Споделена история от Тинейджърски

Не ми пука, но искам да разберa!
Мъхъм! Значи, имам връзка се със 16 години по-голям от мен, а аз съм на 14...това говори много, но наистина, знам какво искам от живота! Не съм казала, че мечтая да съм с него до края на дните си, нищо подобно, просто искам да се задържи спокойно и малко по-дълго от обичайното...Проблемът е, че нито неговите, нито моите приятели ни разбираха от начало, а вече не ги интересува много...И преди съм ходила с по-големи момчета от мен, но никога не съм се чувствала толкова добре...умен е, галантен, внимателен, грижовен идеалът за всяка жена, а и съм сигурна, че ме обича, не че и аз не го обичам де, дори си мисля, че повече от себе си, но това е друг въпрос...

И така мислите ли, че възрастта има някакви граници и ограничения или...? Приемам всякакви критики...

Коментари

2.   16 години по голям от теб? Възраста има огромно значение!

3.   Няма никакви ограничения за любовта, ОСВЕН в случаите на педофилия.

4.   Не се притеснявай! Само родителите ти да не ти правят проблеми. Щом ти харесва да си с него бъди. Нали пък трябва да се опита всичко от тоя живот. Щом се обичате не виждам нещо лошо да има .. наистина годините хич не са малко .. но какво пък толко. На днешно време има и по фрапиращи неща ;). Изживей си едни прекрасни мигове с този човек

5.   Е имало и по зле от мен.Аз ходя вече 5 г. с мъж ,който е с 21 години по голям но аз сам на 30.Нищо не очаквам от него ,пък и какво бих могла?Просто се влюбих.Знам че си пропилявам живота гледай да не хлътваш ,защото от такива връзки няма смисъл

6.   Mила не се притесняваи и аз имах нещо с доста по вазрастен от мен човек,но при мен нещата нчма как да се получат,затова не сам и хранила някакви надежди...но времето което сам прекара с този човек само ми е помоганало,вапреки че никои не одобряваше това...Разликата в год наистина беше фрапираща и двамата мн добре го знехме и затова решихме да си запазим добрите отношения и сега сме приятели които винаги могат да разчитат един на друг...

При теб нещата са обаче по различни с този човек можете наистина да сте заедно и то за далго време,но не и за винаги,такова понятие завинаги просто не саществува ...разликата в го е наистина голяма но това не трябва да те пртеснява,защото ти от този човек може да научиш мн неща,да те научи на мн неща и да сте щастливи дори за кратко...

И Нетрябва да се тревожиш от това какво мислят приятелите ти,защото те не са го преживяли и не могат да те разберат а ако го направят то значи са ти истински причтели е то и една добра вазможност да разбереш кои са истинските ти приятели ... Ако си сигурна в този човек не се отказваи от него ... това е моят савет ... ;)

8.   За любовта...няма граници..!
Поздрави:
Йо..!

9.   Мило дете, аз имах същият проблем, но ходех с едно по-малко момиче от мен... Имахме почти същата разлика...не знам, как но наистина адски много я обичах, дори и по-малка от мен...Тя порасна, имахме намерения да се женим (ако сте чели статистики, при брак винаги мъжът в най-добрият случай да е с 40 процента по-голям от жената т.е., ако тя е на 18 той 30) ...Но се случи така, че техните разбраха, че имаме връзка от близо 4 години...тогава тя беше на 15, и до преди месец не бяхме спали, 5 години, заради обичта си се лиших от свободата да правя секс, не че съжелявам! И така, те решиха да ме съдят за педофилия над малолетна, когато сте стигна до съд момичето отричаше, а аз си признах, че съм имал връзка с нея, макар че нищо не сме правили...а тя дори отрече че ме познава...Адски много ме огорчи, плаках на глас, а от тогава на сам дори не ме познава, а аз си мисля, че никога повече няма да обичам жена, колкото нея :( ...но уви, така се получи!

Пази се и с тебе да не стане същото.. :)

10.   Ти си некроманка.
Не си в ред.
Що не си харесаш връстник? Много си пораснала вече... А неграмотна като гъз.

11.   OK, за любовта няма граници, обаче:
да разбирам ли че номер 9 е започнал връзка с 11 годишна когато е бил на 26?? Нямам думи....
Както и да е решенията ги вземаш ти, но възрастта винаги има значение, още повече когато си под 18.

12.   Не, момичето беше на 13, а аз 28... :)

13.   Ей миличка на 14 е знаеш кво искаш... знаеш ама не знаешш!!!! малка сии!!! съдзе си тръгнала с някъв където те използва за секс и може да тие баща????

14.   Ами пич, живеем далеч един от друг, па за какво ми е секса, ъ? Не може да си хване ли си мислиш?! Познавам най-малко 3, където ще му пускат по цел ден... :)

15.   Kъм номер 9 абе ти не си добре, ти си психично болен и трябва да се лекуваш

16.   Радвам се, последните мнения са на хора с акъл в главата, че докато четях ония с "миличка, не се притеснявай, за любовта няма граници, важното е да се обичате" и куп други глупости направо настръхнах. Не упреквам особено детето, защото му е толкова акъла, ама ония пръчове на по 30, да чукат деца си е престъпление.

№9, ти къде прочете тая статистика, може би в някой педофилски сайт? Ама то заради такива като теб ще има следене в нета и като те вкарат на топло ти препоръчвам да станеш любовница на някой загорял с 40 процентна разлика във възрастта. Извратеняк!!!

17.   Пълно е с болни хора...
Абе момичета какво очаквате от такива връзки, не ви разбирам?Свършиха ли наборчетата ви...Оставете големите мъже да си ходят при жени на тяхната възраст...Каква е тая смехотворна работа... на 16, тръгнала с 30 годишни...

18.   Ти си си го казала още в началото:Проблемът е, че нито неговите, нито моите приятели ни разбираха....
Ми не Ви разбират защото не е нормално затова.Това не е мнение на един и двама души - явно са доста.
Щом толкова хора смятат, че не е нормално значи има върху какво да се мисли.Представям си баща ти горкия как ще се почувства като разбере, че дърт пергиш клати момичето му

19.   B любовта и войната всичко е позволено!

20.   Щом се обичате ... значи няма граници :)

21.   Възрастта няма значение, но 16 години по-голям това е просто прекалено (извън всякакви граници)!!! То и аз съм на 14 и просто не мога да си представя да ходя с мъж на 30 години!!!!

22.   Ти си още малолетна. 30 годишен чичко и малолетно момиче, което още не е наясно със себе си. Когато станеш на неговите години ще разсъждаваш като мен, а той ще е на 46. Не мисля, че ще се чувстваш добре като всички мислят, че ти е баща. Казвам го с най-добри намерения. Нито те критикувам нито нищо. Преди години, като бях на 16 се влюбих в един чичко на 33. Те знаят как да те омаят. Да са галантни, да свалят звездите и т. н. все едно си най-прекрасната. Но мила... истината е малко по-различна. Първо този човек си прави сметката много по-добре от теб. Второ и интересите ви няма как да съвпадат. В един момент така ще се разминавате, че и двамата ще искате да прекратите това.