Споделена история от Тинейджърски

Слушам рок но другите не го приемат
Здр хора, аз съм момче на 16 от Пловдив. Та значи моя проблем е, че любимата ми музика е рок и метъл но в класа ми никой не го приема. Паднах се в клас с чалгари и като стане някакво междучасие и почват едни чалгии и направо ми призлява. И затва слушалките в ушите и Рамщайн или Бон Джоуви на макс. Другите обаче ме смятат за сдухан щото съм слушал "стара музика". По принцип им вдигам пръста но понякога ме кара да се замисля аз ли съм единственият който слуша този стил?

Коментари

51-67 от 67

65.   АБСОЛЮТНО СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ!! С разликата, че аз съм единствената метълка в цялото училище :) остави ги и да не ти пука да се кълчат колкото искат на Андреа и там каквито са.. Слушай си рока и метъла и да не ти дреме, аз непрекъснато слушам burzum и tankard и kreator и по принцип съм блекарка и понеже се обличам така, просто защото ми харесва, веднага има реакции, на които с времето спираш да обръщаш внимание това метъла и рока са жанрове, които се слушат НАВСЯКЪДЕ, а тая пропаднала музика чалгата къде я слушат? В България.. да не говорим че е нещо средно между индийски танци и гръцки текстове.. Така че, да не ти дреме

66.   Не си единствен, готин! Аз също съм запалена в тази смъртоносно велика музика! От както се помня я слушам! Да ти кажа имаш ОТЛИЧЕН ВКУС! Другите квото си искат да слушат, ти не си длъжен да слушаш тяхната музика, така че да не ти се бъркат! Пише момиче на 16! В пловдив имам приятелка, която също слуша рок! Това е най хубавото

68.   Човек, съучениците ти не го приемат, защото имаш мнение, различно от тяхното. Ти си имаш свой вкус, който не е като техния и затова те те ами ненавиждат. Аз съм в пети клас и моят случай е напълно същият. Всички ме мразят, защото слушам рок и ми се подиграват. И не ми пука, защото това си е моят вкус и те не трябва да се бъркат в моите си работи. Просто продължавай така и да не те интересуват чалгарите. Rock and roll forever!

69.   Момиче на 17, аз пък си харесвам чалгата другите са тъпотии еми сори ама за мен си е така

71.   Момиче, 16 години.
Здравей! И моят клас е пълен с чалгари, но се разбирам долу-горе с тях, но имам една приятелка, с която си пишем постоянно за Мерилин Менсън, Линкин Парк, Холивуд Ъндед, Корн, Туиги Рамирез и вече Ин дис момент. Ся ш дам съвет:
Хубаво е, че не ти пука за на другите на мнението, и аз съм ня същото дереже и се радвам, че не съм единствена. Така, че има метъли и в твоят град, но просто трябва да ги намериш и само така! Рок и метъл завинаги! ^^ ♥

72.   Аз слушам Hollywood Undead и Deuce, малко сложно е, Deuce преди беше от групата Hollywood undead, и тогава стилът им беше смеска от рок и рап или рок и метъл, сега е по-комерсиална и бие на поп.. Но все пак аз продължавам да слушам предишните им песни, а Deuce пусна убийствен албум скоро и си слушам само него, за щастие той не е комерсиален и все още бие по-към рок, рап и метъл. Класът ми също като твоя е пълен с чалгари, дънят всяко междучасие и не харесват това, което слушам обаче не ми дреме! На теб нищо ти няма, остави ги да гледат силиконови патки и някакви като Азис дет се чудят от кой пол са.. Казвали са ми, че музиката ми била само викане, че си представяли кръв и смърт, че ги плашела... Ама на кого му пука, нали не съм ги карал да слушат Deuce, ама иначе аз съм длъжен да им слушам Роксаните, Галин и т. н.... Да си гледат работата! Харесва ли ти това, което слушаш? Тогава продължавай да ги отрязваш и това е.

73.   Точно така братко, ако слушаше чалга щеше да си от останалите безмозъчни чалга зомбита в класа ти...
Това е музиката която няма да умре!

74.   Ас пак слушам Андреа, Преслава, Теди Александрова и Галена-а сега, прибийте ме, линчувайте ме!!

75.   И аз слушам рок а чалгата е ненавиждам. Аз съм ЕДИНСТВЕНАТА от целия випуск, която слуша рок, но всъщност много се кефя от тва. Чувствам се като уникат :D
Една приятелка пък слуша K-POP, и всички и казват, че е много тъп, но на нея не и пука.

