Споделена история от Тинейджърски

Трябва ли да се ползва презерватив при практикуване на френска любов?
Искам да попитам... момичета, когато правите френска любов на половинката си, той има ли презерватив, и вие момчета слагате ли си, когато ви правят такава? И трябва ли изобщо?

Коментари

1.   O незнам на 12 сам сорри та как се прави френска любов

2.   Не трябва !!!! няма смисъл да се слага при френска любов

3.   Hе е задалжително. Задалжителна е хигиената това за презерватива може и бес него.само при анален секс е добре да се използва

4.   Еми защо не пробвате и по двата начина - и със и без презерватив и който ви харесва повече, карайте по него! ;)

5.   Hомер 4, аз не познавам момиче, на което да му харесва да прави орална любов през презерватив...Гадно е, меко казано. Но мисля, че има болести, които и чрез орална любов се предават...да не се ровя сега, но съм чела. Разбира се, важно е, ако не си сигурен в партньора, да нямаш ранички в устата например, защото ако свърши в устата ти на теория вирусът на СПИН например може да премине в кръвта ти.
Не знам аз винаги препоръчвам при постоянна връзка - пълни изследвания и после свобода без кондом! :)

6.   Хепатитите се предават и по тоя начин. Дори и без да е свършил в устата ти. При възбуждане, членът отделя слуз, която си е един чисто природен лубрикант. Тая слуз може да съдържа вируси на хепатит, ако е болен партньорът ви. Така че не всички свирки са безопасни за здравето. Най добре само с постоянен партньор

7.   Презервативът е най,голямата спирачка за удоволствието!
Но с непознати е добре да се ползва!

8.   Да номер 6 е прав/а

9.   Абе, знаете ли изобщо, какво е френска любов?! Как може, момиче да "духа" на момче, когато то е със кондом на пениса си?! Няма такова нещо, а и да ти кажа презерватива, не е толкова предпазно средство, дори е по-опасно от без...Защото, когато си сложиш, не внимаваш, а той може да се спука... А пък, като нямаш внимаваш адски много, поне при мен и приятелят ми е така... Заеби тия глупости с презерватива...

10.   Номер 9 много бъркаш,как внимаваш без презерватив би ли ми обяснила?Слуз винаги се отделя,говорила съм на тази тема и с генеколожки,винаги ама винаги има някакъв процент да се пипне болест включително СПИН чрез френска любов,при момичетата е същото за това трябва да е със сигурен човек,защото и той самият може да незнае,че е болен!

11.   Номер 10, не мога да си обясня, как може да духаш на човек с презерватив?! А и за какво въобще ще му духаш, ако не го познаващ - булшитс! Ами лесно е за обяснение - ако имаш презерватив - не внимаваш, защото го имаш. А когато нямаш. внимаваш, защото знаеш, че може да се случи трети! А ако смяташ, че това обяснение не ти стига, не при генеколог - при психолг трябва да те носят... И да ти кажа, недей прави френска, защото е гадно, колкото и да е възбуждащо.. :)

12.   Аз съм на 13 и имам приятелка ако може да попитам безопасно ли е без презерватив и дали може да хвана СПИН ако може да отговорите ще съм много благодарен :)

13.   Здравей! Не, не е безопасно е без презерватив. Може да доведе до нежелана бременност, а и се предават венерически болести (не само СПИН). Не ми се вярва 13 годишни да имат СПИН, но все пак си е опасно без. Ако презервативът се скъса, момичето трябва да изпие хапче "Ескапеле", но то ще подейства само, ако не са минали 72 часа от половия акт.
*Яса

14.   Забравих да кажа - Ако питаш дали е безопасно да се практикува орална любов без презерватив - ами мисля, че може и без.
*Яса

15.   Да за орална говорих :) благодаря много