Споделена история от Тинейджърски

Само заради приятелството ни ..
Здравейте! Искам да ви разкажа за моята история която се случи с една от най - добрите ми приятелки... Никога не бях се влюбила. Не знаех какво е любов.. приятелките ми плачеха винаги пред мен за момчета а аз дори не знаех какво е това любов. Та когато станах на 16 години разбрах.. На 24 Януари година, срещнах първата си любов. Момче с руса коса, сини очи, който носи винаги едни и същи дрехи - черни. Отначало когато го видях си помислих, че той е най - добрия човек в цялата Вселена.. Ама не беше така.. Пиеше, пушеше, постоянно полиците го търсеха. Не мина много аз научих името му - Красимир. Това ми го каза приятелката ми Сиана. Преди да срещна Красимир, тя ми говореше за едно момче - рус, със сини очи. винаги носещ едни и същи дрехи - Красимир. Тя каза, че е влюбена в него. Отначало се разбрахме със Сиана, да не се караме за него, защото не си струваше.. та само аз съм мислила така! На 3 - март се срещнахме с момичетата Сиана, Хриси и Севдалина. Сиана през цял ден ми говореше за Красимир, че той я харесва целува я постоянно и т. н. Аз знаех, че тя лъже ама не исках да го кажа само за да не се обиди! Та започнахме да играем една игра Сиана с Севдалина аз с Хриси. Та аз казах на Христина:
- Офф, защо живота е толкова ГАДЕН!? Красимир харесва.. най - добрата ми приятелка...
Не мина много Христина ми каза, че тя само лъже.. иска аз да се откажа от него за да го има тя! Хах.. Знаех си..!!
След 3 - 4 седмици най - НАКРАЯ Сиана призна, че ме лъже, простих ?.. Но.. беше грешка. Ние започнахме да се караме с нея постоянно пък момчето дори не на познаваше..!! След това Красимир е научил, че аз го харесвам, но не знам от къде. Караниците ни със Сиана продължаваха. Един път дори си спомням, че тя ми каза, че психически не съм добре, защото майка ми ме е изоставила. Всяка нощ плаках за Красьо. Един ден не можах да издържа и пих 13 хапчета аспирин. Няколко дена бях много зле, но след това се оправих. Винаги исках да се откажа от Красимир и... най - накрая успях.
Та сега като се замисля аз само за да си запазя приятелството със Сиана рискувах много. След 6 - 7 месеца направихме парти. Не беше много като парти ама.. Само тя и аз. Тя ми каза, че никога не се отказала от Красимир и няма да се откаже. Това ми го каза, защото слушахме една песен която се казваше ' Сини очи '. Сиана ми се развика, че го обича и никога няма да го даде на мен.. пък бяха минали месеци откакто аз бях се отказала от Красьо. И.. тогава казах, че аз всъщност съм била влюбена в брат му Димитър ( те ужасно много си приличат ) Но и Хриси го харесваше та аз и с нея се скарах заради това.. САМО ЗА ДА БЪДЕМ ПРИЯТЕЛКИ СЪС СИАНА ОТНОВО. Сега с нея и със Сиана не говорим. Севдалина ми е най - добра приятелка от доста време. Сега съм на 24 и се чувствам много кофти.. Имах нужда да го кажа на някой.. Сега чувствам, че съм направила голяма грешка, защото Красьо избра Сиана.. Заболя ме, все пак той беше първия...

Коментари

1.   На 24, друг път.... такива детски истории на 24..

2.   нито той нито тя те заслужават :)

3.   Мисля, че това е роман и си измисляш? Права ли съм?

4.   Може пък да бъде истина, защо да е роман а и може да е роман, защо да е истина. Може да е все още на 16 а може да не е. :Д :Д :Д :Д :Д xд xд xд