Споделена история от Тинейджърски

Какво се случва с мен?
На 16 съм. От 17 месеца ходя с едно момче което е 3 години и половина по голямо от мен. Обичаме се много, няколко пъти се бяхме разделяли, но пак се събираме. Преди около 2 месеца на един купон се запознах с едно момиче(18), след това тя тръгна с най-добрия ми приятел, но бързо приключи всичко, защото тя беше с него, защото е преспала с най-добрия му приятел.

Тя преди е употребявала наркотици, но сега уж е спряла. Готин човек е не е някоя самовлюбена фукла, но някак си от самото начало не я харесах много, незнам защо.

Та проблема е, че моето момче от известно време излиза с нея, казва ми, че е просто приетелка, всички ми казват, че между тях няма нищо. Дори една обща приятелка ми каза, че ако посмее да направи нещо с него колкото и да я харесва ще и срита кльощавия задник.

Не съм имала никакви поводи за ревност, но просто спомене ли ми че е с нея сърцето ми се свива и направо нещо почва да ме яде отвътре, откачам. Незнам какво да правя.

Коментари

1.   Виж аз съм по-малка от теб но според мен има за какво да се притесняваш,защото много пъти се е получавало така,че да ти отмъкнат приятеля под носа..лично на мен ми се е случвало преди време..Според мен поговори отново с приятеля си,ако те обича ще те разбере и ще спре да излиза с това момиче.. ;)

2.   Ще се чукат сто на сто...
Ако можеш да преглътнеш изневяра, просто му кажи, че не е проблем. Може даже да се забавлявате тримата.
Ако е проблем, че ще спи с друга.. търси си нов от сега!

3.   Не си имала повод да го ревнуваш,но го правиш. Нещо те яде отвътре,това нещо се нарича ревност. Не ти е приятно момчето ти да се вижда с други,да,но помисли...това че сте заедно не означава,че не може да има приятелкИ. Все пак ти си знаеш,но не го ревнувай...поне не му го показвай,сдържай се. Ако го "задушаваш" с присъствието си,сама ще го тласнеш към лошия път.
Сиво

4.   Авторката: Той знае, че го ревнувам. Няколко пъти с една приятелка са ме базикали, но само базик. Дори през 4 месеца който бяхме разделени той не е бил с друга. Онова момиче си имала приятел който казва че обича, но незнам защо ревноста се появява всеки път като каже името й. И една приятелка има същото мнение като №2, но не виждам смисъла, защо с нея след като съм му казала че съм напълно готова да го направим(това ще ми е първия път), но той винаги ми е казвал че ще ме чака и че сега е незаконно (въпреки че в сегашното време повечето на моята възраст вече са го правили, но това е друг въпрос).

5.   Аз сам по малка от теб обаче и аз веднаж преживях нещо такова.Моята приателка видя че ходя от време на време с един мой приател който ми предлож и тя също го харесваше един ден се бехме разбрали да ходим но кво да вида той ходи с нея даже я държеше за ръка и аз викам:Щом искаш да си с нея МАХАЙ СЕ.Ако мислиш че няма да те разбере зарежи го!

6.   Има защо да се претесняваш според мен щом между тях няма нищо му кажи че искаш да излизаш с тях ако ти откаже или пък се опита да се оправдава му бии шута :)

7.   A защо когато са заедно не излизаш с тях ? ако на приятеля ти му пука за теб не мисля че ще е проблем и ти да ходиш

8.   Авторката: Проблема е там че когато съм на училище, а и сега земата най-късно в 8.30 трябва да съм в къщи, а те излизат по късно веднъж му бях казала да дойде да ме взема в 6 от училище, а той каза че го мързи и не му се излиза,а и е късно и в 8ч ми писа, че излиза после разбрах, че е бил с нея и опровданието му беше"Теб толкова късно пускат ли те навън, не нали"

9.   От номер 7: вземи му тегли една маина и ако му пука за теб ще те затърси ако не те затърси значи има нещо