Едно момиче от даскалото не знае, че и аз съм момиче, и... преди: 2 години, 5 месеца, прочетена 1242 пъти
Здравейте! Аз съм едно обикновено момиче, но живея живот като на момче и страшно много ми харесва. Обличам се като момче, уча колкото за четворка, в даскало седя до момче и постоянно или ме гонят от час, или ми пишат две. Проблема е там, че ми прилича да съм момче и доста често ми задават въпроса какво съм т.е. момиче или момче и всеки път ми се иска да кажа, че съм момче, но не мога.
Едно момиче от даскало, обаче не знае, че и аз съм момиче и ми е хвърлила око. Всимисъл такъв, че като мина покрай нея и тя винаги ми се усмихва. Знам какво иска да отида и да я заговоря, но как.
Добре ,ще й кажа здравей, но ще трябва и да се представя т.е. да си кажа името, а не мога да излъжа как се казвам, защото целия ми клас и останалите ми приятели в даскало 100% отнякъде ще разберат, това е първата причина, а втората е да речем ще си измисля мъжко име, но ако иска да тръгнем заедно какво?
Ще я лъжа през цялото време, че съм момче.
И плюс това може би ще иска да го правим, а аз какво нямам инструмент и тогава ще трябва да й призная, че съм момиче, но да се излагам по такъв долен начин.
Не, благодаря.
Е, радвам се, че споделих. :)
Благодаря за разбирането.
1. Леле много ми беше интересно докато четох историята ти!=]Ми аз мисля ,че трябва да кажеш истината на това момиче!!Защото ако не го направиш ще стане по-лошо!!=(Пък вие на колко сте ,че чак да искате да праите......??=]
2. Ха, ха, ха тя ти е хвърлила око независимо каква си xD така, че давай смело говори истианта. Лошото е, че, ако сте малки ще и е много трудно да експериментира с др момиче. xD Но истината е, че няма смисъл да я лъжеш.
4. Това е изключително интересно! Ти на външен вид прили4а6 ли на мом4е? Кажи и истината. А колкото до то ва 4е искаш да си момче недей. Моми4етата могат да имат същият характер като момчетата. Просто навсякъде си ходиш с мом4ета и се държиш като такова, ама навъншен вид си прили4ай на момиче. Много момчета ги кефят такива момичета
6. Mалее тцтцтцтц и аз бях така поено време ама ТОЧНО така еми и на мен ми се е слу4вало съ6тото НаЙ добре и кажи 4е си моми4е 6ото таи и даа6 само празни надежди ПЪК ако и каи6 "еи здр аз се казвам #@!#@..." и там женскуту ти име може пък да тръгнете ни6о не се знае ;) по хуу истината
7. Случвало ми се е .. преди 2 години някъде като бях на 14
Засекохме се на един купон с едно "момче" и се заговорихме .. незнам защо нито аз се представих, нито той.. просто разговаряхме на обща тематика.
По късно разбрах, че се казва "Алекс"
След около 3-4 дни ме потърси в скайпа и си писахме в продължение на няколко седмици постоянно! (беше лятна ваканция)
Веднъж ми предложи да отидем по магазините..аз много се изкефих ,защото не бях виждала моче да предлага да се ходи за дрешки . Обикаляхме 3 часа и аз неможех да ходя от торби, а "той" купи само 2 тениски като излезе с извинението, че нищо др не му е харесало.
Странното е , че видях брат "му" след една седмица с една от тениските.
Някъде из нета прочетох подобна на твоята история и започнах да се съмнявам, веднъж се заговорих с брат му, и като взе, че изтърси " ти и сестра ми сте най-добри приятелки, нали ?! " останах потресена, едва успях да промълвя ".. ааа сестра ти ?! "
Той се засмя и каза " и теб ли заблуди"
Надругия ден ми донесе бележник с нейна снимка и име : Александра Петрова.. бях ужасена, и МНГО ама МНОГО наранена .. !
Недей да лъжеш така, отвратително е, докато още можеш..признай й .. защото после затъваш много.. !
До върпосното момиче от моята история, не постъпих много правилно след това.. но да кажеме, че разбраха достатъчно хора ... : )) така, че може да не остане наранена само тя ;)
10. Едно момиче от моя клас има същия проблем облича се като момче и даже си прави прическа като на момче ако я видиш с слънчеви очила ще кажеш че е момче и едно момиче я хареса (мария - мъжкоженското :Д) не направи нищо а просто я избягваше