Споделена история от Тинейджърски

Май изгубих девствеността си
Здр, аз сам още на 16 и съм момиче, но нали знаете свалките, целувките са доста вълнуващи теми за тинейджърите... Имам си прятел от 2 години обичаме се това не е нешо детско, а истинска любов поне аз и той така си мислим.
Той е на 21, да знам батко е за мене, но нали любовта няма граници. Тази вечер бяхма се срещнали... и следва целувки, свалки кат се каже то вече малко мина и тези неща, но и той знае, че няма да стане (сексът) за дето аз не искам извън брака да си губя девствеността си.
Да вярно е и аз искам да е с него за първи път, но не и в тинейджърската възрат и мястото не е извън брака.

Нали казах, че малко понапреднахме със свалките и стана така, че той настояваше. Нищо не стана освен малко да е вкарал, дето ме болеше доста и аз настоявам, че няма да бъде сега и му се разсърдих много за дето не ме послуша кат му казах 'недей'.

Както и да е, не направихме секс, но като се прибрах у дома видях малко кръв, май вече не съм девствена. Не знам какво да правя, може и да му се сърдя доста време, но това няма да промени нищо. Станалото си е станало. Много съм ядосана и ми се реве...

Извинявам се за правописните грешки...
Моля за админа вече да публикува моите истории...
благодаря ви все пак за дето сте чели... исках само да си поговоря...
^^Песимист^^

Коментари

1.   Преди 100 хиляди години първобитните хора живеели
в пещери. Нямало телефони, компютри, интернет и...
тестове за бременност.Мъжете избирали девствени
жени , защото щели да са сигурни, че са бащи на
детето ,а не някой от съседната пещера.Така по
силата на естествения подбор дали потомство
само жените, които генетично им било заложено
да се пазят девствени.Ние сме техни потомци.

2.   Здравей,
разбирам, че си ядосана, защото това е нещо, което човек наистина трябва да иска когато се случи. Но девствен е човек, който наистина не е правил секс, а не който е с разкъсан химен. Хименът може да се разкъса и при друг тип наранявания..така че не го изживявай много. Сега ти се струва кофти, но не е голяма работа. Когато наистина правиш секс ще видиш разликата.

Сексът е нещо хубаво, но поговори с приятеля си и му кажи как точно се чувстваш. Ако не просто му се сърдиш, а му обясниш чувствата си, мисля си, че ако те обича ще те разбере и ще е търпелив и внимателен.

3.   Ами честно да ти кажа няма защо да ти се реве. По-малък съм от теб с 2г. но не виждам от какво трябва да се притесняваш. Все пак си на 16.

4.   Ами вече няма какво да пазиш, така че може да си правиш секс спокойно. НО с ПРЕЗЕРВАТИВ задължително!

Успех!

5.   Мястото на секса не е извън бракът ?! Харесва ми това, че се пазиш, много девойки на твоята възраст са започнали от 13 годишна възраст, което е потресаващо, но не мисля, че секс за първи път трябва да се прави след сключване на брак...

6.   От авторката...
Ами да вече няма от какво да се пазя... НЕ... не искам да правя секс още в тази възраст. Мисля, че след брака ще е най добре, но си позволявам когато съм на 18... Защото ми е страх от бременност и да е с презерватив пак има риск...
Вече дори не говоря с него... май не искам да го виждам дори, но знам, че и аз няма да мога без него офф... много съм разбъркана...
благодаря ви за съветите все пак...

7.   Mило момиче,сексът е невероятно нещо когато е с човек когото обичаш и които те обича.Хубаво е че не прибарзващ,но бракът е нещо далеч от твоята възраст.Когато пораснеш още малко,ше разбереш,че сексът е неизменна част от една връзка...тои я крепи запомни го!когато даваш нужното на един човек той не го търси навън.Не си направила нищо лошо.Не се тревожи излишно но имай в предвид че сексът е част от живота на едно 21 годишно момче...

8.   C две прости думички "СТАВА СМЕШНО"

9.   Не се спичаи станалото станало ,не можеш да върнеш времето назад .Знам че това не е успокоение но е самата истина и ти трябва да се стегнеш и да продължиш напред.

10.   Kазваш, че го обичаш истински, а си противоречиш. Не искала да го вижда повече.. и аз бях като теб пазих се до 17 годишна докато не срещнах моето друго аз .. тогава забравих за тези принципи исках просто да го направя с него, защото знаех, че той е този, който ще ме следва "до края" ... не разбирам щом го обичаш, защо толкова драматизираш ? Аз се гордея, че той е бил първият ми, гордея се, че го познавам, че съм с него и бих се гордяла и ако забременея от него (не и на тая възраст на която си сега, ама както и да е). Щом те е страх да не забременееш прави секс с предпазни мерки, " Всичко си има срок и няма нещо, което да има гаранция", но това не значи да живееш в страх и да не видиш хубавите неща в живота, когато си млад, свеж и имаш възможност да ги направиш по-красиви от колкото, когато дойде времето ти за брак, ( което може да дойде и на 30) !!! караш я лапешката, твърде лапешката !

11.   Kво значи "май" загубих девствеността си.. не можеш ли да провериш, за да си сигурна? и защо трябва да му се сърдиш, след като е чакал цели 2 години, все пак момчето си има нужда, проявил е достатъчно разбирателство през тоя период, разбери го и ти. не е важно дали сте сключили брак, не е важно кога и къде ти е за първи път, важно е с кого..

12.   Мисля,че не си толкова малка и според мен проблемът ти не е в това,че си на 16, а че не си готова, но вече няма връщане на зад за това,не се притеснявай!

13.   Доста късно пиша по темата,но момиче тои те чака 2 години и ти се сърдиш и недоволстваш! Момчето те обича, а пак и нали все пак ако толкова мн не си искала да правиш секс защо си си смъкнала гащичките ?!

14.   Боже номер 8 незнам защо изобщо модераторите са публикевали коментара ти просто нямам думи.... до авторката според мен сега няма няжда да ти давам съвет минали са 3 години вече сигурво си го правила, но се радвам, че си една от малкото момичета който са искали да се опазят до свадбата.
S. I. S.

15.   Момиче, извънбрачният секс е грях от Средновековието! Но нищо, важното е, че не си искала да го правите, а той не те е чул. Обаче виж едно нещо, момчетата и мъжете контролират сексуалното си желание мн по-трудно от нас. Освен това той е на 21, заедно сте от две години, нормално е да иска да правите любов! Не му се сърди, просто му кажи, че ти е било неприятно, че не те е уважил, но виж, постави се на мястото му, чакаш някой две години, обичаш го, нормално е да искаш да правите секс. Ако се чувстваш вече готова и го искаш, забрави тия глупоти за извънбрачния секс и го направете! Но само, ако си готова!