Споделена история от Тинейджърски

Коя съм аз?
Здравейте. Историята ми е за две неща за това че не знам коя съм аз и за това че никога не успях да му кажа колко много го обичам. Искам да споделя с вас всичко, което ме тормози защото вече не знам коя съм самата аз. В първи клас бях с моите 2 приятелки те баха лоши с другете деца груби, но и бяха любимките на госпожата, имаше едно момиче което от тогава та да сега си е аудсайдера на класа ни те я тормозеха, но аз не исках бях някък различна тайничко ходех при нея и я утешавах държах се мило със всички но само когато те 2-те ги нямаше. Много от момчетата в нашия клас ме харесваха пишеха ми бележки аз просто отивах при тях и им казвах мило че не ги харесвам. Двете ми приятелки бяха все задно и аз се ходех след тях като опашка не можех да съм себеси те искаха да съм тяхно копие. Едно момче винаге ме харесваше и аз него но все го отблъсквах защото според тах не беше готин. Аз така и не можах да съм себеси така и не можах да покажа коя съм всъщност. По принцип не мога да споделям чувствата си. Докато бяхме малки (от 1-4) приятелките ми ме и унижаваха понякога. Те избираха а аз взимах това което остава така да го кажа. Това момче ме харесваше през това време вярно не беше един от най-готините, но аз си го харесвах. Така и не му казах да и аз те харесвам заради тях те диктуваха всякоя моя дума. После лека полека почнах да се превръщам в тях и не съзнателно почнах да се държа грубо с хората станах надута и надменна и го осъзнавам сега. Държах се грубо с това момче казвах му идиот глупак и си мислех че вче не го харесвам и той се отдръпна от мен. Приятелките ми се разделиха и вече дори не си говореха а аз се ошашках не знаех какво да правя и не бях себеси. Разделихме се с класната и станахме 5 клас лятото не го виждах а началото на учебната той се появи и беше прекрасен. Той се променяше все повече от милото момче което харесвах се превърна в един от най-готините момчета в училище с които всички искаха до са той беше вече голямо и силно момче, момче мечта. Аз си намерих нови приятелки и дежавю и те ме командваха но ми беше се тая вече в 6 клас бях свикнала. Той имаше много приятелки сменяше ги като носни кърпички вече бяхме по-големи и той беше в една групичка с други момчета от училище стана най-популярния. Преди всеки ден ми казваше че съм най-красивата сега не ме поглеждаше. Мисех си тайно че все ощ има шанс да съм с него. Един ден бяхме в някакъв кабинет и по случайност седяхме един до друг вече бахме още по големи и той говореше с момчето до него а аз си пишех и той ме заговори пита ме за едно момиче и мен сърето ме балеше докато говорех. Тогава той ми каза-нали знаеш че докато бях с нея харесвах теб винаги е било така и аз прост нямах думи и мълчах и го гледах после госпожата каза да мълчим а той се приближи до мен и ми каза само ти ми разбиваше сърето всеки ден и стана и се премести. Приятелкете ми баха клюкарки не споделях с таях. Дойде момента да говоря за настоящтето аз все още нямам с кой да споделя а той стана от не достатачно готин за мен в твърде готин. Сега го гледам как се закача с момичтата и си спомням как преди ходеше след мен. Сега той понякога ме закача а аз просто му се усмихвам. Чакам деня в който отново мога да съм до него но той май няма да дойде. Исках да споделя всичко това с вас. Заклевам ви се историята ми е истинска всяка дума. Кажете ми нещо моля ви защото аз аз незнам какво да правя искам си го но не мога да си го върна! Вие сте последната ми надежда.

Коментари

1.   Амиии... първо, на колко си? И второ, знам че ужасно си се привързала към него, но виж, той вече май не е този, който обичаш. Дори и да бъде с теб най-вероятно и теб ще отхвърли, като останалите. Не си струва. Ще страдаш. Аз мисля, че е добре просто да го забравиш. Знам, изглежда ти невъзможно, но може би е по-добре. Само като казваш, че ние сме последната ти надежда, нали няма да направиш някоя глупост?

2.   Покажи му че го харесваш! Общувай с него.... Когато разбере, че ти го харесваш, може и да ти отговори със същото.

3.   Ами може би трябва да се замислиш много добре върху това какво всъщност представляваш и какво искаш да промениш в държанието си, за да го впечатлиш и не само него, но и момичета с които наистина си заслужава да дружиш. Не е хубаво да се влияеш от мнението на другите, защото виждаш какви грешки стават и най-вече бъди ДОБРА!

4.   От авторката.
1 номер, не няма да правя глупости имах прдвид че нямам кого освен вас да попитам за съвти и ви благодаря искрно. Наистина направих една грешка от самото начало и наистина съм се привързала към него адски много. Искам да го забравя но просто не знам как :/ Никога не съм искала да бъда лоша с някого просто така ми се случи че попаднах на лоши приятели. А колкото до него той наистина се промени МНОГО но някак просто не мога без него не знам защо. БЛАГОДАРЯ на всички. ?

5.   От авторката. Извинявайте забравих да добавя че съм на 14 години.