Споделена история от Тинейджърски

Много съм тясна...
Здравейте!
От няколко месеца имам сериозен приятел и реших, че той е човека, с който мога да изгубя девственоста си .Когато обаче започнахме той не можа да проникне в мен. Оказа се, че съм много тясна. Не успя дори с пръст като хората .Имах чувството и все още го имам, че е невъзможно да проникне нещо там . Плюс това болеше страхотно много и не изпитвах никакво удоволствие или възбуда по време на любовната игра . Постояно мисля дали нещо в мен не е както трябва и ми е много тежко. Мислех да отида на гениколог ,но все не събирам смелост .Объркана съм и дори се притеснявам от приятеля си след тази случка.
Моля някой за съвет

Коментари

1.   Отиди на гинеколог, мила и всичко ще е наред.
С мен беше същото.
Желая ти много щастие и любов!

2.   Просто иди на гинеколког. Няма нищо неудобно или срамно.
Д-р Хаус

3.   Просто си била супер стегната, притеснявала си се, и затова си стегнала мускулите си. И аз бях така в началото, докато просто не се отпуснах. Боли, да, не очаквай да изпиташ удоволствие не само 1вия, но и поне още 5-6 пъти. За оргазъм да не говорим- обикновено идва малко по-късничко, след като е минало време от 1вия ти път и след като си разбрала какво те възбужда и ти харесва най-много. Ако искаш, иди на гинеколог, обясни проблема си... но попринцип такова нещо като "много съм тясна" не съществува. Опитай се да се успокоиш, да се отпуснеш, и помоли приятеля ти да те стимулира- да те гали отдолу, и с език.. и т.н. и гледай да се наслаждаваш, а не да мислиш "О Боже, ами ако пак не стане?"

4.   Няма нищо, което да не е наред в теб, мила. Но да загубиш девствеността си не е като да нарежеш салам!
И ти да си възбудена е най-малкото условие за някакъв вид интимност.

Изследвайте първо с приятеля си какво ти е необходимо, за да се възбудиш и ти, а после преминавайте към секс, понеже секса не се състои в това просто да ръгаш едно момиче в слабините, има много повече.

Моят съвет е да помолиш приятеля си да го карате по-бавно и да наблегнете на целувките и галенето. А това, което трябва да се получи ще се получи от самосебе си и то когато му е времето ;)

5.   Проблема е в приятеля ти... неопитен

6.   Съветите са на ниво

7.   Здравей,
и аз бях в твоето положение! Бях толкова тясна, че и тампони не можех да ползвам! Няма от какво да се притесняваш! Не се шашкай всичко ти е наред и е нормално!
Така:
1- вземете си лубрикант!
2- трябва да те предразположи, без да те притиска ( може да му помогнеш с чаша вино, но не се напивай)
3- не трябва да се отказвате ако е малко по- трудно, ще стане :)
4- боли повече докато се опитва да влезе, но самото влизане не е болезнено ( поне при мен беше така)
5- възможно е да ти дойде след това, и да е малко по- обилно, нормало е
6- самият акт няма да ти достави удоволстие веднага, чувството е малко страно в началото, усещаш нещо като дискомфорт ( но не болка, ако те боли- накарай го да изчака малко или се целувайте- забравяш да мислиш за болката :D) усещаш триенето, но не и удоволствието от него
7- последно- следващите два, три пъти пак може да ти е малко дискомфортно или да те наболява в някой моменти,
НО след това започва да ти харесва и да искаш още, а чувството, когато разбереш на него колко му харесва и какво удоволствие му доставяш, е страхотно :)
Не знам какво друго мога да ти кажа.... НЕ се отказвай и не се притеснявай ако не стане първия път ще е вторият! Няма как да не стане- физика! Не му мисли много и недей да се вайкаш, ще се получи :)
Успех!