Споделена история от Тинейджърски

Той я харесва.
Аз харесвах едно момче и така без да искам един ден след даскало се изпуснах пред едни приятели, че го харесвам и момичето взе, че му звънна, но той не вдигна, а на другия ден тя го причака и му каза и той взе, че каза на всички и напук на това той харесва най-добрата ми приятелка(личи си) и след училище казах на едни момичета да ме изчакат да тръгнем заедно(+ приятелката ми) и през това време идва момчето с един негов приятел и приятелят извика, че *името на момчето, което харесвам* харесва *името на приятелката ми*. Много ми стана гадно, а това момче ме харесваше някъде към края на миналата година, според мен това беше за ебавка... :((((((((( Адски ми е гузно, това момче вече знае, че го харесвам и двамата се правим, че нищо не е станало, но не е така...
Накратко:Момчетo, което харесвам, харесва най-добрата ми приятелка и момчето знае за това. Вярно, че няма какво да се прави, но ми писна да ги гледам как всяко междучасие (час) да се закачат... :(((((((

Коментари

1.   Нищо не разбрах да ти кажа... А го прочетох около 230 123 312 пъти.

2.   Това авторката да не го чете, че ще ореве, че омаловажавам грандиозните и проблеми, които са от съществено значение за международното положение. Ако го прочете, нека има предвид, че този коментар може да нанесе непоправими щети на крехката и психика. Това е само за останалата аудитория.

Аз май съм по-умен от номер 1, защото едва на 6-тото прочитане май започна да ми се изяснява лека по лека. На кратко момчето харесва прителката и и в същото време той знае, че я харесва. Не знаех, че е възможно да не знаеш, че харесваш някого. Както и да е...

Иначе подробно. Първо момчето харесало нея, обаче тя тогава не го харесвала. После той спрял да я харесва, но тогава тя започнала да го харесва. После той разбрал, че тя го харесва и се раздрънкал на цялото даскало, че тя го харесва.

След това момчето харесало нейната приятелка. А приятелката и разбрала, че той я харесва и затова го харесала и тя. Междувременно приятел на момчето се бъзика с нея, че момчето не харесва нея, а приятелката и. И като за капак момчето и приятелката и се щипят пред нея и тя не издържа.

Но пък в крайна сметка не иска съвет и признава, че няма какво да се направи, за да бъде тя с това момче. За финал констатира, че просто изпитва дискомфорт от създалата се ситуация.

На нормален език с две думи - детска радост, първи май.

4.   звучи ми като драма на шестокласничка.. ако е така, повярвай ми, ще спреш да го харесваш много скоро

6.   Зарежи, това са детски истории. Ще отмине бързо. :)

9.   Абе...трудничко е за разбиране, ама все нещо вдянах. Само дето не виждам какво може да се направи. Не можеш да го накараш насила да те хареса. Нищо, че е научил, защо се притесняваш за това? Просто чакай! И бъди мила, усмихната, красива. Бъди момиче за обичане! И чудото ще стане!

12.   Яко, яко! А мама и тате какво казват по въпроса?

13.   Ти трябва да си някое от онези деца на по 12- 13 години

14.   А твоята най-добра приятелка предполагам, че знае за момчето, което харесваш, на всичко отгоре и се закача с него, тогава се замисли само що за приятелка е тя....? ;)

16.   Щом те се харесват няма какво да направиш, освен да го преглътнеш и да продължиш напред. За някои хора твоят проблем е маловажен и детински, но в крайна сметка това го преживява всяко момиче на една определена възраст, няма нищо странно в това, напълно нормално е. Въпреки всичко трябва да се стегнеш и да превъзмогнеш случилото се, а и не е болка за умиране. Остави ги да се харесват, да се закачат, това си е тяхна работа. Насочи вниманието си към други момчета. Този, който харесваш не е единственият. След време може пък да се окаже, че въпросното момче ще осъзнае какво е изпуснал и това, което е изпуснал може да му хареса повече от онова, което е имал. Никога нищо не се знае. Не се отчайвай и не съжалявай за нищо! Ти не си направила нищо лошо или срамно. Просто си си харесала едно момче, което в момента не проявява интерес към теб. Голяма работа! Да не мислиш, че си единствената в това положение?

18.   Номер 2 доста добре е описал ситуацията, ама на седемнайстия прочит май ме озари нов смисъл:
Първо приятеля на момчето я харесвал, но тя не го харесвала, после тя харесала момчето, но той не я харесвал, после момчето харесало приятелката и, в резултат на което и тя го харесала.
В случката след училище:
Приятеля на момчето гледа да и сипе сол в раната и затова я тролва.
Момчето се старае да се влаче след приятелката и и да я задява.
Приятелката и се оглежда притеснено мислейки си "Дали не ми изглеждат малки? ".
А тя седи отстрани като препикано мушкато и садва.
Мога дори да го представя графично:

Легенда:А-Момичето Б-Момчето В-Приятелката Г-Приятеля на момчето

(л).... (девил)
А<------------------------Г
(л)|
. |
:( |
| (л)
Б<---------------------->В

S. A. D.

19.   Абе, как така не можете да разберете, бе?
Момичето се е ИЗПУСНАЛО случайно пред нейни приятели, че харесва това момче, и после всички са разтръбили из цялото училище и той неминурмо е чул и сега нея я е срам, защото знае, че той знае, че тя го харесва. ; Толкова ли е сложно за разбиране? !?