме разбереш погрешно.

Ако си имаш приятел.. защо въобще се занимаваш с други момчета. Това най - много ме вбесява. Ако си щастлива с твоя приятел, излизате, имате хубави преживявания и т. н - КАКВО ДРУГО ИСКАШ? А това момче явно просто го харесваш (външността му) или някое негово качество.

Моето мнение е, че това е просто някакво твое увлечение, а той просто те притиска. Ако той не знае, че си имаш приятел - защо просто не му каза? В момента си вкарваш автогол като си склонна на изневериш на приятеля си. И ти САМАТА допускаш други хора до себе си.

Твой си е живота.. твои ще са и проблемите :).

И.. любов - не е това което ти си мислиш ;) И аз си мислех, че обичам предишните си гаджета, но не е било така. Щом идва и си заминава, а не остава - тогава не е било любов (като изключим караниците и т. н).

Гледай си гаджето и си стой с него (ако все още си с него), ако ли не си хавани някой друг. И на дали можеш да върнеш предишния господинчо :) Щом толкова пъти му казвала, че го имаш само за приятел, на дали въобще той ще иска да се занимава с теб. Това е, защото ТОЙ не е получил своето. И е постъпил.. извинявай - като глупак. Какъв е проблема да си останете приятели?? Защо е било нужно да те блокирва и т. н? Типично детинско поведение.

Бъдете малко по зрели, моля ви!

*Someone..