Споделена история от Тинейджърски

Искам да се отворя сама, да няма конфузни ситуации!
Просто като се замисля - не е приятно първият секс да е съпроводен от болка и неудобства, нали?
Това, че при някои нещата минават леко, не ме успокоява.

Самата мисъл при първия секс да има страх от болката и т.н. ме ужасява. Представям си как девственицата гледа свенливо и уплашено, а върху нея е момчето и я обсипва с мили думи тип: "Няма страшно, миличка, няма да те боли!", "Кажи, ако има нещо и т.н."

Може и да е важно изживяването, но не бих се подложила на това!
Не е ли по-удачно да се дефлорирам сама?

Моя приятелка ми каза, че при първия секс с приятеля си дори не са стигнали до пълно проникване, защото болката е била убийствена. На другия ден сама довършила работата с ръка.

Пък и друго си е да вкараш във вагината си ПЪРВО два пръста, отколкото средно статистически еректирал пенис, нали?
Как стоят нещата при мен???

Досега съм си вкарвала единия пръст наведнъж почти до края, когато го изваждах, ме заболя (твърде съм тясна явно).

Освен това съм правила толкова много шпагати, а не се е случвал инцидент.

По това съдя, че хименът ми е доста еластичен - а това не означава ли, че при фактическото проникване на пениса ще има голяма болка при скъсването!?
Ако реша да се отворя сама, как да разбера, дали съм се дефлорирала изцяло?

А гинеколожката може ли също да свърши тая работа? Иска ли се съгласието на родителите и т.н.? Нашите са лекари и сигурно биха им казали. Не ми се мисли пък, ако се отворя сама, гинекологът види по време на периодичния преглед, че съм дефлорирана. Тогава мама ще ме убие...

Ася, почти на 16 г.

Коментари

1.   КОЛКО СИ ГЛУПАВА!!!

2.   Hе прави нищо!

3.   А аз ще цитирам Рене от "Ало ало":"Ама че си глупава...."

4.   ГЛЕДАШ МАИ МНОГО ФИЛМИ ! ПО ДОБРЕ МЕСТО ДА ПРАВИШ ШПАГАТИ И ДА СИ БАРКАСХ ПО ДУПКИТЕ ВИЖ ИЗЛЕЗ МАЛКО НА УЛИЦАТА ДА НАУЧИШ НЯКОИ РАБОТИ ТАКА ЧЕ ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАШ ПРЕД ХОРАТА В ИНТЕРНЕТ !

5.   Леле абе момиче ти добре ли си ????? не искам да те упреквам просто искам да ти кажа дори и пръст да си буташ правиш ли секс ще те боли първите пъти когато правиш!Поне първите 5 6 7 8 пъти може и повече това си е до човек при всяко момиче е различно моля те успокой топкта!Има голяма разлика м/у пръст и пенис ти и да си буташ пръста нищо общо няма с пениса на момчето защото пръстчето ти е широко 1 см а пениса е 2 пъти колкото пръста ти нз точно така,че каквото и да правиш ще те боли ако не искаш да те боли няма да правиш секс и това е,а и за къде бързаш има време ;) малка си още!(това за генеколожката просто си го избии от главата най-много да те изпъди такива работи не се правят в лекарските кабинети или поне аз не съм чула ;) аиде успех от мене

6.   Разбрала си вече от другите мнения - глупаво е това, което си мислиш. Болката, та болката. От тая болка, ако въобще я има, не се умира.

Иначе е хубаво, че първо питаш, а не действаш направо.

7.   От авторката:

Имам чувството, че всяко момиче, което е под 16 и пита за секс, задължително е глупава!
Това, което имах предвид, е следното - всяка рязка промяна за организма е стрес. ИМЕННО ЗАЩОТО ПРЪСТЧЕТО МИ Е 1 СМ ТЪНКО, дефлорацията с него би могла да бъде много по-безболезнена, отколкото с член. Пределно ясно ми е, че когато вагината е твърде тясна, ще има болка, да. Защо трябва да опорочаваме с неудобства акта, който трябва да води до общо удоволствие?

Номер 4, а ти, неграмотнико, хвани някой речник, вместо мен да ме пращаш, където ти скимне! Шпагати ще правя дотогава, докогато това е част от тренировките ми по лека атлетика - винаги. Точно ти с неадекватния си коментар се излагаш в Интернет - заради такива като теб вечно сме поставени под общ знаменател българите.

