Споделена история от Тинейджърски

Искам да бъде моето момче, но не мога да му го кажа направо, защото ме е страх, че ще се стресне...
Нещото, което искам да споделя (ако може така да се нарече) ,е доста интересно. То по-скоро е въпрос, който искам да отправя главно към мъжката част....
Искам да кажа, че не съм на 16-17 години...но въпреки това, нямам никаква представа как да постъпя.

Досега не ми се е налагало да се замислям...
Има едно момче, на което държа адски много.Нещата при нас се развиха по супер странен начин.Зарязах старото гадже заради него...

Той се държи с мен добре, на моменти ме дразни ,но не сме се карали никога до сега, понеже си знам ,че повечето неща са само в главата ми.

Като цяло аз от преди знам, че не е стока, женкар е, имал е сигурно милион приятелки...
Имам ужасното усещане, желание, че мога да променя хората, към по-добро...
Искам да бъда с него, искам да го променя, искам да е мой и само мой....

Условия не му поставям, не му ровя телефона, не му задавам въпроси, има пълна свобода. Искам да знае, че с мен проблем за тези неща няма да има, няма да има забрани от моя страна, но ме е страх, че така ще си помисли ,че е свободен да прави всичко...

От друга страна ако не показвам ревност, заинтересованост, ме е страх че ще реши, че не ми пука... Нещата са протеворечиви...

Отплеснах се... Може ли някой да ми помогне , да ми каже как мога да остана с него и да бъда единствена за него. Въпреки че съм 100% наясно ,че ако един мъж иска да изневери, той просто го прави....

Но аз искам да съм с него занапред... Да държи на мен, да си бъде моето момче.... Не мога да му го кажа направо, понеже не сме заедно от много време, а от съвсем скоро и ме е страх да не го стресна...
А аз твърде бързо се привързвам към хората.

Коментари

1.   Една жена цял живот променя половинката си. В един момент го поглежда и казва ТОВА НЕ Е ЧОВЕКЪТ В КОГОТО СЕ ВЛЮБИХ ... КАК СТАНА ТАКА? Всеки знае отговорът. Нямала съм кой знае колко връзки, но никога не съм се хващала с някой, мислейки да го променя.

2.   Имаш ли скаип

3.   Мисля че можеш да му показваш че държиш на него и без да показваш ревност. Ревността ще го изгони. Дай му свобода и ако се чуства добре с теб ще се връща и ще те търси. Така са мъжете.

Успех!

4.   Номер 1 ме хвърли в размисли и страсти..
Не мога да приема, че човек влиза във връзка с идеята да промени другия. Но нека признаем, че с времето хората се нагласят един към друг, всеки прави на пръв поглед малки и незначителни компромиси и с течение на времето се променя.
Авторката не знам на каква възраст е, но 16-17 годишните май се ориентират по-бързо от "старото поколение". Не е нужен голям опит, за да научиш, че някои хора не се променят..

Не разбирам, защо хората влагат излишна енергия в загубени каузи, а не насочат усилия към подходящ партньор.Вместо да променяш някого, няма ли да е много по-лесно да намериш подходящ младеж и да се развиете, да се обогатите и допъните взаимно?

5.   Това все едно съм го писала аз ...имам абсолютно същия случай. И аз незнам как да постъпя, но предполагам че просто още е рано нещата да стават по- сериозни .