Споделена история от Тинейджърски

Моята приятелка и той..
Здравейте! Пише ви момиче, но мисля че това се подразбира. Реших да споделя със вас, моя проблем и да помоля за вашата помощ!

Има едно момче... Да, харесвам го. Защото той ми показа, че ме харесва и че иска да бъде с мен. Но пред всички, аз не го харесвам. А всъщност отвътре искам да го целуна, но ме е страх да не се издъня. Истината е, че не мога да се целувам и това вече се явява, като огромен проблем когато момче флиртува със мен и иска да бъде с мен.

Да започнем със моята приятелка. Тя го харесва! Винаги умира от радост, като го види, а аз се правя че не ми пука. Тя знае, че той ме харесва, но си мисли че скоро ще се откаже. И че така ще има шанс.

Наистина не знам, какво да правя? Когато тя види, че той се закача с мен иска да го спре, отива и започва да го занимава и така.. Не знам какво да правя. Не знам как да действам със него, ако ще действам. Моля ви, помогнете ми.

Ж14

Коментари

1.   Преди години се скарах с най-добрата си приятелка за момче и оттгава не намерих друга като нея. Зарежи момчето, временно е. Пази приятелството!

2.   Съгласна съм с Номер 1!

3.   И аз съм била в такова положение. Според мен ще е кофти да развалиш отношенията си с нея заради някой си, който след известно време я още е с теб, я не. Аз бих направила така, че да загуби интерес в мен и по-скоро бих се опитала да го насоча по някакъв начин към приятелката си.

4.   Окей номер 3, но авторката каза, че харесва даденото момче.

5.   Авторката:
Благодаря на всички коментирали! А въпроса за целуването, някой може ли да ми каже някой трик, действие или ход? Благодаря предварително!

6.   Ама ти казваш, че ти е само приятелка а не най-добра приятелка, нали?

7.   Ж на 14 .. хаха :D

8.   Миналата година аз и една приятелка, с която бяхме доста близки, си харесахме едно момче. Тя не знаеше за моите чувства. Е, с това момче ходихме... тоест ходихме, после късаше с мен и тръгваше с друго момиче. И така ни въртеше 2-3 момичета всъщност. С приятелката ми днес сме врагове. Съжалявам, но вече е късно.
Сега ходи с бившето ми гадже и си е вдигнала страшно много самочувствието. Той й е изневерявал, тя му прощава. Това е. МИСЛИ преди да говориш и правиш глупости, защото може горчиво да съжаляваш.
Вики, 15 г.

9.   От авторката: Хм, добре. Към номер Осем: Аз не съм казала, че ще се скарам с нея заради едно момче. Не искам да ми давате истории с дадени случки между приятелки! Също така те тръгнаха преди 3 дена. Спряха му чувствата, както казах а тя постоянно се овърташе около него.. и така. Чувствам се празно. Но хайде да се поставя на нейното място? Бях и казала по едно време, че го харесвам, но тя реши да "действа" веднага. Така де, ако аз трябва да и го отстъпвам, то и тя трябва, нали? .. Както и да е. Радвам се за тях, поне външно! Благодаря на коментиралите..

11.   Аз ще ти кажа нещо относно целуването ;д. И аз като не можех да се целувам се бях притеснила много и ровех навсякъде в нета за съвети, даже съм отрязвала момчета заради това. Но едното целуване не трябва да те спира. Няма кой знае какви трикове като за начинаещ. По нататък и сама можеш да си измислиш, аз например обичам да хапя устната на момчето (леко разбира се, въпреки, че съм хапала и силно, но момчето го харесваше). Като дойде моментът не се вцепенявай или сковавай в устните, а се отпусни и не го мисли толкова. Започни леко да го целуваш като си отваряш съвсем леко устните, той ако иска ще си вкара езика и ако го направи му отвърни и ти с език и така си ги редувайте със и без. Мине ли първия път вече няма нищо страшно. :Д