Споделена история от Тинейджърски

Много съм зле с избирането на подаръци, помогнете :)
Здраейте, след 2 дена съм на рожден ден на едно момиче, което ми е много близък приятел и нямам идея какво да й купя. Знам, че обича да слуша метъл, но никога не съм я виждал да носи някакви метълски работи по себе си. И моля ви не започвайте с "ти я познаваш най-добре и знаеш какво харесва". Та съм зле с избирането на позаръци и ще се радвам ако ми помогнете.

Благодаря предварително :)

Коментари

2.   Подари и някой албум на група която харесва,примерно.

3.   Книгата е класика, шанса да сбъркаш е малък.
Можеш да купиш по-големичък буркан да поукрасиш някак, да сложиш наразяряна на тънки лентички хартия и да нъпълниш целия буркан с малки лакове.
Можеш да упиш някъкэв красив тефтер и значки.
Можеш да направиш гифт карта с около 30-35 лева (зависи от възрастта).
Можеш да купиш карта за кино (2D или 3D) за 4 човека.
Можеш да купиш бижу.
Раница.
Някаква фигура.
Тениска.
И Т. Н.

4.   Може би , някои CD на метъл група

5.   Ваша обща снимка в рамка, парфюм, сувенир със зодията й. Плюшена играчка. За това се сещамм.

6.   Е и аз слушам метъл и приятелите ми ми подариха тениска на любимата ми група и обици с логото им. Пиши от кой град си, че да ти кажа от къде може да и вземеш нещо което да и харесва!

7.   Сложи пари в една картичка - така ще си купи тя, каквото си реши. А щом сте близки приятелки няма да й стане тъпо

8.   До номер 6,

От София съм.

9.   От автора:

Момче съм. :D

10.   От автора:

Обича да чете. Любимата й група е Metallica и мисля да й взема книгата "Истината за Metallica". Какво ще кажете?

11.   Номер 6 съм
Да нигата е добър вариант. А щом си от София значи имаш голям избор. Може да и вземеш нещо от "На тъмно" или други такива магазини.

12.   Купи на нея рокля

13.   Провери за разни ваучери за да и подариш нещо емоционално като изживяване дали скок с бънджи, с парашут, яздене на кон, уроци по китара и всичко в този род.