Споделена история от Тинейджърски

Искам samsung galaxy note 3
Здравейте хорица. Както се досещате от заглавието много искам да си купя нов телефон. Даже имам и идея какъв ще е. Samsung Galaxy note 3. Влюбена съм в този телефон и постоянно мисля за това колко го искам. Обаче не знам дали биха ми го купили, сигурно не. Затова си събирам пари. На рождени дни, Коледа и Нова година получавам доста. Може ли да споделите какъв е вашият телефон и препоръчвате ли го. Все пак, не е задължително да е този самсунг. Даже се чудех дали да не си го взема на изплащане. Кажете ми какво мислите? Сега съм с телефон Samsung galaxy ace.... И аз доста го пазя, защото мисля да го дам на майка ми. Но не искам да ми помага никой за новия телефон. Има ли някакъв начин да събера по-бързо пари. Мислех си да събера към 500 и да го взема на изплащане. От края на септември до сега съм събрала само 122 лева :D:D:D:D Имам бая да си събирам докато станат 1000. ( знам че са повече, но нека да изглежда < ) :Д

Коментари

1.   Какво ли не правят хората вече за единия телефон...
http://it.dir.bg/news.php?id=15283775

2.   Галакси Нот 3 е много голям, едва ли ще го събереш в джоба си. А от Нот 2 няма особена разлика, освен в камерата/13 мп на 8 мп-с Галакси S3 карам и не мисля да го сменям примерно за S4, защото няма смисъл да се харчат пари ;).

3.   Номер 2 съгласна съм, че е голям :) но ми харесва и понеже събирам се старая да не искам да ми се купуват неща. А и на мен ми трябва по-голям. Аз моя сегашния го ползвам много често. Е, не е чак толкова лош, но просто нещо започва да ме човърка, че го нямам и го искам.

Авторката

4.   Номер 1 защо ми даваш този линк? Аз не бих направила такова нещо.... Аз само питах някои неща и казах, че си събирам пари от празници, това е.

Авторката

5.   https://fbcdn-sphotos-h-a. akamaihd. net/hphotos-ak-prn2/v/1384974_249954258486285_954113668_n. jpg? oh=b04b46ad2f2495f1c7f1f4c434c8f95a&oe=52661F63&__gda__=1382418383_8287d889591041eb2f009b0368b56346 за този телефон ли говориш. Моя е същия... Да наистина е доста голям, ама на мен ми върши добра работа. Прави много хубави снимки и клипове. Влиза се безплатно в нета с него, може да се управлява и чрез химикал. А игрите му са невероятни много са яки, можеш и да си сваляш от нета каквито ти харесват. Записвачката му също е много готина. Има много памет. Бързо се зарежда, ама лесно му пада батерията. От тоя телефон се слуша много силно музика, ако го увеличиш докрай.
Як е тоя телефон. Петия ми е за тази година (за сега) и от него съм най-доволна. Брат ми също го харесва, ама му омръзна бързо, щото му разгледа игрите.
На мен обаче ми е купен/доставен от Германия. Струваше около 695-6 български лева не помня с точност. Сега може да е по-евтин, ама то вече има и от втора употреба, за това няма да е много скъп (така мисля)...

Падналото ангелче :*

6.   Ти тези 800 лева бая дълго време ще ги събираш!! Съветвам те да платиш в брой, иначе на изплащане технически плащаш повече. Ако можеш кандидатствай за работа и си събирай парите.
P. S. - 100 процента някой ще се оплака защо си пуснал такава
тема!! :ддд

7.   Е вярно е доста голям, но аз съм с Галакси мега 6, 3 и ноут 3 ми се струва миньонче. На мен ми го предлагаха в магазина, но аз вече се бях влюбила в гиганта 6, 3. Направи ми впечатление, че ноут 3 е наистина много лек - като перце, почти не го усещаш. И да те предупредя, че на телефони с толкова големи дисплеи много бързо им пада батерията. Моя трябва да го зареждам всеки ден.

8.   Когато си наумя нещо то трябва да стане.... Плащат ми за шестица по 1 лв и 2 лева, ако стаята ми е чиста.

Авторката

9.   Не знам колко струва този телефон който искаш, но ако е над 1000 лв по-добре си вземи галакси с 4 аз съм с такъв. дадох 1200 лв

10.   Я си вземи NOKIA LUMIA 1020 и си реши проблема. Аз имам 4 такива и съм много доволен.

