Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е... да съм хванала
Привет на всички :) обожавам да прекарвам времето си в този саит защото е уникален може да се научиш на много неща :) та направо към въпроса ми :) такам на 9.11 трябваше да ми доиде обаче не ми :( мисля че на 10-ти се започнахме с едно момче но беше само с пръс възможно ли е ако вечерта е правил примерно нещо и да му е останала сперма по пръстите и да съм хванала :( все пак са минали около 18 часа моля ви помогнете ми отчаяна съм :( на 16 години съм и сами си педстажяте какво ще се случи ако наще разберат :( благодаря предварително :) :П или поне да ми дадете савет дали да си го предизвикам с някав хап :Д и какав да е тои :)

Коментари

1.   Хахаха, прочети малко из нета. Ако мислиш, че толкова лесно се хваща, до сега да е пълно с бебета. Значи ако ти е бъркал с два пръста, очаквай близнаци хахахаха

2.   Да, така не се забременява. Няма абсолютно никакъв шанс. Не си трови организма с хапчета.

3.   На теб ти е лесно и за тва се ебаваш бас ловя че си момче :Д

4.   Бременна си!!!

5.   Първо пиши по-грамотно.И второ вземи да прочетеш нещо по въпроса,защото това с ,,пръстчето,, го разбираш,но си иначе неграмотна

6.   Аз ще ти дам един сАвет-вместо да се "започваш" с разни момчета, да вземеш да се образоваш малко....

7.   Следващият път му кажи задължително да си измие ръцете, защо виждаш ли сега каква беля стана!?

8.   Aхахахахахах абе момее я се оправи! Така, ако се хващаше, то аз да бях родила 1000 пъти :D

9.   Oт авторката: офф аре не ми се правете бе вие пък все едно сте безгрешни имам една правописна гре6ка и краи неграмотна съм била :Д хаха ало смешнищи не казах проверете ми правописа а да изразите мнение ;)

10.   ЛЕЛЕ КОЛКО СИ ЗЛЕ!!!! Като се знаеш нищо за секса е го прави!!!

11.   Aбе ти добре ли си ти на задоволяване с пръст секс ли му викаш :Д

12.   Да те светна мила, че да си неграмотна, не означава само и единствено да не може да пишеш. И, да! Неграмотна си! И вместо да обиждаш хората, които иначе молиш за съвет (нещо, което е доста странно), вземи и се пообразовай малко. Все пак не ти ли е неудобно на 16 години да не знаеш елементарни неща за твоето сексуално здраве и полови отношения. Все пак секса не е само: "Мъжкото такова влиза в женското такова".

Иначе за да отговоря на въпроса ти.
В зависимост от условията на средата сперматозойдите живеят само до няколко минути извън човешкото тяло.
Около 72 часа ако са във влагалището.
Възможно е ако попаднат върху гениталиите на жената да достигнат с плуване във влагалището.

Та както се казва никога няма 100% сигурност.

В твоя случай, едва ли си забременяла.
Ако е така както казваш и са минали няколко часа, не е възможно, дори и да са останали сперматозойди по пръстите на приятеля ти, то те отдавна са били мъртви.

13.   Мила неграмотна приятелко явно не само не можеш да пишеш,но не можеш и да броиш.Имаш доста повече от "само една правописна грешка".Ще ти ги посоча една по една за да си ги поправиш.И така "саит" се пище с Й и се получава сайт,дума "такам" в българският език не съществува,"доиде" също се пище с Й и се получава дойде,"пръс" всъщност се пише ПРЪСТ можеш да направиш проверка като образуваш множествено число на пръст-пръсти.Така че,както само виждаш имаш доста грешки.И това са само правописните.Като си тръгнала да правиш секс поне си направи труда да прочетеш основното.И не се сърди на хората когато ти казват,че си неграмотна.Приемай критиката не се прави на много хитра защото очевидно не си.

14.   Aбе хора вие тоя сайт го обърнахте в час по български език,вземете се погледнете малко,всеки би могъл да допусне грешки,но тук не е мястото да ги критикувате....

15.   Kажи на момчето си да използва "напръстник" (презерватив за пръсти) :D хаха

16.   Oт авторката : специални благодарности на номер 14 ;) а за номер 15 добре измислено но едва ли с него вече ще има 2-ри път :Д

17.   То верно ако така се забременяваше до сега и аз да съм ЗАБРЕМЕНЯЛ!!!

18.   Hомер 17 пич извинявай ама ти гей ли си :Д споко пичоже и пи*ки дойде ми :П мс на всички :П

19.   Хм... , а дали не караш цветна бременност? :)))))

20.   Мисля че шанса е нулев смсл не ми се вярва ;)

21.   1 сперматозоид извън човешкото тяло умира за 5 секунди ;),абсурдно е да си мислиш,че си бременна!