Споделена история от Тинейджърски

Дали наистина ме е обичала?
Значи моята история е следната: Запознах се с едно момиче ,за кратко време с нея много се сближихме и си допаднахме (това стана по интернет, ние сме от различни градове). В продължение на 3 месеца си говорехме какво ще е като се видим, колко много се обичаме и т.н. Дойде денят, в който се видяхме, тези 3 дена, в които бяхме заедно бяха най-хубавите в живота ми. /

Тя си тръгна и след 1 седмица усетих как почва да се отдръпва лека полека, говорихме дадох и една седмица за размисъл, и след тая седмица ми сервира ,че нямало смисъл не искала да си пропилявам годините с нещо, което не е било истинско, заслужавал съм нещо по-добро и така тя скъса с мен. Hо аз още я обичам и искам да си я върна ,но знам ,че няма как!!!

Още първата седмица след раздялата ни тя се върна при бившия си с не показваше симптоми да страда за мен :(
Обичам я и не мога да я забравя , знам ,че не е последната, но я обичам. Днес ми писа ,че въпреки случилото се искала да си останем приятели и ако съм имал нужда да говоря с някой, тя била насреща. Аз и отказах. Дали наистина ме е обичала??

Коментари

1.   НЕ

2.   За 3 месеца... Мисля, че НЕ...
Щом се е отказала толкова бързо, мисля че нещата са ясни.

3.   НЕ
(друг съм, не съм 1)

4.   Това е виртуална любов ! НЕ Е ИСТИНСКА !

5.   Спри да мислиш за нея. Любовта идва и си отива. Такива са част от жените не постоянни " Сърби боли драго ми е" . Знаеш ли колко много жени търсят подходящият човек?
Ще видиш, че когато срещнеш следващата това ще бъде само горчив спомен, даже няма да искаш да си спомняш.
Весели празници и повече късмет през 2010!

6.   Попаднал си на момиче ,любителка на еднократния секс...
Истинската ще дойде през новата година:)

7.   Просто е видяла ,че няма смисъл...виртуалното общуване не замества говоренето очи в очи ,няма значение дали има камера или квот да е там..и Обичам те е толкова силна дума...а с някакъв абонат ,с когото си си чатил 3 месеца ,просто няма как да стане : ) няма ли момичета в твоя град,че си се забутал в този скайп : )