П. С. - Кой ти е любимия певец/група? ( Освен Bon Jovi и Rammstein ) Моите любими групи са Fall Out Boy и Panic! At the disco

76.   Здравей. Аз съм момиче на 15 и също слушам рок. Почти целия ден. Приятелките ми също не си падат по този стил, даже мисля, че леко се плашат. Но мене ме кефи ужасно много, а и ми помага да си оправя настроението. Не се срамувай от това, което слушаш. Може да си единствен в класа ти, но не и в целия свят ;дд Днес много рядко се намират слушатели на истинската музика, затова не се отказвай от рока и без да ти пука какво мисля другите.. Аз съм момиче, а в телефона си имам песни само на Eminem и Тhree Days Grace.

78.   Аз също слушам рок и гръндж музика и не познавам други като мен, а също съм в училище. Като цяло те съветвам да продължаваш да си слушаш тази музика, защото това е то- изкуството, а не тъпите текстове.
П. С. момиче съм

79.   Първо... остави ги.
Второ... Колко плащаш за мнението на другите?
Трето... Ти не слушаш просто стара музика, ти слушаш музика написана от реални музиканти, и изпълнявана с истински музикални инструменти, не с уста, гъза или компютърна програма.
Четвърто.. Ако не им стига... зарежи ги.

80.   Тук в училище всъщност е доста трудно да намериш хора, които истински обичат рок или/ и метъл. Има хора, които харесват рок групи във фейсбук и в междучасията усилват Zara Larsson, Justin Bieber и Ed Sheeran, а още по-зле е и да слушат чалга. Даже може би от цялата гимназия да сме най-много 5-6 човека, които да са заклети фенове на всяка рок група. Но от моя набор съм единствена, която да уважава само този жанр, тоест покривам си ушите и се махам възможно най-бързо, когато чуя новата безмислена поп песен да се чува по коридорите.

И моля като сте фенове, научете как се пише метЪл, доста МЕТАЛИ открих тук.

81.   Аз пък съм момиче на 12 и съм върла фенка на K-POP. Слушаме само аз и една приятелка, а класът ни е 30 човека. Никой не ни приема, ама майната им! Аз съм си себе си и слушам т'ва, което искам!!!
- Monnie

84.   Здравей! Аз съм момиче на 18 години и от много малка слушам метъл/рок. Преди пет години майка ми случайно спечели зелена карта от лотарията и цялото семейство се преместихме да живеем в САЩ. Когато живеех в България, на никого не съм казвала че слушам метъл, освен на моите две най-добри приятелки, които и до ден днешен поддържаме връзка. В училище слушах каквото и моите приятелки слушаха и се преструвах, че ми харесваше, но го правех защото исках да се впиша сред тях. Подиграваха ми се за други работи и не исках да ми се подиграват и за музиката и да странят от мен. Не знам защо, но в България хората странят от теб когато разберат, че слушаш метъл и веднага почват със Сатаната, дявола и не знам си какво. Тук в Америка на никой не му пука каква музика слушаш или как изглеждаш. Имам прители (момчета и момичета) които слушат метъл, рап, поп, и въпреки това се разбираме прекрасно. Даже преди 2 месеца ходих на концерт с мои приятели на Megadeth, Messhugah, Tessaract и Lillake(не знам дали ги слушаш) и си изкарахме супер, и бяхме най-отпред! Винаги като ходя на коцерти, хората са страшно мили с един друг и никога не съм имала проблеми. Не знам в България the metal scene is pretty much dead, и никой не цени хубавата музика! Наистина браво, че в училище слушаш това което ти харесва, а не като мене дето ме беше шубе да кажа на някакви си лигльовци какво наистина харесвам. Продължавай да бъдеш себе си и прави това което ти харесва!

-
Scandalous

85.   Аз съм от училище в Пловдив в район Северен. Момче. Класът ми е само с чалгаджий. В междучасието ми пускат мазна чалга, защото знаят така че ме тормозят, а чат пат и в час . Аз харесвам друг тип музика - подобна на радио NRJ (енерджи), а те ме тормозят.

86.   Аз съм на 11 години и слушам Холивуд Ъндед, Линкин Парк и Deuce но другите не могат да разберат че това е истинска музика а през междучасието си пускат тъпият педерас Lil Pump и тъпата чалга и на всичкото отгоре го усилват с колонки. Не мога да си говоря с никого за метъл и рок понеже ако ги спомена в някакъв разговор ми викат: Ти добре ли си бе остави го тоя тъп рок пусни си кючек Дубай

51-67 от 67