8.   Ама,пиленце,ти не знам дали знаеш,ама ти си имаш едно малко отворче там долу,откъдето ти изтича менструалната течност по време на цикъл...което е може би горе-долу толкова,колкото и дебелината на пръстчето ти.Така че и с пръстче,и с химикалче да е,освен ако не е нещо по-дебело,акто например дезодорант,едва ли ще осъществиш т.нар.отпушване.Не ти давам съвети,ама все пак недей

9.   Мила, аз няма да те упреквам за нищо. Това с гинеколожката, признавам, звучи ми странно, така че недей да й казваш нищо.

Какъв е смисълът да се отвориш сама? То ако ставаше така, всички сами щяхме да го правим.
Болката от първия секс, както казаха по-нагоре, не е за умиране! Все първите няколко пъти ще я изтърпиш! Всички сме минали през нея. След това ще дойде и удоволствието. Не бързай. Изчакай да срещнеш подходящото момче, той ще бъде нежен и внимателен и всичко ще бъде наред. Тези неща се помнят цял живот. Нали не искаш да си спомняш как си се отворила сама?!

Отпусни се, успокой се, няма нищо страшно. А и не бързай за никъде, животът е пред теб, радвай му се. :)

10.   Аз те разбирам напълно. Аз съм момиче на 17 години и мен също много ме е страх от болката,защото по време на полов акт момчето ще гледа собствения си кеф и да му кажа да спре,защото ме боли няма да го направи убедена съм дори и да е най-милия и внимателния на света. Мъжете са си егоисти по природа и гледат само собствения си кеф в това съм се убедила многократно.Ами освен да ти пожелая успех да успееш да се отвориш сама без да трябва да търпиш болка друго няма какво да те посъветвам напълно те разбирам и съм с теб.Успех още веднъж!

11.   Мерси, номер 9. :)
За номер 8 - да, знам за този отвор. В книга четох дори, че при някои момичета е като сито (доста абсурдно, при мен явно не е).

13.   Номер 10, не съм съгласна с теб! Права си, че мъжете са ГОЛЕМИ егоисти, изпитвала съм го на свой гръб, но това не означава, че няма да намериш момче, което ще бъде внимателно! Разбира се, че ще трябва да спре, ако на теб не ти е добре или много те заболи. Просто му казваш и толкова. Ако той продължи, въпреки че си му казала, това за мен си е изнасилване.

Момчето, с което спах за 1ви път беше изключително внимателен и нежен първите няколко пъти, защото много добре знаеше, че ме боли. Постоянно ми повтаряше да му кажа, ако ми стане много гадно или ако има нещо друго. Просто се съобразяваше с това.
Затова е много важно първият път да е с момче, което обичате и на което имате доверие. Вярвайте ми, все още има такива, които ги е грижа за нас (момичетата), колкото и да са егоисти в други отношения.
От номер 9.

14.   Мацке, тея не знам защо ти се нахвърлиха толкоз грубо.
Аз бих ти казал давай. Прави каквото поискаш - ако искаш с 1 пръст давай с 1, аз препоръчвам повече.
Първо мастурбация с 1 пръст, 2, 3, после може и повече, после може и с предмет. И не един път. От един път разстягане няма да стане. А първия път винаги ще е проблемен, все пак ще си притеснена и стегната!

Съгласен съм, че не е болка за умиране (ха, кво ли знам, а, мъж съм), но идеята да си намалиш шансовете на "ужасната болка" е добра ...

15.   Hомер 14 да не би да си изпитвал тази болка че я наричаш ужасна ? първите няколко пъти боли но болката не е непоносима като охапване от комар е

16.   Абе при всяка е различно,но да ти кажа при мен беше наистина ужасна болка.Пък номер 14-мисля,че коментарът ти е неуместен,ти си мъж и няма как да знаеш,така че не давай съвети по непонятни за теб въпроси.

17.   Съгласна съм с номер 16 коментара ти номер 14 е неуместен и напълно излишен. Аз съм номер 10.

18.   Ами ако го направиш сама и после срещнеш някой, който те обикне и му обясниш как не си девица ама и секс не си правила.Това как ще му се стори.Може да попаднеш на, някой който ще гледа само да те вкара в леглото и му е все тая.

19.   Номер 10, не съм съгласна с теб. Това, което казваш: "по време на полов акт момчето ще гледа собствения си кеф и да му кажа да спре,защото ме боли няма да го направи убедена съм" не е така. Поне при мен беше различно, като му казах да спре защото ме боли той ме послуша, НЕ всички са еднакви, има и различни, но са много малко! :) ....

Колкото до авторката .. момиче не бързай, имаш време за всичко! Просто изчакай подходящото момче. Болката я има всички сме минали по този път. Няма да умреш от нея :) ... това е от мен .. не бързай !

