Споделена история от Тинейджърски

Толкова тежко ли съгреших, наистина?
През летния сезон хората са така позитивно настроени, стъпват на плажа и се прераждат. Всички задръжки, лоши емоции, стресът, задълженията са захвърлени .. поне при мен така се получи.

Това лято прекарах във Варна и съвсем разбираемо, след тримесечен престой, се запознах с много нови хора, завързах нови контакти.Всяка вечер посещавахме едно и също заведение и след поредица шумни вечери се запознах с един много симпатичен господин. Толкова симпатичен, че се принудих аз да поема инициативата за запознанството ни - нещо, което никога до тогава не си бях позволявала.

Въпросният господин се оказа френски турист, търсач на "приключения", както той се изразяваше. Усетих го толкова близък. Обзе ме и носталгия по Франция и живота там.. само след няколко часа бях готова да споделя абсолютно всичко с него, освен възраста си..

Между нас имаше явно привличане, но отношението му веднага се промени, след като разбра, че още съм ученичка. Веднага стана подозрителен относно възрастта ми ..за него беше задължително да съм пълнолетна, а за мен задължително да го усетя възможно най-близо до себе си.

И така излъгах.. прекарахме последната му нощ в страната, заедно и бях убедена, че така ще приключи всичко. Разменихме координати, "сещахме се в скайп, но това общуване, не може да замени живия контакт. Преди седмица се завърнах от Франция, където прекарах само няколко часа с него, тъй като бях отседнала при роднини. Бях толкова екзалтирана, че съвсем забравих за лъжата си. Когато разбра, че все още съм 17 годишна - побесня. Започна да вика и да псува .. чувах само "merde! merde!"

Сега един 35 годишен французин е в паника, дали няма да го осъдя. Не пожела да се видим отново, не поиска и да дойде на летището за да поговорим, дори за минута. Получих над 20 мейла с доста завоалирани заплахи, неприятни телефонни обаждания, чух и много грозни думи по свой адрес..
Толкова тежко ли съгреших, наистина?

Коментари

1.   Mисля, че той не държи на теб. Ти си била просто едно увлечение. Ако искаше да е с теб възрастта ти нямаше да е проблем за него.

2.   При тях има закони! Не се притеснявай, ще намериш друг чичко...

3.   Щях да се учудя ако реакцията беше на български мъж :)))

Тук дори имаше история на 14г. , която ходи с 30 годишен и се жалваше, че никой не я разбира...пък то в нормална държава си е подсадимо. Но пък в нашата си България циганите се женят на по 12-13 , какво да си говорим. Моралът ни върви вече в отрицателната скала.

Ами мила, попаднала си на човек. И ако все още, след година искаш пиши му че вече си на 18, дори с копие от лична карта, че виж може да не ти повярва :)

4.   Хората си имат закони, честни са.
А ти си постъпила лошо и е разбираемо, че се държи така.

Откажи се от него, човека си е достатъчно голям, че да се занимава с глупости.

Извини му се като за последно и просто го остави на мира.