Споделена история от Тинейджърски

Бедното дете...
Здравейте! Аз съм на 13 и имам приятелка, също на толкова. Преди няколко години се запозна с едни наркомани и започна да ходи с тях, стана и тя такава..успехът се понижи, проблеми с родителите.. А най- лошото за нея беше преди година, а самата ми разказа наскоро- била на купон с тия идиоти X[[ и нещо изпила, не знам какво, а и тя няма никаква представа, ама ми разказа, че все едно нещо я тряснало по главата и е изгубила съзнание, ама е била там ( и аз не знам как да го обясня, тя така ми го разказа)...
Така де, почувствала, че й пробутват нещо отдолу- гледа милата, вижда как й бутат в дупката три химикала, заболяло я, имало кръв.... А тя се пазеше за по- нататък..
Аз постоянно й казвам, че няма какво да се плаши, девствена е, ( и съм сигурна в това), но тя не ми вярва... КАжете нещо в моя полза, та като влезе в тоя форум да види кометарите ви..
Така де.. слава богу поне спря да ходи с тези наркомани, които й съсипаха живота.. Х(((.. Сега ще търся начин да й помогна с преодоляването на други проблеми :((( Стейси, много те обичам и си ми приятелка, няма да те оставя!! ;((

Коментари

1.   Кажи й, че може кръвта да е била от някакви други рани, получили се вследствие на химикалите.. Според мен момичето губи девствеността си, когато я пипне мъжка ръка, а не химикалка. Физически може и да не е така, но кое е по- важно? Дали си загубила девствеността си, медицински погледнато ли?...
И не знам на 13 к`ви наркомани, к`ви алкохоли, с к`ви глупости се занимавате.. Даже на 12 щом преди годин ае започнала, не знам.

Ваша си работа, вие си съсипвате живота.
Дръж се за Стейси и я вкарай в правия път, защото ако още отсега има такива изпълнения, не искам да си помислям като стане на 15- 16 какв още бъду.
Поздрави и разказвай после (:

Мария

2.   От автора: Благодаря за коментара! Аз самата съм против наркотиците и алкохола, а камо ли си представете колко много ги мразя тези "хора".Момичето беше отличничка, примерно дете, амбициозно, абе дете индиго... Ама се смяташе за зубърка и НЕготина.. И ги намери тия пишлемета. Те й провалиха живота, и сега всеки я мрази, но аз НИКОГА няма да я оставя.. А колкото до това тя ми каза, че усетила нещо като парене, болка... Наскоро успя да остави наркотиците, мисля, че се оправя.НАДЯВАМ СЕ!!! :((( .. Тя ми е най- добра приятелка. НЯМА да я оставя сама в този свят. Докато нашият живот е бляскав, нейният не е... НО ЩЕ се оправи , сигурна съм! В момента това й е мечтата!

3.   Направо не мога да повярвам . Имам дъщеря на 13 и не мога за миг даже да си представя да се мотае без аз да знам къде и с кого.
Само на 13?
Деца, деца,... родителите ви са за трепане. Лошото е,че много често децата страдат заради нехайните си родители. После ''обществото било виновно'', а че те не са си погледнали детето, няма значение...
Както и да е, ще го разберете в далечното бъдеще, когато станете родители.

А иначе, браво на теб, момиче! Ти си истинска приятелка! Бъди сигурна, че твоята подкрепа е спасила приятелката ти.

4.   Миличка, много се извинявам за въпроса, но как така и тя е взимала наркотици? Цената на това "нещо" наистина е висока. Колкото до сличката с химикалите ... детствеността е най-малкият и проблем. Въпреки, че е наистина много късно кажи и веднага да се посъветва с гениколог. Споделете на майка и ... СПОДЕЛЕТЕ, а не ДА СПОДЕЛИ. Бъде до нея в този момент. Бедното дете. Желая Ви успех.

5.   Тази Стейси сама си е виновна,ако питаш мен. Каква и е работата с тези наркомани? Не се обиждай,ама тая е....абсолютна идиотка,а ти си приятелка,която тя не заслужава. Добричка си и си до нея,но...не мога да изпитам съжаление към човек,който сам си го е направил. Нали знаеш- Който сам си го направи,така и господ не може да му го направи. Защо не си и казала да спре с тези "приятели"? Но,даже и да си и казала,не мисля,че щеше да те послуша-точно обратното. Съжалявам за теб...
Сиво

6.   Боже мили на 13 ли вече се превръштате в наркомани!!!А сега за случката с химикалите-посъвествай я да отиде при гиниколог!!!

А на теб момиче ще ти кажа само 1нещо-"ЕВАЛА" ти си истинска приателка,защото обичаш приателката ти такава каквато е!!!И я поткрепяш в трудни моменти!!=]