20.   Aвторката да пише в скайп!

n0t_y0ur_d0ll

21.   Ако си мислиш,че с пръсти и предмети ще се отвориш напълно много се лъжеш,а притеснения и страх винаги ще имаш 1вият път дори и да си мислиш,че си се отворила от факта,че ти е текнало малко кръв.Едно момиче е напълно отворено когато получи оргазъм,но това са подробости.Всеки има право да прави каквото си иска,но да се чудиш как да се отвориш.Незнам дали някога си усещала секскуално привличане,но ако го усетиш вярвай ми,че няма да се замисляш много дали ще те боли!

22.   Ам,извинете,номер 21,откъде тая глупост: "Едно момиче е напълно отворено когато получи оргазъм,но това са подробости."???????Дет се вика:WTF??????

23.   Здравейте,момче съм съвети няма да давам,но искам да кажа,че не всички сме такива каквито ни описвате :) За всичко си има подходящият човек и време според мен.Груби сме били ХА-ХА айде стига аз не знам какъв човек трябва да си за да знаеш,че човека с който правиш любов го боли и ти да продължаваш незнам но на мен ми става кофти само като прочетох коментарите..

25.   Еммммм . За кво ти е да се отваряш . Ше е много яко когато след еди колко си години се сетиш как пьрвият ти пьт е бил с предмет .

26.   Наистина си много глупава, но не защото си малка ; ) Виждам, че се имаш за доста интелигентна и това може би е така, но на тази теми не си много просветена. Сега ще ти изтъкна няколко довода, поради които първият път трябва да е с момче, а не с химикалка.
1. След 4-5-6-20 години като се сетиш за първия път няма ли да те обхване една носталгия за тези времена, за първия път и първото момче, което допускаш толкова близо (разбира се, ако го е заслужавало)
2. Когато си с момче най вероятно ще си възбудена. Ще си овлажнена и следователно болката ще е доста по-малка. А пък и кой е казал, че момчето трябва да те отвори направо с члена.. И той може да го направи с пръст!
3. Много, много, много, ама наистина много ще зарадваш момчето като му кажеш, че той ти е първият. Аз го направих на 19, а съм доста привлекателна и много мъже ме искаха и тогава (не го казвам, за да се хваля) когато казах на тогавашният ми приятел го казах по време на секс. Той няма да ти разкавам колко се зарадва, защото си мислеше, че вече някой е свършил тая работа.

Така че, ако още не си го направила и следиш темата (защото гледам си го писала преди 11 месеца) не го прави сама! А пък ако вече не си девствена, здраве да е! Дано други момичета на твоето мнение прочетат това!

"Досега съм си вкарвала единия пръст наведнъж почти до края, когато го изваждах, ме заболя (твърде съм тясна явно)."

Това, че не ти е било хубаво на първото вкарване не значи, че си тясна! Просто още си малка и ненаясно с нещата.

"Освен това съм правила толкова много шпагати, а не се е случвал инцидент."

Шпагати!?!? Аз правя шпагати от 13 годишна. И мъжки и женски, а пък не съм се отваряла от това .. Това също няма общо.

27.   Боооже.. нямам думи.. идеята да се "отвориш" сама е възможно най-глупавото нещо.. вярвай ми, ако някога си усещала сексуално привличане към някое момче, болкана ще е последното нещо, за което ще се сетиш.. освен това, когато се стигне, ще си достатъчно възбудена, че да не ти се стори толкова зле.. а пък и, ти ако от това се притесняваш, което е, `дет се вика, за удоволствие, какво ще стане, когато раждаш? Ще помолиш да се разчекнеш първа, че да не боли.. е не става така. Не е болка за умиране при НИКОЕ момиче.. била "убийствена" болка.. извинявай, обаче за нея "убийствена болка" може да е одраното коляно, нали се сещаш.. всеки човек има различен праг на болка.. ако искаш да сравниш болката с нещо.. хм.. боли като.. една дръпната лентичка от кола-маска на крака.. че и по-малко.. не е нищо толкова страшно, спокойно :) А пък не си мисли, че когато момчето види, че под/над него правиш сгърчени физиономии, ще му е страшно приятно и няма да спре.. въпреки че, ако не можете да си говорите за притесненията ти от първия път и други подобни, то значи и двамата не сте достатъчно готови, за да правите секс..

28.   Мен приятеля ми ме отвори с пръсти и то нито аз разбрах нито той е разбрал до каде е стигнал и колко навътре е проникнал . Като се прибрах в къщи и осетих някаква болка и то не е точно болка ами парене и това е . Но наистина е по добре да те отворят с пръсти от колкото с член :)

29.   Ж 29: Защо никой не каза на Момичето, че не самата дефлорация боли, а боли вкарването на каквото и да било с по-голям размер "там". Така че - дори и да се самодефлорира, пак ще изпитва неистови болки първите 10 до 20 пъти секс. Няма да й харесва, ще се отврати, но ще го прави, защото е модерно или за да не нарани чувствата на някого.

