Споделена история от Тинейджърски

Объркана
Здравейте. Не очаквах че ще прибягам до това да пиша в този сайт но и това стана... Та да ви разкажа и моята история. Аз съм момиче на 14 години - 8 клас. Имам страхотни приятели и новото ми училище е страхотно. Проблем е свързан обаче с едно момче от класа ми. Цялото ми лято беше посветено на излизане с приятелки. Всеки ден. И всеки ден минавахме по едно и също място към вкъщи с една моя приятелка (живеем в един квартлал, прибираме се заедно и сме в една компания всеки ден) и по път минаваме през един площад където карат скейтборд и колела много момчета. Аз си бях харесала едно от скейтърите, но с него не се познавахме (платонична любов може би). Минавахме от там главно по тази причина, но един ден на път от там, когато минахме аз го подминах но той не ме забеляза и на няколко метра от него - някакъв негов приятел който до сега не бях забелязвала.. и аз и моята приятелка или по скоро аз малко му се изпречих на пътя и погледите ни се засякоха и той дигна вежди, усмихна ми се и аз му се усмихнах.. стори ми се много приятен и го харесах.. буквално забравих за приятеля му заради който всеки ден минавах от там.. вече минавах заради него. Всеки ден погледите ни се засичаха даже сядахме няколко пъди близо до тях.. гледахме ги как карат и макар да не го познавах го харесвах все повече.. така и не се престраших да го заговоря. Такава съм си. Един път даже се бях спряла да говоря с едно момче и бях с гръб към него и като минавал гледал само към мен и ми се усмихнал.. така каза приятелката ми.. накрая научих името му но така и не му писаах, та тва се случи някъде края на лятото - септември някъде. Скоро открих че ще сме в един клас бях много щастлива.. докато не разбрах някъде на 13 септември че си има приятелка.. по скоро го видях с нея.. и сега в училище се правим че нищо не е имало.. оня ден пак минах от там, нея за късмет я намаше и с него си казахме зрасти, той ми помаха и ми се усмихна.. аз още го харесвам много.. не смея да кажа, че го обичам не знам какво е да обичаш.. споделих ви моята история бих искала да ми дадете съвет ако може.. :(

Коментари

1.   Ако момчето си има приятелка, ще е по-добре да го оставиш да си бъде с нея. Но това не ви пречи да бъдете приятели. А и не се тревожи за това момче. Има още МНОГО пъти да се влюбваш, докато намериш правилния човек. За всичко си има време.