Споделена история от Тинейджърски

Тяло
На 15 съм висока около 1. 70 тежах 61 килограма но за 2 месеца сега съм 55. Та размерите ми са 84-66-94 а преди бяха 87-71-101. Да кажа на всички които гладуват, че не става с гладуване и ако искат да отслабнат (да са слаби) да не почват фитнеси и разни такива. Спрете сладкото (минете на тъмен шоколат Lindt от 50% нагоре но не повече от 70 че почва много да горчи) намалете пърженото до веднъж седмично и то по малко и така бъдете 3-4 месеца докато смъкнете около 10 килограма, яжте по по-малко от 1200 калории на ден. След това продължете така, но яжде между 1200 калории и 1600 на ден и започнете вече с някакъв спорт или упражнения. НИКАКВО ГЛАДУВАНЕ! Когато през деня огладнеете изяще малко бадеми малко плодове или зеленчуци сурови и сте готови.

Коментари

1.   "Да кажа на всички които гладуват, че не става с гладуване и ако искат да отслабнат (да са слаби) да не почват фитнеси и разни такива. "
Мойто момиче, съгласен съм, че гладуването не е правилният начин. Но да не почват фитнес и разни такива? Ти имаш ли си идея как да осъществят разход на приетите калории без физическа активност? Или това става с шарене на пръстите по клавиатурата?
За да отслабваш, количеството на приетите калории трябва да е по-малко от изразходваните или иначе казано - да има калориен дефицит, тогава тялото започва да разгражда въглехидратите складирани под формата на мазнини в тялото.
Иначе имаш и добри попадения, но като цяло - не си се постарала.
no hate
xii

2.   Това всички го знаем егати откритието направи....

Ж 16

3.   Бях 75 67 93 сега съм 70 61 83 висока съм 151 и съм 39 кг
Ж16

4.   На тази възраст по-добре си хапвай повечко, сега се расте, после ще има ''нямам цици''

5.   1200 kcal за развиващо се момиче в пубертета си е трагично.
Моля ви, деца, консултирайте се с физиолог/диетолог преди да правите глупости
ще се чудите като станете големи защо това или онова не ви е пораснало или не е като на другите