Споделена история от Тинейджърски

Объркана съм много
Всичко започна преди 3 години, когато срещнах него. Той беше по-голям от мен и си имаше сериозна приятелка,а мен само ме използваше, когато нямаше какво да прави. Но аз се влюбих в него, не знам защо всичко ме привличаше и ми дърпаше към него.

Не издържах дори ден без да го видя, макар че той не ми обръщаше никакво внимание.

Измина година и след толкова усилия той вече беше с мен. След няколко месеца вече ми се кълнеше в любов и ми повтаряще че ме обича. И наистина беше така. Виждах го в очите му. Но това че беше вече в ръцете ми и го притежавах убиваше тръпката и той сякаш ми стана безинересен.

Започна да говори за доста сериозно развитие в нашата връзка и аз се уплаших. Имаше един период в които не исках да се виждаме и тогава се появи той-другият. Всичко с него беше мн по-хубажо от колкото с моя приятел. Отбягвах го, кархме се и след време се разделихме. Аз останах с другото момче и с времето уж забравих него. Но сега когато минаха 6 месеца разбрах че го обичам още. Но не мога да бъда с него, той ме мрази и каза че не иска да ме вижда. Помогнете ми не знам какво да направя.

Коментари

1.   Ми ти като незнаеш, друг какво да ти каже? Толкова усложнено си го направила, че освен теб никой не може да ти помогне. Гледай напред.

2.   Не си въобразявай глупости като ти се кълне, че те обича след като години преди това само те е използвал. Това, че като го "държиш вече в ръцете си и го притежаваш" той ти става "безинтересен" е факт, който доказва, че не го обичаш и ти. За теб той е вещ и нищо повече. За любов не може и дума да става нито от твоя страна, нито от негова.Нещата са много прости - искаш да имаш приятел, но още не се е появил на хоризонта. Няма закъде да бързаш. Не се натискай за да не седнеш на горещ котлон.

3.   И аз сам във същата ситуация..... спокойно. От опит зная че ако наистина си виждала любовта в неговите очи, то той не те мрази.