Вътре е мускулатура. Тя боли, докато се разтегне. И след като е достатъчно широка и тренирана, ще започне да ти харесва. Ако спреш секса за по-дълго време, после пак ще е подобно физиологичното ти състояние... Всеки нов партньор е свързан с много болка. А "мъжемелачките" го правят, за да се похвалят, за да измъкнат кинти, облаги и имоти, а не защото им харесва.

Не прави нищо. Просто избери човек, с когото да тренираш редовно. Не е задължително да е любовта на живота ти.

30.   29, не е точно така. Дефлорацията може да боли и то много повече от колкото самото вкарване. Когато го правиш по повече пъти на ден, може и да има някаква разстягане, просто защото мускулът няма време да се свие, но това не става за толкова време колкото ти казваш. Дори при редовен секс, ако той не е много често, се стяга влагалището. Даже съм усещала как това започва веднага.
За мен е мит това, че влагалището можело да се напасва към всеки пенис- не е вярно. При голям- мен винаги ме е боляло, няма 10, няма 20 пъти секс. При по-малък-не.
Изненадва ме, че жена на твоите години говори за тези неща толкова убедено, на базата единствено на своя опит, мислейки, че това важи за всички.
Относно самата дефлорация, всичко зависи от химена. Това, че теб не те е боляло е просто късмет.

33.   Едва ли сега коментара ми ще ти попогне, но аз съм на твоето мнение, значи сега определено вече си правила секс, но за момичетата питащи същото ще кажа, значи първо пробвате с 1 праст после и с повече, лягате удобно, после и с крастевица и ето вече ста се отворили, това е.

34.   Наистина боли ли много? Аз като мастурбирам ме боли, а по време на секс не мога си представя :О

35.   И да се отвориш и да не се.. пак ще те боли нали знаеш това, че ако си са отворила няма да спре болката поне 3, 4 пъти ще те боли :

36.   ц спри се че ми стана зле! глупости дрънкаш... при всеки е различно.. а и като 1вия ппът ти е с някой който много обичаш (както трябва да е според мен ;) ) няма да усетиш болка... плюс това ше те боли 1 мин и после ше ти стане яко ;))

37.   Здравеите мож ли някои по опитен да ми обясни следното на 18 г опитахме с приятела ми да го направиме проникна с 3 прьста в вагината но ме заболя много и спря на следващия ден отново и така 4 дни но на 3тата вечер болките бяха по малко и решихе да проникне с пениса но ме заболя още повече как да се отворя сама

38.   Ми пробвай с твоите пръсти първо с единия, след това с другия :)

39.   Когато си готова, когато го искаш наистина и си вече на зряла възраст няма да мислиш за бболката поне така беше при мен.

40.   О БОЖЕ МИЛИ! Ти не си за генеколог ти си за психолог. Как може да си мислиш, че 1вия път трябва да го направиш САМА! Първия ти път трябва да е специален за къде си се разбързала. И не слушай приятелката си-при всеки е различно (мен изобщо не ме боля). Обмисли когато правиш такива глупости!

41.   Глупачка, защото е още девствена ли, глупаци сте вие, защото не я разбирате.

И какво му е хубавото да си легне с някое момче, и като я почне цялата да протече в кръв, та да стане излагацията или през две секунди да му казва чакай, чакай спри се малко, че ме боли, и момчето да си каже тая пък за нищо не става и цялата стая омаца с кръв голяма красота, а и дори да имат продължителна връзка и двамата ще помнат този резил.
Или какво тя да му каже девствена съм и той да и се изсмее и да я разнесее из целия град, колко е задръстена затова, че не е отворена, да си чакала подходящия човек, ами той може да дойде когато тя е на 50 години.
Аз съм на 23 и съм все още девствена, но ако реша да се отворя ще си взема вибратор и ще го направя вкъщи самичка.
Колкото до болката, ами май сега почваш да осъзнаваш, че Господ е накзал жената

42.   виж ти сто процента вече си взела решени.
но това което прочетох за мъжете е много обидно ( момче съм, на 15)
номер 41 ти си много тъпа. да си чувала за любов. защо нас мъжете ни мислите за животни.

това лято с приятелката ни решихме да правим секс. и на мен и на нея и беше за първи път. тя беше прочела някъде, че много боли (аз не разбирам, това е вашо женско мнение), и подобни неща като на номер 41 ( че ако има малко кръв момчето ще я остави). само да ви кажа на мъжете не им пречи тази кръв. разбира се ако са мъже а не пиклювци.

