Споделена история от Тинейджърски

Направих го с близък приятел
Момиче на седемнадесет години ви пише и онзи ден го направих с един по-близък приятел, с който не живеем и в един град. Сексът беше хубав, малко изтръпнал, но нямаше по-особени чувства. Допреди това бях девствена и просто не приемах девствеността и загубването и за нещо по-специално, но исках да го направя с някой, когото познавам от години и на когото имам пълно доверие, а не с някой който ще ме използва само за единия секс и да ме направи на глупачка след това. Според вас сгреших ли като го направих с близък приятел?

Коментари

1.   Ако си искала някой стабилен, щеще да си чакаш цял живот. Не си сбъркала, секса е най-хубавото удоволствие и всеки трябва да го изпита!

2.   Тревожното е, че питаш... значи до някаква степен мислиш, че това е така (че си сбъркала)

Ти си знаеш най-добре

3.   Ами щом не смяташ, че първия път или секса изобщо трябва да е вързан с чувства, браво. Ти си си ти и твоите вярвания са най-важни! Ако това ти доставя удоволствие, не ти е кофти по време на акта или после, разбира се задоволявай си нуждите, но наистина внимавай за кретени които мислят само за онова между краката ти, че както си мислиш, че можеш да се довериш на някой и... ФОСТАТА.
S. A. D.

4.   Да, по-добре е, че си го направила с човек, който познаваш и на който имаш доверие, а не с някой случаен.

5.   Странни разбирания имаш за секса. Да го правиш без любов, просто, за да си като другите.... Аз не мога и не искам да разбера това.

6.   Ако искаш да повториш значи не си сбъркала :)

7.   От една страна си постъпила правилно, като си го направила с доверен партньор, а не с някой женкар, но после няма ли да ви е малко срам от това? Ако сте гаджета добре!

8.   Какво става сега с отношенията ви? Той как се държи? Беше ли добър, говорихте ли си за това, и как точно стана всичко? И аз искам да го направя с моя близък приятел.. чудно ми е той как го е направил, беше ли внимател?
Извинете ме за тъпите въпроси, но аз напълно подкрепям момичето и аз искам да го направя с близъм приятел.. Той добре ли те предразположи?

9.   добре си направила

10.   Ти въпреки, че ти е приятел си го харесала :)
Поне ако се обвържете, ще Ви е хубаво заедно. Така мисля.