Споделена история от Тинейджърски

Той ме използва и ме остави.
Здравейте. Не знам защо пиша тука, но имам огромна нужда да споделя с някого. Та така, моята история започва с това, че се запознах с едно момче на един купон. През цялата вечер ме гледаше, най-накрая излезнахме заедно навън и той ме целуна. И така се минаха няколко дни и бяхме навън с приятели и въпросното момче отново се появи и дойде при мен и отново ме целуна, каза ми, че съм най-красивото момиче, което е виждал и неща от този сорт. Отново идваше при мене в следващите 5 дена и една вечер дойде с някаква кола, тази вечер беше студено и заедно потеглихме с колата на някъде, малко се разходихме после спря на едно място и каза, че иска да поседим малко тук. Започнахме да се целуваме в колата и се досещате по натам. Започна да ме съблича, аз му казах да спре, а той каза че нищо няма да прави, да се успокоя. Аз се притесних и му казах, че искам да си ходиме а той, каза "ей, сега след малко" и така продължи да ме съблича, а аз се възпротивлявах. Накрая успя, а аз го молех да не прави нищо, че съм девствена, че много ме боли, а той само каза "млъкни, че ако се ядосам ще стане по-лошо и няма да гледам дали те боли.. " И така после ме използва остави ме, запали си колата и си тръгна.. А аз плаках, доверих му се, а той ме използва и ме остави. Сега не мога да правя нищо постоянно, мисля за това, как да продължа отсега нататък? Помогнете ми, дайте ми съвет. След това 5 дена, не можех да се движа, имаше много кръв, болеше ме. Трудно ми е. Едва ли от сега нататък ще се доверя на някое момче.

Коментари

1.   Прочети Луиз Хей - Излекувай живота си и филма изгледай, и ще ти помогне според мен. Просто имаш проблем с вътрешния си свят. Иначе можеш да го осъдиш за изнасилване, ако толкова желаеш.

Успех

Zake

2.   Не искам да звуча цинично, но това което ти се е случило си е изнасилване. И все пак, защо момичета млади и неопитни, вярвате че ако някой ви целуне на първа среща той е вашия принц и тръгвате с него?
Винаги трябва да ви свети червената лампа, че това е капан. Не е нормално да почвате с целувки и прегръдки преди да опознаете добре даден човек - запомнете го това. Усамотявате се с някой след 4-5 дена и той съответно се възползва от това. Нима не ви учат майките ви, че това е погрешно? Нима не ви предупреждават да не ходите по купони и разни заведения - какво ще намерите там? Всяко момче разсъждава така ако след първите 1-2 срещи му разрешите да ви доближи прекомерно - "тая е лесна". И след това ги знаете последиците, а болката от унижението и лъжата са неописуеми.
Не бързайте да имате гаджета на по 14-16 години и да се поддавате на ласкателства "колко неземно красиви сте", просто знайте, че някой който истински ви обича няма да посегне да ви има още на първите срещи, а ще зачита мнението ви. Колкото и да ви се иска - бягайте от такива, защото остава болката и тъгата от извършената несправедливост към вас. Да не говорим, че може да има и други последици от такава необмислена връзка.
Сподели с майка си за това, което ти се е случило - тя най - добре ще те разбере, надявам се и да ти помогне.

3.   Със една дума до колкото разбрах може да се каже, че те е изнасилил... след като е карал кола би трябвало да има 18-сет тоест можеш да го съдиш.... а ако не искаш да разбират вашите не знам... Но се опитай да не мислиш за това.. ходи по кафета... излизай с приятелки... общувай с хора... смисъл за да може да не си мислиш за това :)

Поздрави Галко :)

4.   Трябваше да го ритнеш там, където " слънце не огрява "... нещастник подлец!!?

5.   Напълно съм съгласна с номер 2! Съжалявам за това, което ти се е случило. Бъди по-внимателна, когато общуваш с момчета. Задължително трябва да кажеш на майка си и да осъдиш изнасилвача, така поне малко ще ти мине. :)

6.   Така са момчетата, аз сега си пиша с един и го лъжа, че го харесвам! Не искам да ме заслепи любовта, затова не бързам да се доверявам, такива са пази се моето момиче, бъди умна! :) И да, кофти е, но се е случило продъллжи напред, взела си си поука :)

7.   Ами факт е, че той е напрвил това против волята ти. Следователно е изнасилване. Според мен трябва да се оплачеш в полицията, защото той ще посегне и на други момичета. Също сподели и с родителите си. Имай предвид, че такива хора разчитат точно на мълчанието и страха на жертвите си, за да си продължават с безчинствата.

8.   Задължително се опитай да го осъдиш и задължително посети психолог (може и училищния), за да не ти се отрази по-нататък. Колкото по-скоро, толкова по-добре.

9.   Миличка, съжалявам, че си попаднала на такъв човек. Плаках като четох, много е гадно това, което ти се е случило....

Това ми напомни на една случка с мен преди много години. За щастие не с такъв завършек... Запознахме се с едно момче на морето, започнахме да излизаме и да се срещаме. Аз го харесвах много, но разбира се времето беше кратко за да се опознаем съвем. Една вечер точно преди да си тръгна за моя град се разхождахме на плажа след което спряхме на едно място, той постла пуловера си и ние седнахме върху него. Той започна да ме целува и.... сещате се какво си поиска. Аз се изплаших и се разплаках. Казах му, че не съм готова за това и съм девствена и ако ми направи нещо ще се хвърля в морето, защото утре аз се пребирам и как ще живея така и ей такива неща.
Той ме съжали, каза ми, че никога не бил срещал момиче като мен, което с толкова малко думи казвало толкова неща и др. такива. Предложи ми да се оженим, но аз го отклоних... После пак се целувахме и той така си свърши както си беше с дънките върху мен...

Но ти си попаднала на някакъв гадняр. Можеш наистина да го осъдиш за изнасилване.

10.   П. С.
Отиди и на гинеколог да те види да не би да имаш вътрешни разкъсвания, инфекции щом си имала много кръв и болка.... Нека да ти издаде свидетелство за състоянието ти.
Това може да покажеш и в полицията после.

11.   Съди го