Споделена история от Тинейджърски

Много ме е страх, дайте ми съвет какво да правя!
Един ден бях сама в нас ! Тъкмо се пребирах от училище и забелях че няма никой в нас както обикновено защото всички са на работа,но вратата беше отключена ! Не се притесних помислих че някой просто я е забравил! Влезнах оставих си раницата и седнах за малко на компа да видя дали някой ми е писал...нямах саобщения..но много ми се искаше приятеля ми да ми е писал..но уви писах му но беше извън линия ! След околко 15 минути огладнях отидох към кухнята взех си ядене и пак останах в моята стая обаче забелязах че някой неща са разместени..дисковете ми не бяха на същото място както ги бях оставила сутринта и някой други неща !

Малко се стреснах защото и вратата преди това беше отвотена ! Обадих се на наще те ми казаха да не се притеснявам , но все още бях уплашена ! Обадих се на една моя приятелка да дойде в нас да не съм сама ! След 5-10 минути тя дойде и докато нашите не си дойдоха бях с нея и бях спокойна и нищо не се случи ! Когато наще се прибраха тя си тръгна и поговорих с тях и им казах че много се уплаших ,но те пак ми казаха че се притеснявам излишно ! На другия ден пак отидох на училище и се видях с приятеля ми !

Той ми се стори много странен нещо нямаше настуение нещо го мъчеше отвътре ! Попитах го какво му е но той каза че всичко е наред ! Прибрах се както обикновено седнах на компа да си чатя и той ми писа ! Много се стреснах от това което ми написа беше такова:

Съжалявам разбрах че си била вчера уплашена когато си забелязала че може някой да е идвал в вас !
Попитах го защо съжелява и от каде знае за това ! Той ми каза че моята приятеллка му е казала !
И ми каза че той е бил в нас ! Стреснах се и го попитах какво е търсил в нас ,а той ми отговори че искал просто да огледа нещата който имам в стаята и такива глупости ! Стреснах се много направо го блокирах от скайпа и го помислих за психопад ! Защото такова нещо само някой ненормален може да направи ! Добре че беше вторник и имаше само един ден но напускането ни в зимна ваканця и не ходих на училище за да не го срешна и да не ми направи нещо ! От тогава не съм излизала и много ме е страх за понеделника какво ще правя ! Не съм казала за това на нашите дори на никой не съм казала ! Много ме е страх и ми е нужен савет!

ПС:Аз съм на 14 години а той на 17

Коментари

1.   Според мен гледаш много филми и савета ми е да ги намалиш и да излезнеш от филма в които си сега ! :)

2.   Малеее, баси слабата психика :D :D :D
Добре де както и да е...ами това страшно ми прилича на някои моменти в здрач(книгите,филма) ;)
Ако ги е чел може нещо мн да се е вживяло момчето... :D :D :D
Ама то пък да не отидеш на училище...мн си изпуснала, той е щял да ти обясни...

3.   За теб и за всички останли необразовани пубери!

"ПСИХОПАТ" - от гръцки Психо (душа) + Патос (страдание)

Психопад вероятно е нещо съвсем не свързано с менталното състояние.

А иначе успокой топката, много филми си гледала изглежда и не ти влияят добре на психиката.

4.   А как е влязъл у вас? Има ли ключ?
И на мен ми изглежда странно поведението му.

5.   Аз съм чела книгите на Здрач и наистина наподобява на някой моменти ,но все пак и проред мен малко преувеличаваш. Но разбира се има такива хора,недай боже да срещнеш такъв на улицата ! Но успокой се отиди на училище , поговори с това момче ,ако обаче много те е страх просто го избягвай !
Поздрави:
Йо...!

6.   От авторката:
Той няма ключ поне аз не съм му давала ! Точно за това се уплаших защото не знам как е влязал > Днес не ходих на училище ,но не знам какво да правя :(

7.   Има ли нещо, за което да се притесняваш, че е видял, прочел или намерил у вас? Как мислиш, какво е търсил? Ревнив ли е?

8.   Aвторката:
Не е ревнив поне аз си мисля така ! И няма какво да крия

9.   Питай го, поговори с него. Не се стряскай толкова, споко. Щом не е ревнив и няма ключ за у вас ... предлагам да помолиш и приятелката ти да дойде с теб. Знам ли ... Просто я помоли да е някъде наблизо, щото в тая държава вече ... Както и да е.

Според мен обаче, трябва да кажеш на вашите. Знам, и ти знаеш много добре какво ще ти кажат, но те съветвам първо да поговориш с него. Кой знае, може би наистина му е било любопитно, но защо просто не те е помолил да му покажеш стаята си.
Успехи и пиши какво е станало!
Цвети :Р

10.   Миличка, този човек няма как да влезе сам... или някой му е дал ключ или е влязъл с злом, което е престъпление!!! И неможе да е влязял просто така у вас, нещо е търсел. Моят съвет е да споделиш с родителите си това нещо, защото те знаят най-добре от нас чуждите хора! :)

Успех!!

11.   Това е странно най-вече единия въпрос ????? Как е влязъл ????? другият е ???? Какво е искал ???? ПРОЧЕТОХ целия текс и има различни неща Ако е искал да огледа защо просто не те е помолил да му покажеш ти нещата си. Подозрително е защото не може ей така да си влезе момчето и моята теория е че *Имаш ли скъпи вещи за които си му казвала ако имаш може би той тях е търсил ........МОЖЕ БИ ........Съвета ми е поговори с родителите си !!!!!!

12.   Виж аз мисля че всичко е на ред в началото от това което прочетох и аз се изплаших.. Говори с него мисля че нищо няма да ти направи.