Споделена история от Тинейджърски

Нисък съм...
Здравейте.Момче на 15 години съм. Проблемът ми е ,че съм висок едва 166 сантиметра... Почти всички момчета от класа ми са с глава над мен. От първи клас постоянно са ми натяквали ,че съм нисък.Т ака е и до ден днешен. Омръзна ми от подвиквания на непознати "Ей малък ,я мръдни ,бе" ,от убиди като "дребос" ,"джудже" ,"ситен" и куп подобни...Като чуя нещо подобно по мой адрес ми иде да потъна в земята ,приисква ми се да не съм се раждал...

Затворен съм в себе си ,нямам много приятели ,рядко излизам. Не съм имал приятелка ,дори не съм целувал момиче ,а бих искал да имам. Харесвам едно момиче от близо две години ,но никога няма да и го призная-та тя навярно ще ми се изсмее в лицето.

Мисля ,че никой не ме взима насериозно ,за всички съм просто даденост...Та едно дете в 5 клас е високо колкото мен...Баща ми е висок 170 ,а майка ми 160 сантиметра ,което ме кара да мисля ,че ще си остана дребен... Има ли шанс да порасна или вече няма смисъл да се надявам. Ако стана 180 бих бил толкова щастлив...

Всеки ден скачам и вися на лост ,храня се добре ,е малко съм слаб-55 килограма ,но това не ми пречи. Исках просто да си излея някъде мислите и да попитам има ли надежда?... :(

Коментари

101-118 от 118

120.   Хей здравей, момче на 18 (1. 73) няма защо да се затваряш в себе си, напротив. В класа ми ме наричат, , леприкон" и какво научих каквото успях за леприконите и влезнах в роля, за момента мога да се похваля, че съм душата на компанията. Идеята е да се приемеш какъвто си, колкото до момичета... ще те разочаровам, трудно е но все пак не е невъзможно =D (не съм срещнал момиче което да харесва ниски момчпта, но вяпвам в теб =D )

121.   Здравей.. Темата е стара, но ще помоля да добавят коментара ми! :)
Ти си на 19 или 18 вече и сигурно доста си израснал. Е дано случайно видиш коментара ми. Дори и да не стигнал 170 не се притеснявай.. Аз пък съм момиче на 11 в 6 клас и съм 167 и по спомени във втори клас бях висока горе долу 148 и сега съм само на 11 и съм почти 170.. не знаеш колко е гадно да си висок, но ти си момче все пак, а аз дори от 9 клас съм по-висока, дори от жена на 30-40 години и като знам, че е възможно и ще да порасна просто почвам да се моля това да не се случи. Всички ми викат мимутант и др. Дано си пораснал. Поздрави и успех в живота!

122.   Брат не се филмирай...Бил съм с много по-високи жени ..Някоя ако се ебава с ръста ти и кажи че ръста ти е нисък за сметка на други неща в гащите..Не си създавай комплекси добре си си :)

123.   На 15 си и си висок 166? !? ! Я стига, наред си си. Аз също съм на 15 и съм висок едва 158. И какво от това? Всичко ти е наред, а момичетата по принцип са със забързано развитие от около 2 години. А когато си по-нисък си като магнит за тях (поне в моето училище)

124.   Преди време коментирах, преди 2години, тогава бях 1. 69 сега съм 1. 70, тренирам жиу-жицу. Смея се на себе си дори във facebook съм с прякор леприкон, забавлявам хората, определено в бой ще си по-добре от колкото в баскета, но да не ти пука. Идеята ми е, че тогава си мислех, че няма да ме харесват и тн. , а в момента съм с прекрасно момиче под ръка вече 1, 5 години не го мисли, кефи се! ;) вече си поумнял доста 100%, но и да си нисък, на високо акъл не вирее.

125.   Какви бойни спортове могат да се тренират, когато си нисък?
Доколкото знам, за бойни спортове трябва да си висок и слаб.

126.   Пич аз бях доста нисък преди ама почнах да плувам и сега съм 1, 90.
Преди три години бях около 1. 48. На 17 съм. Плуването много помага за растеж, не ти трябва хормон.

127.   Аз съм на 24 и съм 172, повече едва ли ще раста, има разни сайтове порасни бг и т. н с някакви продукти, но не знам струва ли си. Като цяло не ми е било комплекс сред приятели, имам и приятели на мойта височина (повечето), и такива, които са по-високи, но не ми е било комплекс. Приятелката ми е 167, ако обуе нормални токчета е колкото мен, ако са с платформи, дърпа с едно чело и не ми е много готино, но като цяло единствените дразнения са ми били, когато загледам някое привлекателно секси момиче с токчета и е една глава над мен или когато просто си е 175-180 да речем, но няма за какво да се притесняваш. това ти си на 15, има време да се развиваш и още. Прави някакви разтегателни упражнения. Аз на 15 не ставах от компа, не ядях редовно, не спортувах и то ми се е отразила, не съм дръпнал на височина, но има и по-ниски хора, които със сигурност не им е по-добре, така че спок.

