Споделена история от Тинейджърски

Той с нея и с мен
Проблема ми е че съм на 15 годинии и не мога да заобичам др освен бившия си ... обичам го липсват ми неговите прегрътки целувкии ... моята история е че тои отиде в чужбина и след като се върна не беше същия ... след около 1 седмица разбрах че има друга.. много ми стана гадноо ... и наи голямо то интересно нещу е че сега се връща при мен и пак се зарибява апък ходи със неговата и така и изневерява.. гадно ми е защото ацки много го обичам ама нз как да го забравя и нз дали да му позволя да изневерява на приятелката си с мен или да се възползвам от моментите ... обичам го не мога да обичам др момче имам мн убожателии аа не мога да ги харесам не мога да ги заобичам какво да правя помогнете ми моля преджарително :)

Коментари

1.   Тъпо парче си ама това се търси на пазара в момента. Иначе няма проблеми, еби се докато си вървежна, че това, което предлагаш е със срок на годност :)

2.   Ужас! Толкова ли са зле 15-годишните с граматиката?!!! И май още не са стигнали до запетайките, но емотиконите и съкращенията ги владеят.

Оффф, детенце, ще ти мине. Обичаш спомена си за приятеля си - такъв, какъвто е бил преди. И не е най-добрия. Добрите не постъпват като него.

3.   Спокойно, утре ще видиш някой готин батко, който е различен от всички твой връстници и вече ще си влюбена в него, ще си готова да се самоубиеш, ще си готова на всичко за да е с теб завинаги.

4.   Номер 1 не съм се ебала до сега така че... искам помощ а не обиди моля моля ... тъпо парче си ти

5.   Не не номер1 е прав.Ти си тъпо парче.Вземи обърни внимание на образованието си.Четенето не боли.

6.   Недей да започваш нищо с него. Ще е глупаво. Не бъди егоистка.

7.   Това дали си се ебала, няма общо с правописа ти.

Запомни:
1. След точка се слага интервал.
2. След запетая се слага интервал.
3. Преди "че" се слага запетая.
4. Пише се "наЙ" а не "наИ".
5. Пише се "тоЙ" а не "тоИ".
6. Между сравнителните степени ("по", "най") се слага тире.
7. "нещУ" се пише с "О" и става "нещО".
8. "Убожавам" се пише с "О". "Обожавам".
9. Пише се "АДски", а не "ацки".
10. "прегръТки" се пише с "Д". Думата идва от "през гърДи".
11. Пише се "със" ако следващата дума започва със "С" или "З". Така като гледам, "неговата" започва с "Н" ???
12. Това, че си сбъркала копчето и си написала "предЖарително" вместо "предВарително" ще го пропусна.

От 12 реда текст имаш повече от 12 грешки (това са само фрапиращите, а още колко други има)...

Не знам дали си тъпо парче, но със сигурност си неграмотно!