Споделена история от Тинейджърски

Първия път много ме боля, дали ще бъде така и следващия?
Здравейте,моята история е кртка, но мен лично ме изпълва с много въпроси.

Миналата година когато бях на 13 бях луднала по малко по-голям от мен. Той искаше от мен само секс (с извинение :) без връзки и т.н. Тъй като не бях правила секс преди и бех много развълнувана и уплашена, но колкото и да ме беше страх мислех че така ще го задържа.

Мен лично много ме боля, дори да не влизаше целия, тече много кръв.

После без думи си тръгнахме и двамата. Много бях разочарована и още съм, надявам се някой ден да забравя всичко станало между нас ;(Дали ще успея? Забравя ли се първия път??

Както споменах мен много (като казвам много не преувеличавам а си беше така не бях изпитвала нещо подобно) ме боля по време на половия акт. И от тогава не съм го правила защото ме е страх и не искам да ме нараняват 2 път така!

Според вас дали ще боли толко или повече, а може пък да трябва да чакам да се доразвия. Или болката си е нормална и задължителна?!

Някой съвет, наставление?!?!?!

Коментари

1.   На 13 си правила СЕКС ?!?! А бе момиче на 13 половата ти система тепърва се развива, естествено че ще те боли. А и първия път винаги боли. Изчакаи изестно време, изживеи си детството па тогава ги прави тея неща.

3.   Ще те посъветвам, да опиташ отново.. разбирам в каква ситуация се намираш... Когато си направих 1-я път бях на твоите години.. на мен сащо не ми хареса, дори мога да кажа, че беше някакъв ад..

След това си хванах сериозен приятел и опитах отново.. Няколко пъти след севтето ми (4-5) аз не изпитвах удоволствие, а лека болка (естествено не като 1-пат).. и го правех просто така, но с изминалото време взе да ми харесва все повече и повече...

Сега сам на 16 и съм жива нимфоманка.. за мен няма по хубаво от секса... затова ще те посъветвам да се престрашиш, отпуснеш..и да се наслаждаваш на момента...;)))))

4.   Някои казват, че първият път не се забравя, но не е точно така. Не се притеснявай за това, естествено е да те е заболяло,но това е заради разкъсването на девствената ти ципа,а и почти винаги боли. Опитай се да не мислиш за това, след време намери подходящият човек за теб и ще видиш, че секса не е само болка:)

5.   Когато срешнеш подходящия човек, който да е нежен и внимателен с теб няма да боли толкова

6.   Аз те посъветвам повече да не правиш повече СЕКС не съм правил все още и няма да го направя аз съм все още на 10 години.

7.   Аз също те съветвам да не правиш секс на тези години все още не си развита достатъчно изчакай поне 2-3 години и тогава опитай.

8.   Здравей, искам да ти кажа: аз съм на почти 17, първият ми път беше направо ад за мен, ужас с моя приятел ходим почти 2год. и да ти кажа, направо беше ад, ние първо опитвахме (да де той) с пръсти, но направо умрях, затова се напих като ГЪЗ, с извинение и така, следваштите пъти също ме боля малко, но като си хванеш сериозен приятел и го тренирате ще спре да те боли, спокоино.

9.   На 13 години?!?! Може би на тази възраст е трябвало повече да го обмислиш това и тогава да чакаш да се доразвиеш, но... минало свършено. Колокото до болката-напълно нормално е да те е боляло много. С всеки следващ път болката ще намалява. А ако си намериш сериозен приятел, който да те обича и да е мил с теб, сексът ще бъде удоволствие. Успех!

11.   Искам да споделя мойта история бях на 14 и започнах да имам мокри сънища, които с течение на времето станаха реалност! Но първия път не беше от най приятните и вече мина 1 година и продължава болкатаа! Ходих на гинеколог и той каза че все още не съм отворена!

12.   Абе незанам на колко години си била, ала на 13 още ти е било рано!!

13.   Еми аз съм на почти 15 и го направих преди няколко седмици, но човека с който го направих беше супер нежен и внимателен така че тря да си отпусната и да си сигорна в човека тва е мнг важно.. опитаи болката си струва.. и ебати никой до сега не е умрая от тая болка определено си заслужава пък и в началото е нормално защото това е един мускол който трябва да се разшири .

14.   доколкото разбрах ..ти си правила секс по принуда ..а това на кой би му харесал ?! Нормално е да има лека болка.Няма кво да чакаш да се доразвиваш , ако тялото ти го иска ..направи го ! И ако приятелят ти е достатъчно внимателен и успее да те възбуди по най-добрия начин .. отпусни се .. няма да те боли ! Запомни най-важното ..направи го с човек когото обичаш !

15.   Много искам да го направя с приятеля ми, но когато пробва с повече пръсти ме заболява (един път да един път не) .. и след това виждам че имам малка раничка отвън..на входа.И всъщност ме боли заради нея, когато я докосне. Моля ви помогнете ми,какво да направя??