128.   Ще ги минеш не се притеснявай

129.   Пич 187 см бях и 55 кг няма да ти кажа какви прякови са ми лепвали, тренирай баскет, волейбол и прочети кой храни богати на витамини подходящи да стимулират растежа да хапнеш

132.   На 14 и 7 месеца съм, висок съм 1, 58. От малък винаги съм бил нисък, винаги ми са се подигравали, можеш ли да стигнеш до тва листо, да ти зема ли кола нз си кво. Миналата година по това време бях 1, 41. Имам алергия към глутен, която пак се беше появила и тогава започнах диетата и не знам от пубертета ли, от диетата, но 12 см за година е доста добре. Много е трудно да нямаш гадже на тези години, виждаш всички високи, доста от които да грозни тъпи и просто няма какво да им харесат момичетата имат. Това направо ме побърква. Винаги съм имал проблеми от всякакъв сорт-никога не съм имал баща, изоставил е майка ми в 6-ят месец, майка ми е в чужбина, имам заболяване, от което със сигурност ще живея по-малко от другите, баба ми е алкохоличка, майка ми се къса пт работа и просто нямате си на представа това всичкото как ти е в главата. Като малък имах много гаджета, не се стигна до секс, но до подобни работи. Харесвам едно момиче от повече от половин година, казах й, подходи доста добре към мен, но няма чувства или някакъв интерес. Направо се побърквам, всичките момичета на мойте години ходят с някви минимум две три години по-големи от тях, а аз с по-малка от мен няма да тръгна, нито ще има такова момиче, което да харесва някъв нисък. Просто нямам абсолютно никакво самочувствие с момичетата. А и някой момичета просто са много груби. Много искам да стана поне 1, 75.

133.   Плувай брат. тва издължава доста. Аз бях 1, 50 преди да почна да плувам а ся съм 1, 86/7

134.   Не си много нисък, аи си само на 15 има още да растеш предполагам. Аз съм момиче и не мисля, че има чак такъв проблем във височината ти. Например едни от най- известните водещи като Димитър Рачков, Зуека, те са ниски (нз точно колко са високи, но са ниски), но са страхотни водещи. Ти също ще откриеш своя талант, споко;)

142.   И аз съм горе долу в същото положение.Висок съм 1.30 а тази година ще савам на 12.:(

143.   Пф, братле... Не се спичай! От малък ме наричат "нисък", а момичетата ми се лепя, дори по-големи от мен ;д. Почни да излизаш по-често и тренирай нещо и ще се оправиш. :)
Има един израз "Ниските хора са велики"! :)
Да не ти дреме и само напред ;п!

147.   И аз съм същия. На 14 години съм и съм висок 164. Има момиче от класа ми което харесвам но тя е много висока дори и за нормалните момчета. Тя е висока 188 и все още не е навършил 14 години. Също така и носи 44-45 номер обувки, а аз нося 37

148.   Аз съм момиче и съм 1и70 набор 06, но родителите ми са по 1и63 и 1и65, така че и за теб има надежда. Но аз правих и упражнения за да порасна.

149.   Темата е стара, но... ако някой има този проблем искам да кажа, че не е болка за умиране. Има много ниски момичета над които ще стърчите, така че това да не ви тревожи. Пък и ниските момчета по лесно оформят телата си. Моят приятел е колкото мен на 19г. и е колкото теб, че и с 2, 3 см. по - нисък може да е, леко пълен, но пък го смятам за изключително красив, сладичък. Просто когато обичаш човек не може да съзреш недостатъците му, а напротив - даже ги обожаваш.
Не искам да го казвам с цел да се хваля, но като говорим за външен вид ще дам пример отново с мен и моя приятел. Аз съм 1, 60 висока, леко атлетка от много време и съм с доста хубаво тяло, а както казах той е по - пълен и постоянно чувам подмятания как може да тръгна с този "дебелия". Това са глупости на търкалета и височината, кг. и т. н. не са от значение, когато обичаш някой. :)Не се комплексирайте заради това момчета, защото винаги ще се намери кой да ви обича. Не се съмнявайте. А и честно казано аз лично предпочитам средно високи, а не някви пръчки

101-118 от 118