Споделена история от Тинейджърски

Живота е адски шибан
Незнам дали се нуждая от съвет или просто от нужда да споделя.
От едно известно време живота е ужасен. Усмивката пред другите просто не слиза от лицето ми в мен самата всичко крещи и плаче.

Едната ми най добра приятелка замина за друга държава на хиляди километри, пишем си по скайпа но вече не е същото. Другата ми най добра приятелка от както ходи с едно момче просто забрави за мен все няма време защото е с него, отлага срещите ни, за да е с него и някакси все я няма като имам нужда.

Момчето което смятах за любовта на живота ми ме нараняваше малко по малко вече година и половина, но аз обичах и прощавах всичко, но един ден вече прекали с това че сложи края на нашата връзка с думите "искам да сме само приятели", когато открих близост и утеха в друг, той реши че ме обича и иска да е с мен, но след всичко просто моите чувства вече ги няма, изчезнаха малко по малко след всеки скандал с него. Момчето в което намерих утеха си отиде, защото живее на другия край на държавата, беше тук само за ваканцията.

Няма с кой да споделям, нямам на кой да се опра, няма на кой да поплача. Не смея да кажа на приятелката ми че ме е изиставила, защото от много време на сам сега за първи път я виждам толкова щастлива и влюбена.

Сега кот ви кажа че съм на 16 и ще кажете детска му работа, детска ама мен ме боли нали ;(

Коментари

1.   Мила знам че това няма да те успокои но и при мен беше така приятелката ми си намери приятел и все нямаше време за мен той пътуваше по корабите и когато си беше в бг тя забравяше за мен а когато си замине тя отново ме тарсеше но няма значение аз въпреки всичко си я обичах сега тя е щастливо омъжена а аз другата седмица ще пътувам за чужбина а тя ме моли да не заминавам... за това че сме мн добри приятелки и тя няма да може без мен.... въпреки че се виждаме много рядко :(

2.   Първи стъпки в живота... Извинявай много за скептицизма, но от тук нататък, това те чака.Просто в началото ще ти е малко трудно.После се свиква и се научаваш да се справяш сам, без приятели и преходна любов.

3.   Ами само ще допълня номер 2,това са моментите от които излизаш по-силен,ще си намериш нови най-добри приятели,ще си намериш друго момче което да обичаш,живота продължава и ти нямаш друг избор,сори че го представям така лесно,не е,но какво,да се гръмнеш ли....

4.   Mомиче я ме потарси за да ти кажа някои работи па после си поплачеме заедно скаипа ми е "elementtt4"

5.   Hомер 2 е прав... аз съм на 18... и също съм имал трудни моменти... но не мисля че... трябва да ги споделям с непознати... независимо анонимно или не... просто... стискаш с зъби... и продължаваш...

6.   Aбе ти си още малка. да знаеш какво те чака напред да не ти казвам. тогава ще видиш какво е живота и колко е шибан, наистина! пари, наем, ипотека, кола, сметки, ток, подаръци за децата, екскурзия, образование... знаеш ли какво е? не? нищо, е видиш и ще ти се стори че живота преди е бил просто песен!

не че искам да те плаша

7.   Аз пък мисля, че винаги помага, когато споделиш :)
Не си направила лошо, мила, има много други като теб. За половин година и аз загубих две приятелки, които се оказваха, че всъщност не са ми били истински приятелки, загубих и аз момчето, което боготворях...

Страдах, но не се предадох! Съветвам те и ти да направиш същото. Давай напред смело, напук, колкото и да е трудно. Още си много млада, тепърва ще срещаш нови и нови приятели и любови. Казвам ти го като човек, който в момента минава по този път и те разбира отлично. Каквото и да става, не се предавай!

Нали знаеш, че след всяка буря изгрява слънце :) Просто повярвай в това.
Успех!

9.   Авторката до №7 Мисля че моето слънце изгря сега съм с най-добрия приятел на гаджето на най-добрата ми приятелка и съм много щастлива той ме обича спр много и така се виждам и повече с най добрата ми приятелка и много хубаво когато излизаме по двойки :)