Споделена история от Тинейджърски

Идеи за работа на 15
Здравствуйте хорица. Пиша Ви от САЩ. На 15 съм. Момиче съм. Наще бая са го закъсали, и искам да им помогна ама тука не се сещам какво мога да правят преди да навърша 16. Някакви идеи..?? Мислех си да правя блогове, но не ми е ясно.. нещо да продавам из нета или ддз.. Всичко което ви хрумно го споделете Моля :)) Аз съм креативна личност и много обичам да се занимавам с някакви джунджорийки.
П. С - ЗНАМ ЧЕ НЕ МИ Е ВРЕМЕТО СПЕСТЕТЕ СИ ГО ИСКАМ ДА ПОМОГНА НА РОДИТЕЛИТЕ СИ!

Коментари

1.   Ами може да се уредиш в някое кафене. Зависи де, ако изглеждаш по-голяма може да станеш сервитьорка. Или пък детегледачка? .. Може да станеш консултант на някоя фирма като Орифлейм, Avon и т. н... Или си направи сайт и продавай ръчно изработени неюа например рамки за снимки, обещи, гердани, чаши и такива неща. Или пък можеш да станеш доброволец в някой приют. Успех :)

2.   Как какво да работиш бе миличка. На един континент сме, живея в Канада, на 17 съм и от 15 годишна работя като детегледачка за едно семейство. Детето е на 6 години и го гледам събота и неделя от сутринта до следобед и всяка седмицата ме викат по 2-3 пъти като родителителите излизат вечер за по 3-4 часа. Иначе си имат и друга детегледачка, която е по-възрастна и работи от понеделник до петък през деня, понеже ние сме на училище нямаме такава възможност. Не е трудна работата та и с детето си пастнахме. Плащат ми по 15$ на час. Пробвай и ти само трябва да изкараш курса.

3.   Така и така обмислят новия закон децата да работят за държавата, изчакай още малко.. само че не знам дали ще ти се плаща...

4.   Ходи на битаци и от там купувай неща и после ги продаваи в ибеи.