Споделена история от Тинейджърски

В дилема съм..
Здравейте. След месец правя 16 години, но за сега не съм имал сериозни връзки , пък да не говорим за секс. Дефствен съм. Историята, заради която сега съм в това положение е дълга и за това няма да я разказвам, защото не е от значение.

От около година вече съм уверен в себеси и искам да правя секс. Обаче подхода ми е грешен към момичетата и не мога да завържа връзка. Да ,излизам с момичета на кафе, но доста рядко. Може би проблема ми е в това ,че малко излизам и понзавам малко момичета.

Дилемата ми е дали да ходя и да пусна 60 лева за курва и да си реша проблема с дефствеността или да излизам повече, да съм по-уверен в това ,че няма да съм отблъснат от момичетата и да се запознавам повече, да правя повече опити за връзки и тн.

Коментари

1.   Мисля, че сам знаеш отговора, просто търсиш подкрепа. Разбира се, че е по-добре да бъдеш по-уверен в себе си и да не се отказваш! Рано или късно, ще срещнеш подходящото момиче. Не спирай да търсиш и опитваш. Уверявам те, че няма нищо срамно или нередно в това да си деВствен на 16! Който смята така, е в грешка.

Нали не искаш наистина първият ти път да е с проститутка? Та ти ще го помниш цял живот! И какво приятно прекарване ще е това да правиш секс без любов? Нали не мислиш, че наистина ще ти хареса?!
Не знам, всеки решава за себе си, но моят съвет е да изчакаш и да не се отчайваш. Търси нови контакти и запознанства и тогава, когато най-малко очакваш, ще срещнеш НЕЯ.
Успех!

2.   Споре мен отдавна отминаха времената когато първия път в секса беше нещо свято и специално. В днешно време всеки го прави навсякъде и от много ранна детска възраст. При теб има два варианта:
- ако отидеш на проститутка и правиш секс с нея, то след това ще добиеш повече самоувереност.., а това ще ти помогне в бъдещите ти контакти с момичетата, т.е. вече ще се "претръпнал" и няма да се притесняваш от нищо.
- другия вариант е да чакаш "подходящата" и да правиш секс с нея.
Моят съвет е да идеш на проститутка. Ще добиеш самоувереност.

3.   Не е ли ясно,че трябва да избереш излизането? Няма да ти обяснявам защо тотално изключвам курвите,че става вече много банално. Проблема не е в това,че познаваш малко момичета,а че ти просто не си срещнал точното. Може да познаваш всички от училище,но нито една да не е твой тип. :) Не е нужно да имаш много връзки и познанства и според мен не трябва и да излизаш повече,освен ако не ти се излиза,де :Д Мисълта ми е,че точният човек може да е съвсем близо,а ти да не си го забелязал ;)
Сиво

4.   Да ти имам и проблемите

5.   По-добре с тези 60 лв иди на частен урок по български език.

6.   Моя съвет е такъв: НЕ ПОХАБЯВАЙ ценното нещо което имаш (девствеността) по курви.. лъскай пистолета колкото искаш и пак ще си уверен без да си си лепнал спин, трипер или бог знае кво от някви неизмити мърляви циганьорки!!!!

8.   Брей аз бях на 19, когато спах за първи път с някого. Не ме е било срам от това и не мисля, че трябва да ме е;)
Предвид, че съм жена, едва ли мога да ти дам обективно мнение, но ако спиш с проститутка и после това се разбере, момичетата няма да гледат добре на теб;-) Мен примерно дори това, че го обмисляш, би ме отблъснало
Както и да е, успех!

