Споделена история от Тинейджърски

Тъпо ли постъпих?
Има едно момиче, което харесвам от известно време и реших да я целуна на рождения си ден....чудех се как да го направя и реших, че както и да е ще е много внезапно....
Момичето е много забавно и засмяно и затова ме кефи и се разбираме...

Таи де с гостите решихме да играем на една игра...мисля че се казва "дедективи"(имаме 18 :Д ) С две думи пишеш една дума на лист хартия и го залепяш на челото на човека до теб и трябва да задаваш въпроси с отговори "да" и "не" докато не познаеш думата..аз написах "целувка" и реших като познае думата да я целуна....

Така и напражих, обаче тя не отвърна, даже нещо се спече и се засили да си ходи (май) Аз и казах, че ще се правя, че не сам го направил само да остане, а тя ми каза, че намала намерение да си ходи и до края на вечерта бях пиян...имам спомени, че като се разотиваха гостите останахме само 4 човека : аз, тя един мои близак приятел и една нейна близка приятелка, и нещо сякаш почна да ме сваля ....

Почна да ми ми праи някакви комплименти от сорта на как сам се облякъл и как изглеждам и дори си игра с ..... ланеца ми и се чудех дали не я е хванало срам първия път, че я целунах пред толкова хора или просто не е очаквала, че ще го направя и и е трябвало време да помисли ,или просто ме е отешавала...

Както и да е, тя доста време не искаше да си тръгне, на приятелката и и се спеше, а тя искаше да остане... по едно време тя и каза "ако ще правиш нещо сега е момента" и започна да ме сочи с поглед...... исках много да я целуна отново, но не исках и да ставам досаден.... и стояхме още половин час, след което си трагнаха и не ми е писала от 1 ден .....

Тъпо ли постапих.... какво става... как да постапя.....(не мислете само върху очевидното се пак аз съм я писал тази история и затова съм насочил фактите в моя полза... може и да си вталпявам някои неща).

Коментари

1.   Ми тъпо ми,кво я целуваш пред 10000 човека,бахти,и аз да бях,и аз щях да умра от срам.Това са си интимни работи,трябваше нещо насаме да я издебнеш,засрамил си я.

2.   Брат тая мома си е отворила краката за теб, а ти вместо да се възползваш си взел, че си ги затворил :D

3.   Е шанс, не си преценил ситуацията като хората. Сега най-голямата грешка ще е да приключиш с "опитите". Така че й звънни и я извикай някъде да сте само двамата. Оттам вече ще си проличи всичко.

4.   Казваш, че имате 18. Какво 18 имате? 18 месеца? Ебати, това въпроси ли са от 18 и нагоре годишни??
Еми, бай хуй, оплескал си, пуснал си стръвта и не си дръпнал въдицата като е имало плячка, какво друго да кажа.
1.Ако искаш нещо - вземи си го.
2.Няма да получиш нещо, ако не си го вземеш.
3.От опит не боли.
4.От опитване може и да боли, но от неопитване със сигурност ще боли.
5.Дърпай бързо, че плячката ще реши, че си страхливец.

5.   Брат тотално си се издънил.Номер 2 е прав.Ама няма страшно все пак си на 18.Живота е пред теб.

6.   И един мармот завива шоколада в станиол...