Споделена история от Тинейджърски

Боли ме, а не мога да спра
Ходих три години с едно момче, всичко беше много красиво и наистина се обичахме. Преди 6 месеца се разделихме, малко след това той тръгна с момиче, коета не е от града. Около два месеца след това започнахме да излизаме заедно с приятелите ни, в началото нямаше нищо, но на един купон преспахме.
От тогава постоянно сме заедно, почти не се разделяме, но лошото е, че спим заедно, а той все още е с нея. Знам, че тя го обича, но не мога да спра. Имам чувството ,че ако отново спра да се виждам с него ще умра. Той е най-важното нещо за мен и въпреки всичко аз все още го обичам по сащият начин, както в началото. Знам, че това, което правя не е правилно, но нямам сили да спра.
Наистина не знам какво да правя, това ме съсипва...

Коментари

1.   М.... това, коието ще кажа за някои може би ще прозвучи ужасно... но според мен, продължавай.Трябва да си егоист, понеже всеще си отдолу под другите и ще ревеш за :любовта" на някого...

И аз като тебе все мислех за другите, а себе си оставях на последно място...После все ревях, а на тях им беше хубаво и се смееха....Сега правя това, което ти казвам и ми е много по-добре

2.   На по колко години сте ?

3.   А той какво чувства? Иска ли да е с теб? Защо не остави другото момиче, ако теб още те обича и иска да е с теб. Не е честно спрямо нея и спрямо теб. Ти искаш него, това е ясно, но той какво иска?

4.   А той обича ли те или ви използва и двете

5.   Винаги съм казвала на всички - Бори се за любовта си - но сега какво той с теб ли е или с нея ? Добре продължавай бори се за него , но той ако не те обича ? Знам какво е да обичаш човек които е с друга и наистина неможеш просто така да го оставиш ! НЕЗНАМ но според мен те използва !
Поздрави:
Йо..!

6.   Аз съм на 17 а той на 22.Незнам дали иска да е с мен и какво чувства към мен,но със сигурност не е безразличен,покозва го със всяко едно свое деиствие..

7.   Cега ми кажи и че си от бургас , за да ти се скарам ... женя ...

8.   Не съм от бургас.