Споделена история от Тинейджърски

Случайна среща...
Здравейте на всички ! Моята история е следната . Значи нашата среща беше съвсем случайна, става въпрос за това , че се обадих на един номер, които беше записан при повреда на една машина, която ми направи проблем. Собственника и дойде оправи я и си приказвахме за около 5 мин. След няколко дни се видяхме и се поздравихме . И така постепенно ми намекна, че ми иска номера като ми каза ако има нещо да му званна и му дадох номера си да знае, че аз званя.

Една вечер го извиках при нас на една пейка на мен ми беше много весело на него малко тъпо , но после се отпусна (пропуснах да кажа, че докато стигнем до пейката се спана няколко пъти) . После от общи познати му намерих и скайпа писах му , остана много приятно изненадан, че съм го намерила.

Добих смелоста да го извикам на кафе той отказа, имаше работа , но обеща, че някой ден ще идем. Закача се с мен както и аз с него. Когато му се обадих пак за повреда по сащата машина дойде веднага.

Например си спомням , че бях стигнала почти до него (до машината) и се засилих обратно да питам нещо една приятелка и той вика недей бягя ела , и се закачаше ми светеше с едно фенерче и ми се усмихваше така сладко. По скайп постоянно ме праща намигащи човечета. Спомена, че има приятелка, но аз не му вярвям винаги е сам .

Веднъж се бях ядосала и му мранках, че не си дига телефона и то ми вика ами аз сега ставам нарече ме мила, но не знам как да го разбера дали с надсмешка мила или като мила . Но не отричам, че никога не е спирал да се закача с мене.

Кажете ми какво да правя имам пречувствието, че има чувства към мене, но не съм сигурна и не знам как да разбера дали пречувствието ми е вярно, а ме е страх да го попитам, за да не проваля всичко. А наистина го искам и искам да станем нещо повече от приятели. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Дръж го така! Винаги ще имаш експресен сервиз за машината! :)))))

2.   Що не пишете бе хора пишете плссс :(

3.   Пишете моля ви

4.   Е добре какво мжое да пишеме? xD Закачате се... добре харесваш го, но не си решителна, ако мислиш, че си го опознала достатъчно добре което е нещо много трудно може да направиш първата крачка и изразиж чувствта си по-директно, ако те приеме недей да бързаш защото щастлива двойка се среща много рядко, а ако те отреже.. чакат те милионии мъже ... айде лека вечер xD

5.   Не искам да ти развалям настроението, но мисля, че няма
да станете нещо повече от приятели. Не пишеш на колко си години, но имам чувството че си много малка, а той доста по-голям от теб.

6.   Според мен му е напълно ясно че не съм безразлична към него , но проблема е че по скоро освен със закачките с мен подпитва и за моите приятелки. Нещата вървят един ден добре един зле а си има и приятелка на която според мен не даржи нарича я как ли не .