9.   Aбе мани ги кво ти говорят - намери си такава за една нощ с която да го направиш първия път! в никакъв случай не го прави в сериозна връзка, щото ако не се получи ще ти остане кофти спомен и ще се притесняваш че не се справяш. затова е*и някоя дето няма да я видиш никога повече и продължи напред с някоя която обичаш
аз така направих (не с проститутка, а просто с момиче което не видях повече) и не съжалявам

10.   Номер 9, аз мисля че на жената, която го обича въобще няма да и дреме кофтия му опит, зависи от нея разбира се, но аз лично щях да се радвам повече, ако на моят бях първа, както той на мене... а ако се падне на момиче с "практика", която не само твърди, че го обича, но и наистина да е така... по скоро би се забавлявала в добрия смисъл на думата .. тва, че си слабохарактерен малоумник със срамно минало ( защото реално погледнато от публиката, наистина е такова), не значи че трябва да превръщаш минималните проблеми на тва момче в по-големи след време, защото точно това ще се случи с него и би сажелявал за разлика от теб, който съдейки по коментара ти си сам и няма как да сажеляваш при положение, че не си изпитъл нужното, за да стане

11.   Абе номер 4,кажи какъв ти е проблема да го чуем. Като ти е толкова проблемно положението го сподели и не пиши тъпи и безсмислени коментари в разни истории.
А номер 5 просто кърти :Д :Д :Д
Сиво

12.   .. До номер 11, нещо май не разбрах ? искаш помощ? искаш коментари? ми не моа да ти дам и двете за това избрах да ти коментирам темата въпреки че безсмисленото нещо, което искаш да намериш в предния си коментар е именно темата ти. Моите проблеми са си мои никои от виртоалните дружки тука не може да ми помогне и сама се справям д/г добре, за тва по-добре " не пиши тъпи и безсмислени теми, като повечето в сайта" !

от : Да ти имам и проблемите !

13.   12,от къде знаеш,че не можем да ти помогнем? И аз така си мислех,но тук открих една от най-добрите ми приятелки. Като не искаш да споделяш,не пиши и глупости,моля те! Много е смешно от страни и освен това-тази тема е на някой,а ти влизаш и пишеш този безсмислен коментар,не е ли,най-малкото,некоректно спрямо автора на тази тема? И какви ,за теб, са проблеми,които биха заслужили твоето внимание? Които ще са достатъчно сериозни,че да им обърнеш внимание?
Сиво

14.   От автора : +1 бих казал номер 13!

Мисля ,че не съм толкова "на фаза" както лятото бях загорял, че да ходя на курва. Занапред като му дойде време ще го мисля :)

Също искам да изтъкна , това че темата не ми е проблема на ежедневието ,а междодругото ми се дое*ава от време на време и се чудех..

Успех на всички, благодаря ,че повечето проявихте разбиране и ми дадохте съвет!

15.   P.S. относно някой искам също така да добавя друг път да четат какво пише с червените букви преди да постнат нещо!

"Бъди полезен на другите с коментара си!"

16.   Номер 13, нямам нищо против сайта стига да има хора, които биха ме разбрали и биха ми помогнали! Да не мислиш, че не съм писала тема.. направих го и според мнението ми за хората тук, можеш ясно да си извадиш заключение как успяха да ми помогнат и да ме унижат! Единствено двама, трима от 10-12 души ли не знам, не съм ги брояла, ми дадоха ясен съвет и не се държаха лапешки, като останалите .. така че по-добре не се меси при положение, че въобще не знаеш как стоят нещата

Моля те не ме карай да пиша отново коментар, каквото сме си казали, според мен е достатъчно !

17.   16,моля те, запознай ме с твоя случай. Ако искаш ще ти дам и имейла си и,ако желаеш, можеш да ми кажеш... Някои са се държали лапешки...ами не мога да преценя на хаос сега,като не знам за какъв проблем говориш. Може пък да не е толкова непреодолим и заедно да намерив решение ;)
Или ми кажи коя е твоята тема,за да я прочета.
Сиво

18.   Hомер 17 пощата ми е raggagazz@abv.bg пиши ми там ще ти дам името на темата си ... предпочитам хората да не я знаят, защото я приемат по различен начин и отправят единствено критики, които жестоко ми ваздействат ! ... въпреки всичко.. вече е без значение думата на четателите, защото проблема ми е на половина решен :|