11.   Никога няма да си взема нокиа!!!! Искам телефон с голям екран с който да влизам в интернет да гледам филми и да играя. Не харесвам нокиите
И реших ще бъде ноте 3
АВторката

12.   Падналото ангелче

ами не съм зле финансово за да си взимам телефон втора употреба....
Не само ти имаш финансови възможности. Аз пък всяка година съм с нов телефон и мисля че е излишно да сменяш 5 телефона на година...
Авторката

13.   Не ти завиждам падналото ангелче че си богата.... Богатите и заможните хора не биха парадирали на ляво и на дясно колко са богати... Не не ти завиждам! Гордея се с това, което имам! Не ми трябват 5 телефона.... Престани на никой не му пука богата ли си и колко си богата. Разбери на никой не му пука и никой не ти завижда. Най малко пък АЗ

15.   ами аз съм с note 2 имам го от 1 година и съм много доволна, да малко е голям, това си има своите предимства и недостатъци :P

16.   Аз имам galaxy s2, много съм доволна от него, не забива, версията на android му е подходяща, ако искаш игри (смисъл, можеш да сваляш 99% от игрите в app store, защото някои не могат). 8 мегапиксела камера, много добре снима. И честно да ти кажа, 16 GB вътрешна памет са си множко ;дд

17.   Паднало ангелче поне се научи да лъжеш!
Доколкото до авторката - аз съм с HTC One, и според мен не ти трябва Ноут 3. За какво ти е - огромен е и може да ти го откраднат.

18.   Ами имам 4 айфона и един Samsung Galaxy s4.. Айфона е много качествен продукт. Самсунга от време на време забива и екрана е доста голям и не мога да стигам горния ляв ъгъл, когато го държа схедна ръка, но е пълен с екстри е много бърз. Съвета ми е ако искаш качествен и добре изработен продукт земи айфона по удобен е, но говоря за айфон 4s и нагоре. А ако искаш телефон с доста екстри и голям екран земи Самсунга.

Не казвам, че Самсунга не е качествен, но екрана му е прекалено голям и не е удобен, но има какво да се права на него. Айфона е също много бърз, но и много опростен. Много рядко ще видиш айфона да забива. Той също има доста екстри, но не чак толкова.

В момента пиша от Самсунга.. Препоръчам ти Айфон 5 или 4s :) Разгледай новия ios 7. Повече ще те впечатли от колкото Самсунга.

20.   Аз имам Samsung Galaxy Core подарък ми е за 18-тия рожден ден и съм доволна :) Иначе един приятел от класа има ноте 3

21.   Ами, аз имам Sony Xperia E. Има 4 инчов екран ( може би за теб е малък) , но пък е бърз, има много функций и батерията му пада бавноц което е хубаво. А можеш да си вземеш Sony Xperia Z или Z Ultra.. Те са с по - големи екрани ( към 5-6 инча) и са още по - бързи ;)

22.   Вземи си LG E460.Аз съм с него и съм много доволен .

24.   Аз мисля да си купувам Htc one X гледам го и доста ме кефи, яко някой има може да сподели мнение. Колкото до галаксито, яко е да, но лично за мен е доста огромно, мойе да гледаш филми, да пишеш по-лесно, но когато го прибираш ще ти е трудничко, ако трябва да преписваш от него също хаха :D

28.   24 - Ако е нов, по-добре LG Nexus 4 :)

29.   Извинявам се че се намесвам в темата но видях че тук има хора който ползват ноте 3 и искам само да попитам СИМ картата стандартна ли е или трябва да се реже.. Още един път се извинявам за намесата :)

30.   Трябва да се режи до номер 29

31.   От авторката
вече ми го купиха уникален е

32.   Купиха ти го? Мислех, че държиш сама да си го вземеш, но честито! Да си го ползваш със здраве ;)

33.   аз използвам samaung galaxy s4 active върши много добра работа

34.   Вземи си Samsung galaxy S5. Или изчакай до Iphone 6 (септември)
Това са най-доблите телефони. Аз съм с S5 и съм много доволна.
Ж-17

35.   Аз казвам ако не държиш да е Samsung може да си вземеш HTC one или LG G2 :)

36.   самсунг с 4 актив е страхотен аз съм с него и е водоустоичив и абе направо страхотен

37.   Номер 34 ако не бъркам. Няма нищо по грозно от s 5

Авторката

38.   Аз имам Samsung Galaxy S3. На мен ми върши доста добра работа, а и е на по-добра цена. Има един сайт Щепсел. бг, където телефоните са малко по евтини, но доставката е скъпа, но все пак си струва, защото са нови и са без договор. Надявам се да съм била полезна.

39.   Е, вие тук всички имате смартфони... Аз съм с една глупава Нокиа без операционна система и 2-3 мегапикселова камера. Добре, че поне Wi-fi има. Много искам Samsung Galaxy S3 mini, но предполагам, че ще го получа най-рано след 2 години. Мислите ли, че е лесно да оцелееш в гимназията като нямаш смартфон, след като всички останали си имат? :(:( Е, все пак телефонът не те определя като човек.