Споделена история от Тинейджърски

Как да го зaбравя възможно най-бързо?
Здравейте, наскоро скъсах с гаджето си, защото се оказа, че само ме е използвал. Въпроса е, че го обичам, 1 година бяхме заедно и ми е много трудно. Омръзна ми да плача нощем - лошото е, че не искам да се виждам дори и с приятелите им, не желая да им споделя случая (нямам много приятели само 2-3, но и те не могат да ми помогнат в случая).

Коментари

1.   Лесен начин няма... Не може да забравиш някого, когото си обичал, просто така изведнъж... Когато нещата са свършили по гаден начин, болката е още по-голяма, болката не се преодолява лесно....В един момент просто намалява, но не изчезва.От личен опит ти го казвам.

2.   Здравей, мила. Знам, че звучи банално, но все едно аз съм писала историята ти. И аз бях една година с момче, което мислех, че ме обича истински. Едва когато ми каза в очите, че всичко свършва, разбрах, че само ме е използвал. Няма нужда да споменавам подробности, само ще ти кажа, че прекрасно знам как се чувстваш. Особено първите дни... е най-трудно.
Аз също още не мога да го преживея, въпреки че вече мина месец. Не спирам да си мисля за него, не спирам да си спомням за хубавите ни моменти заедно...

Но недей да се затваряш в себе си! Колкото и да ти е трудно, излизай! Винаги, когато ти се удаде възможност, излизай. Приятелите могат да те разсеят, да те излушат, да те подкрепят. Ако си сама, си за никъде! Знам, че сигурно ти се плаче през няколко минути и не виждаш смисъл в нищо, но не се изолирай! Това не помага. Няма нищо срамно в това да се чувстваш слаба. Уверявам те, че скоро ще се съвземеш малко или много. Но с помощта на хората, които обичаш.

Няма универсален метод за бързо забравяне на болката, то ако имаше, никой нямаше да страда. Но приеми случилото се като част от живота, на всеки се случва. Ще срещнеш нова любов, ще бъдеш щастлива отново. Знам колко глупаво ти звучи, но ти го казвам от позицията на момиче, в същата ситуация.
Успех, мила, и не се предавай каквото и да става! Явно е, че това момче не те заслужава. Помисли си добре върху това ;)

3.   Hезаменими хора няма, случило се, никой не е умрял от любов, търси човек с твоята нагласа и ценности. Не драматизирай, не си първата, да не говорим за последната. Кураж, и повече само
чувствие!

4.   Kофти, ..просто си намери занимание

5.   Незаменими хора няма? Спорен въпрос...
SFA

6.   Нищо не може да се направи,ако любовта наистина е много силна!!!

7.   ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО!!!