Споделена история от Тинейджърски

За грима и партньорите
На мен ми се прииска да чуя мнения и от двата пола за някои въпроси. За мен е нормално едно момиче да слага грим ако излиза, не до магазина разбира се.. и не да слага грим като на порно звезда, а да подчвртае било то очи, скули.. та момчета, вие харесвате ли момичета с грим, какво мислите като видите момиче, което да е прекалило? Вторият ми въпрос е относно партньорите и според вас каква е нормалната бройка..

Коментари

1.   Предпочитам всичко по едно момиче да е естествено-може да има съвсем малко грим, но да не е натрапващо се.
За вторият въпрос не мога да ти отговоря-все още не съм бил с момиче

2.   Да харесвам момичета/жени с грим, показва, че се поддържат и искат да се харесат на момчетата/мъжете, както е нормално. Относно прекаляването, само малките момичета прекаляват ей така с грима, ако жена е прекалила, значи има какво да скрие ( или избива тинейджърски комплекси).
Не се притеснявай, каквото и да си приказват в класа ти, няма нормална бройка, това си е индивидуално, някои имат нужда от няколко партньора докато разберат какво търсят и се научат от грешките си, а аз примерно още съм заедно с първото и единствено момиче, с което съм бил интимен и съм много щастлив и удовлетворен.
S. A. D.

4.   Гримът е нещо хубаво, когато прикрива несъвършенства и подчертава някои неща /очи например и устни/. За бройката - ако зависи от мен бих била само с един, но предполагам до 3-ма някъде е ок като бройка /но не за периода от година :D/. Когато бъда с мъж ще ти кажа.. АКО бъда някога изобщо...

Момиче на 22 :(

5.   Няма такова нещо като нормална бройка. Сегашният ми приятел е бил с 20-тина и нагоре (на 35 е). Бившият ми е бил с 5-6 (на 33). Аз съм на 29 и съм била с 5-има мъже. За всеки "нормалната бройка" е различна. На мен не ми пречи с колко е бил преди мен, стига докато е с мен да е САМО с мен. Освен това, нека сме реалисти - няма как да има опит в секса ако не е бил с няколко. Важи и за мъжете и за жените.
Колкото до грима, не смятам че е задължително условие. Много рядко слагам грим. Само когато излизаме някъде вечер и обикновено е само фон-дьо-тен. Спирала ползвам само 2-3 пъти в годината. Даже приятелят ми се дразни някой път като се гримирам - той ме харесва без никакъв грим и не разбира защо е необходимо да се плескам с нещо. :)
И по двата въпроса е строго индивидуално - зависи от разбиранията и предпочитанията на конкретния човек. Така, че тук ще има колкото хора, толкова и мнения.