16.   На 13 е наистина мн рно. аз го направих преди няколко дни,а съм на 21.никога е съм бързала с това. имало е мн момчета,които са ми предлагали,но не съм чувствала,че някой от тях е човекът,с който искам да съм.с моя приятел ходим от 6 мес.имало е мн момени,когато ми се е искало да го направим,но все нещо ме е спирало.знаех вс на теория,но др си е практиката :)

1я път,когато пробвахме мн ме болеше,защото не можех да се отпусна и се отказахме,но поне имах някаква представа.на следващия ден бяхме на гости,където изпих 1 чаша червено вино и после пак пробвахме :) мина мн добре.пак имаше лека болка,но беше краткотрайна. имаше и малко кръв, но не толкова, колко си мислех. когото усетих болка си казах,че това е човекът,с който искам да го направя и го допуснах в себе си.ако срещнеш подходящия човек, преживяването за теб ще е съвсем разл ;)

17.   Ми аз какво да кажа, на 15 години съм и все още не сам го правила. Вече знам, кой е човекът с когото искам да бъда за първи път. Но той е доста по голям от мен на 32 години е и незнам какво да правя. Той не ме притиска да го направим, но аз се чувствам някак задалжена. Все пак е на 32 не на 16, 17 или 18. Страх ме е . Моля, дайте ми съвет!

18.   Tя си е решила да го направи на 13 ноо защо си избрала човек който иска само секс ..... ? аз мисля ,че първия път не се забравя или поне не толкова лесно ... :)))))

20.   "Ми аз какво да кажа, на 15 години съм и все още не сам го правила. Вече знам, кой е човекът с когото искам да бъда за първи път. Но той е доста по голям от мен на 32 години е и незнам какво да правя. Той не ме притиска да го направим, но аз се чувствам някак задалжена. Все пак е на 32 не на 16, 17 или 18. Страх ме е . Моля, дайте ми съвет!"

Преди да направиш някоя глупост помисли добре..Какво бъдеще може да имаш с този човек.Не става въпсрос за разлика от 3-4 години,а за 17,което предполагам ти е ясно..Но замисли се над въпроса ми Какво друго би могъл да иска този извратен 32 годишен мъж от 15 годишно момиче освен секс..!!?

21.   Ми аз какво да кажа, на 15 години съм и все още не сам го правила. Вече знам, кой е човекът с когото искам да бъда за първи път. Но той е доста по голям от мен на 32 години е и незнам какво да правя. Той не ме притиска да го направим, но аз се чувствам някак задалжена. Все пак е на 32 не на 16, 17 или 18. Страх ме е . Моля, дайте ми съвет!

Извинявай,че ще ти го кажа ама ти ще станеш на 20 а той на 50 тогава какво ще правиш? :)

22.   Аз искам да помоля за съвет. Гледах доста сайтове в които разбрах че стига да правиш упражнения и да спортуваш всичко ще е наред няма да те боли и няма да има много кръв. Моля кажете ми какви упражнения да пробвам тъй като искам първия път да е идеален :) моля и да ми обясните дали болката ще е много голяма или ще е поносима и дали наистина ще има много кръв :). Моля помогнете. Благодаря предварително :)

23.   Определено си сгрешила доста, като си правила секс едва на 13!

24.   не си сгрешил изобщо просто не си избрала подходящия!! А ЗА ВАС!! МОМИЧЕТО ИСКА СЪВЕТ НАПРАВИЛА ГО Е ВЕЧЕ ЗАЩО ОЩЕ Я СЪДИТЕ ВИЕ ДА НЕ СТЕ ИДЕАЛНИ!!

25.   Хах... и аз бях на 13, когато го направих, но нито ме боля, нито кръв тече... Евала, че си се престрашила, не мога да те съдя, тъй като и аз бях на твоята възраст, както споменах, но с разликата, че го направих с човек, с който се обичахме и продължаваме да се обичаме! Относно въпроса ти: мисля че няма да те боли повече, освен ако не си с прекалено тесен таз (в този случай ще те боли още 1-2 пъти) или ако момчето не те е отворило както трябва! Не съжалявай за стореното, щом си го искала, значи така е трябвало да стане! :)

26.   Искам да попитам има ли възможност от забременяване, когато е било с презерватив и въппреки това, го е извадил по-рано от евакулацията?

29.   Номер 17 аз вече сам на 16 години и бих ти предложила ,
да не го правиш със 32 годишен мъж.
Някак си не се връзва , защтото все пак си на 15 а той на 32 .
по добре пробвай с някой на 17 или 18

30.   Ето за това хората постоянно им повтарят на такива като теб че ще съжаляват .. ама НЕ .. трябва да го правиш .. тепърва почваш промени и си тръгнала да правиш нещо от което нямаш опит?Добре де първият път никой няма опит ама естествено ще те боли и ще ти тече кръв и това е най-малкото... поне ползвахте ли презарватив .. че такива проблеми ще имаш .. изчакай поне на 16-17 да станеш !!