Споделена история от Тинейджърски

Въображение
Здравейте! Още от малка някой като ми каже нещо, и аз.. не знам как да го обясня, постоянно си представям нещо, например си представям как щях да се чуствам ако майка ми почине, и даже почвам да плача, или си представям живота ми с еди кой си човек, или живота ми като известна.. Разбирате ли, за всяко нещо си представям нещо ;д. Много е странно, мисля, че откачам вече. Няма как да ви обясня за какво става на въпрос, но се надявам да сте схванали малко от малко. Има толкова примери които да ви дам, но просто не се сещам.. Та кажете ако има някои фантазьор като мен...

Коментари

1.   На всеки се случва и е напълно нормално.Няма такъв ,който нито веднъж да не си е представял такива различни случки.

2.   Бла-бла-бла

3.   Не се притеснявай и аз съм точно като теб(не си представям починали близки), но и аз си фантазирам постоянно дори понякога прекалявам и си мисля, че може да стана луд ако някой разбира от тези неща да пише. За протокола момче на 18 съм.

4.   А какво да кажем художниците или бъдещите такива? :D
Аз съм в един мой свят през 97% от времето. Не си само ти и не е нещо налудничаво, даже е много хубаво, но трябва да знаеш кога да слезеш на Земята :D

Black Sabbath
Момиче на 15 години

5.   При много хора вкл. и при мен го има това. Това е средство да освободиш емоциите на подсъзнателно ниво. Например страхуваш се да не загубиш майка си, но се страхуваш и от чувството как ще се чувстваш евентуално, от неизвестното. И така като си го представиш, един вид го осветяваш и вече не е неизвестно и не те страх толкова. Малко е парадоксално и объркано, но се надявам ад си разбрала за какво говоря.

Това е хубаво, защото иначе ще задържаш тези емоции дълбоко в теб и дори няма да ги осъзнаваш, но те ще те натоварват. По-добре ги освобождавай по този начин, но и не отивай в другата крайност - в смисъл не задълбавай прекалено много в тях, защото ще започнат да контролират.

6.   И аз съм така като теб :Д На 14 год. съм и постоянно съм си в моя си свят на фантазии :ДД Няма нищо лошо да мечтаеш, стига да не прекаляваш. Честно казано и аз си мисля че вече започвам да изперквам :Д Казах ти това за да знаеш че не си сама :ДДД

8.   Радвам се да разбера, че не съм сама ;д. Но си фантазирам постояннобза различни неща, независимо лоши или добри...

9.   Като теб съм
Не намирам нищо лошо в това, доста ми помага, ако съм тъжна или в лошо настроение.
Мислех че всички са като мен и че е нормално ;д
но и аз по едно време си мислех че съм неква побъркана, ама...
радвам се че съм такава

10.   оо не си сама и аз много пъти сам си представяла ако маика ми почине и някви такива абе кво ти пука само да не те погълне тоя твоя свят.. :)

11.   Спокойно. Няма нищо страшно в това да си фантазираш разни неща, наистина е странно да си представяш живота без майка ти, но всеки ще уникален сам по себе си ;)! Живей по свой собствен начин, сигурно просто си по-емоционална. Аз също се чувствам като теб и бъди спокойна НЕ ОТКАЧАШ! :D

12.   Всички сме така.. аз започвам и да си говоря и да си представям разни случики :Д