Споделена история от Тинейджърски

Опита се да ме насили...
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години(осми клас). Доста съм срамежливна и притеснителна. Не пуша и не се друсам като повечето ми съученички, но не това е проблема. В началото на 2013г. се запознах с едно момче-Деян. В момента сега той е на 16г. Бяхме доста добри приятели и много се подкрепяхме. Много обичах да прекарвам свободното си време с него. Малко, по малко обаче ние се влюбихме един в друг и решихме, че не можем да останем само приятели и така тръгнахме. В моите очи той беше красив, умен, забавен и много, много мил с мен, но имаше един голям недостатък-беше много ревнив, болезнено ревнив. Вече пети месец бяхме заедно, когато се уговорихме на 14 септември да направим едно кротко купонче, за да се съберем няколко човека преди началото на учебната година. Всичко щеше да се състои в неговия дом от 17:00ч. Събрахме се! Бяхме 8 човека-5момичета и 3 момчета. Прекарвахме си страхотно докато незнам от къде се взеха три различни бутилки уиски. Малко по-малко момчетата се напиха и разбира се моя Деян не остана по-назад. Стана още по-нежен и реши, че трябва да ме заведе да ми покаже нещо в неговата стая. Тъй като съм доста предпазлива и нямам никакво доверие на пияни или дрогирани му отказах многократно, но накрая той почти ме завлече там, докато Камен и Йонна(част от гостите) се натискаха, а другите бяха забили нос в някакво списание.
Така отидохме в неговата стая, докато баба му беше в съседната стая и гледаше телевизия. Там той затвори вратата и започна да ме целува. Разбира се отвърнах му и след малко му казах да идем при другите, но той не ми отвърна нищо и ме сложи на леглото. Там започна една борба, защото ми стана ясно какво всъщност иска той, но тъй като е тренирал дълги години карате е доста силен, а аз съм слабичка и не можех да се справя с него. Говорех му и се дърпах. Почти се разплаках, но той не ми обърна особено внимание. Това което ме озадачи беше, че въпреки всичко беше нежен. Накрая когатно почти успя да съблече блузата ми аз успях да му ударя шамар, при което той, като че ли разбра какво прави и се отдръпна. Излязох и веднага си тръгнах.
На следващия ден ме потърси чак към обяд и се уговорихме да се видим в двора на бившето ми училище. Там му заявих, че ние бяхме до тук. Поговорихме и тогава за първи път го видях да плаче. Просто една сълза се стече по бузата му. Въпреки всичко ние скъсахме.
Разказах ви всичко това, не защото искам някакъв съвет или нещо подобно, а защото просто имах нужда от това. Благодаря на всички, които отделиха време да прочетат това! :)

Коментари

2.   Аз лично смятам, че човек е истински, точно когато се напие. Падат всякакви маски и заблуди и се появява истината. От личен опит ти го казвам :)
Pr0cK

3.   Това да не е някой филм със Селена Гомез?

4.   Не знам какво да ти кажа... според мен той наистина съжалява все пак не виждаш всеки ден момче което да плаче за момиче. Мисля че наистина те е обичал... Но не знам ти си прецени! :)

5.   Аз лично смятам, че малко си поизмисляш

7.   Правилно си направила но се замислих, че той е и бил пиян, но ти пак си права. Това е моето мнение.

8.   Ами млади сте, тепърва ще се учите на обноски и на отношение един към друг. Това мога да ви кажа.
Правилно си постъпила - не се прави така на пияна глава. Има си там некинг, петинг, чекии, свирки - ако толкова се обичате, можете да намерите начин. Но трябва да си говорите и да се разберете, не да се цупите и да се насилвате.

9.   Ако бях на твое място бих му простила, не за друго, ами, защото е бил истински, щом се е разплакал. Искал те е, при повечко пиене се е отпуснал и така....
момиче на 14 години съм :)
пиши да видим какво е станало

10.   Правилно си постъпила!

11.   Номер 3 и 5-мен лично не ме интересува мнението на хора като вас.Все пак ви благодаря!
До номер осем-благодаея ти,че отдели време да прочетеш всичко това,но аз смятам,че на този етап не сьм готова нито за петиг,нито за нешо подобно.

13.   До номер девет, не мисля, че нешата може да се променят, но разбира се ше пиша, ако нешо стане!
П. П. -извинявайте, ако някьде има грешки, но всеки ден пиша от мобилния си.

14.   От №8,
ами това му го кажи на него, не на мен. Аз само предлагам възможности, без да знам за какво си готова и за какво не. Основното, което исках да кажа е: има ли (взаимно) желание за нещо - намира се и начин. И то без разпри и "късания" и окончателни решения! Включително и той трябва да намери някакъв начин да продължите връзката си ако се обичате, а ти не си готова.
Та вие сега формирате характерите си! Ако свикнеш отсега да бягаш от проблемите, да ги загърбваш и да "късаш", вместо да ги решаваш, какво да очакваш от себе си в бъдеще?

15.   От авторката:
Номер 14. Не мога да разбера, зашо си мислиш, че той не знае, че аз не сьм готова... Той е наясно сьс всичко!!!
Да, сьгласна сьм, че сега ние формираме характерите си, но аз категорично не бягам от проблемите си. Както казах ние поговорихме. Аз имам собствено мнение и няма да се отказвам от него и да рискувам, зашото незнам какво може да направи следвашия пьт когато се напие. Според мен това е правилното решение... Все пак това си е моя живот!

16.   Момчето много те харесва и естествено като всяко друго момче на неговата възраст желае момичето, в което е влюбен. Пил е алкохол, не е можел да се контролира. Не казвам, че това, което е направил е правилно, но най-малкото е напълно разбираемо. Мисля, че не си струва да прекратявате тази връзка заради една грешка особено при положение, че той я осъзнава.

17.   Много благодаря на номер 16 за това, че е така мил с мен и разбира се за адекватния съвет който ми дава. Ще си помисля и може би ще успея да му простя.
Отново ти благодаря!

19.   Прости му. Искал те е, пиинал е малко повече.... :)
Ти сама каза, дори тогава е бил нежен, просто се е отпуснал..

20.   От авторката:
Има развитие. Аз му простих. Превьзмогнах го. Ние отново сме заедно.
Благодаря на всички, коите ме посьветваха и не ми се подиграха! Благодаря ви!

21.   Ще му простиш разбира се. Една седмица наказание му стига.
Реално ако той бе писал тук, преди случката, иска те момчето, какво щяха да го посъветват - да бъде по настоятелен, за кураж може да пиине малко алкохол, да направи малък купон и след това да действа настоятелно. Ако положението стигне до шамари значи не си готова. Това щяха да го посъветват.

22.   От авторката:
Номер 21-не беше само седмица наказание, както казваш ти, а доста по-дълго, но...
За всичко останало което си написала като се замисля... наистина е така.
Благодаря ти!