ние като почнахме първия път знаех за неиният страх и аз имах чуството че мен ме е страх повече от нея за да нея нараня и да не я боли.

почнахме да го правим но нея много я заболя и спяхме. беше текнала съвсем малко кръв

вторият ден пробвах да я отворя с пръст ( както някои от вас смятат за добре ) , тя беше много напрегната ( факт нея я беше страх повече от това че ще я зарежа само защото е текнала някаква кръв или ме е молела да спра, а не от болката).и вторият ден текна малко кръв.

преди да пробваме пак аз говорих с нея и и казах че това никога няма да я зарежа или да се издразна или да я обичам по малко заради това че тя иска да спрем . също така се посъветвах с брат ми ( тои е на 23) и той ми каза че трябва да я накарам "да забрави болката и страха". да я накарам да се чуства одобно и да първо да направим любовна игра така че тя да се възбуди много и да се отпусне

това е от мен. надявам се да промените мнението си за мъжете.

П.С приятелката ми е на 14 и много от вас биха ни обиждали (че сме били малки) но ние се заедно от две години и се познаваме повече от десет години. така че мили дами изберете подходящия а не някои дездорант

45.   Скъпа, очевидно много не знаеш!
Виж сега, недей да се дефлорираш сама, не е полезно първото което е, второ не езадължително да боли при първия път. Трето, ако обичаш човека насреща и искаш да го направиш, няма да мислиш за болката! Освен това има и начини за предразсполагане, а и болката обикновено трае малко, ако момчето е нежно и има подход.

48.   Чесно да призная и мен ме е много страх от болката аз съм на 14 г. и много съм мислила да се отжоря вкарвала съм си по 4 пръста най-много но не мисля че е достатъчно за да се отворя...
за някой може да звучи глупаво но просто някой хора не искат да чувстват тази болка!!!

50.   Ако не можете да дадете адекватен съвет не пишете нападателни коментари!!!!
Номер 41 е много права!!! Аз не съм дествена вече, спала съм само с бившия си мъж, който ми натягваше, че едва ли не ако не бил той, нямало кой да ме вземе вместо да оцени, че не съм като курвите, по който той си пада.
Та мъжете се делят на 2 типа. Едните като чуят, че някоя над 18г. е девствена и казват-"ооо, ама на мен не ми се занимава да те уча" (все едно има кой знае какво да се учи), а другите се съгласяват, защото си въобразяват, че тая като е дествена ще могат да я командват в леглото и да правят всякакви извращения с нея.
Има един мед. център "Гинека"- пластиката на химен е 150лв. Не знам с абсолютна сигурност, но предполагам, че дефлорацията би била по-малко. При положение, че си плащаш геникологът няма да каже нищо, пък и после няма да го видиш повече. Тръгваш си по живо по-здраво и толкоз! Успех девствени девойки. Съжалявам, че давам такава информация, ама живеем в объркан свят без ценности и се налага.

54.   Виж мила, винаги ще има болка, но ако акта е малко по- продължителен, болката ще е само в началото. Плюс това е важно да си добре възбудена. Степента на възбуждане също играе важна роля.
Моя първи полов контакт, беше след първото ми качествено напиване и въпреки че и двамата бяхме пияни, той даже може би повече от мен, се съобразяваше с всяко мое изписукване от болка.
Честно да ти кажа, беше хубаво и не чак толкова болезнено. Но имай предвид, че каквото и да правиш първите минимум 10 пъти (а може и повече, зависи дали си по тясна, или не) ще те боли.
Аз имам вече, може да се каже сравнително голям брой полови контакти и въпреки това, при първите три четири прониквания изпитвам болка.
Не трябва да се притесняваш от тази болка, не е кой знае колко голяма и не трае дълго. А като премине, усещането е неповторимо...
Моят съвет е да не го правиш.
Когато бях на 16-17 и аз обмислях това, но реших да не го правя и не съжалявам. Другото е, че женското тяло е устроено така, че да издържа и бързо да неутрализира не само тази болка (която е никаква, спрямо другата ), а и болката след раждане. Ако вие тази не можете да изтърпите и ви е страх, представям си за другата...
Просто когато се отдаваш на някого, опитай се да наблегнете на играта, а след това и на самия секс.
Успех!

55.   41. Аз се отворих с вибратор. Доста заболя и сега ме е страх да го използвам пак. Не ме интересува какво ще кажат другите. За толкова години така и не срещнах нормален мъж. Ти отвори ли се сама или прави секс с мъж?