Споделена история от Тинейджърски

Наивността ми
Здравейте, ето я и моята история! Разрешавам да ме упреквате, но да ми дадете съвет!

Преди една седмица съвсем случайно се запознах с едно момче, беше ми супер неловко постоянно се въртях наляво надясно, за да не ме забележи, но когато го погледнех винаги ме гледаше право в очите и ми се усмихваше... както и да е свърших си работата там където се видяхме. Прибрах се, намерих го във фб, но не го добавих защото видях на колко е.. Направо бях шокирана, искаше ми се да е малко по-малък, изпитвам някакво странно привличане искам да се впусна в тази авантюра, но ще страдам 100%, пък и не знам той какво си е помислил - възрастта(25) не му е за 16 годишни пикли... не знам!

Коментари

1.   Оо.. не него ще му е ЗА теб, но ако искаш любов, разбиране и т. н от него - НЯМА ДА ГИ ПОЛУЧИШ!

Той просто ще си направи кефа (СЕКС) и ще те зареже :).

Не го ли проумяхте мили дами, малки и млади момиченца? Защо се вкарвате във филмите аз не мога да разбера.

"Гаджетата" ви които са по големи от вас с повече от 2-3 годили освен секс, лъжи и преструвки - нищо друго няма да ви дадат/да направят.

2.   Най добрата ми приятелка, която СЕГА Е НА е
52 е ЗАЕДНО С МЪЖА СИ ОТ 18 годишна. Тогава тя е беше на 18 а той беше на 32. Така че, не се притеснявай!

Ренета 53.

3.   Аз съм момче на 17 г. По принцип не обичам някакви връзки между момчета и момичета с голяма разлика в годините. Примерно познавам симпатични момичета на около 14 г. примерно, но за мен те са прекалено малки. Не знам какво ще ми е мисленето като стана на 25, но по-добре му пиши, според мен не те е гледал случайно. А и нали за любовта граници няма...

4.   Здравей аз съм момче на 18 г. Според мен разликата не е много голяма пък и може да се получи нещо хубаво между вас не се знае ако не опиташ!

5.   Ми, всичко си зависи от човека, не от възрастта му. Ако е готин и сериозен ще те обича и ще те уважава нищо, че си толкова по-малка, ако е някакъв боклук ако ще и с един ден да е по-голям от теб, пак нищо няма да излезе и ще ти разбие сърцето. Дядо ми беше по-голям от баба ми с 12 години. Когато са се женили тя е била на 18, той на почти 31, пък живяха заедно близо 50 години. Та всичко е до характер, не до възраст. Ако имате сходни разбирания за живота ще се получи, ако не-няма, но все пак бъди внимателна, защото има доста мъже, които търсят само едно единствено нещо и като го получат ще те зарежат. Преживяла съм го и то с човек на моята възраст, но явно просто съм била твърде влюбена за да забележа, че той не е за мен.