Споделена история от Тинейджърски

Помогнете ми... не знам какво да направя
Здравейте!
Искам да споделя нещо с Вас, напълно анонимно
ще кажа само, че съм момиче !

И така.. близо година имах сериозен приятел, всичко беше перфектно, но когато дойде лятото аз просто..изстинах.. започнах да се държа отвратително с него, да излизам с много други момчета и накрая го зарязах, като използвах най-грозните и обидни думи, които можете да си представите!

Мина време и Септември месец, когато го видях изпитах толкова много любов, и се мразех за това, което му причиних..

Започнаха смс-и, чатове по скайп месец близо.
Накрая се видяхме и аз с триста зора му обясних, че още го обичам.
Разбрах, че и той ме обича, но просто не предприемаше нищо.

Излизахме много пъти, говорили сме си толкова много, знаех за чувствата му, а той не правеш нищо по въпроса да се съберем отново..както и да е.

Преди седмица, две се запознах с едно момче от неговия квартал.. като го видях простоо..
влюбих се от пръв поглед. За първи път от година и половина, аз изпитах онова чувство, същото когато видях бившия ми приятел за първи път.
Така се развиха нещата, че решихме с това момче, да пробваме заедно.

Когато започнахме с моята най-добра приятелка да излизаме с него и неговите приятели групово в техният квартал, разбрах че бившият ми също ще излиза с нас..!

От 3/4 дни ние излизаме и аз и бившия ми сме ацки сдухани.., гледаме се и не казваме нищо..не говориме на другите по цяла вечер..

Сегащният ми приятел ме прегръща и целува и тнт. пред него и не знам.. чувствам се ацки кофти от цялата ситуация.
Раздвоена съм..
Дали да бъда с новата си любов..
Или да се върна при стария, които не знам дали обичам вече.. липсва ми, липсва ми начина на живот с него.. всичко е различно, от това както бях свикнала.. Много страдам, когато го гледам такъв, но според мен, нетрябва да се връщам при него отново!
Нищо не може да е както преди.. не знам !

Помогнете ми какво да направя, без да ме критикувате , моля ..

Коментари

1.   Hе се връщаи назад каквото и да става :)

2.   Мила ти не търсиш съвет, а подкрепа. Знаеш много добре с кой искаш да си, но се чувстваш виновна.
Аз ще те посъветвам да си с този който искаш, без да се влияеш от други фактори.
Успех :)