Споделена история от Тинейджърски

Дали ме обича?
Здравейте!
В началото на учебтана година се преместих в ново училище и именно там срещнах любовта! Има едно момче от моя клас което ми грабна погледа още на 15 септември!'

Обаче скоро разбрах че той е тръгнал с една моя саученичка, която го ползва за играчка. Той постоянно се обръща към мен и ме гледа право в очите, държи се мило и ми се усмихва, което ме кара да го харесвам повече.

Нааскоро разбрах, че са скъсали, но той още я обича. Преди няколко дена обаче, когато бях сама на чина той дойде и седна при мен и през двата часа, в които остана не спрях да се смея. Говореше някакви смешки и ме гледаше като влюбен. Сед няколко дни по време на час ми пращаше бележки ,но те по никакъв начин не издаваха, че ме харесва.

А сега в понеделник, след грипната ваканция нещата се влушиха. Бившата му (нашата саученичка) започна да го ревнува и да му прави скандали заради мен без да имат връзка, а той и каза, че нищо няма между нас и нищо не сам значела за него. А, когато бяхме заедно погледа и постъпките му говореха друго. И сега пак идва при мен, но се държи студено сякаш иска да й покаже, че нищо няма между нас!

Не мога да го резбера, защо след като тя не го обича се държи така и ни пречи да развиваме отношенията си? Моля ви помогнете! Какво да правя? Дали ме харесва и как да се боря за него, а аз съм почти сигорна, че не е безразличен към мен! Помогнете ми!!! :(

Коментари

1.   Тва са пълни глупости, а ти си много тъпо, заблудено лапе :) Къде искаш да те гледа като ти говори, в краката ли? Това, че ти пише бележки нищо не значи..Заблуждаваш се.Изобщо не му пука за теб =) Или най-малкото, възприема те само като приятелка..Намери си някой друг, ако изобщо някой иска да те погледне, защото доста тъпичка и детски мислеша ми изглеждаш и продължи напред :)

2.   Миличка на колко години си ... ти или си малка или си лудо влюбена, за пръв път. Не винаги усмивката значи нещо недей да приемаш тези неща за капитал, а ако е влюбен в теб ще се държи по друг начин към теб :) едва ли знаеш какво е истинската любов , за да говориш за "влюбеният поглед" на момчето ... а относно съученичката , която е "между вас" както се изрази е може би от типа хора които не могат да делят собствеността си :D:D:D:D

3.   Недейте ядосва детето алоу особено 1 е много тъп