Споделена история от Тинейджърски

Падам си по лелки
Здравейте!
Момче (не казвам мъж, защото нито приличам, нито се чувствам като такъв) каращо 20-тата си година на белия свят съм. Без приятелка и (все още!) девствен. Но не за това съм решил да пиша. Искам да споделя, за това, че си падам по...лелки/лели/каки или както си изберете. Говоря за жени между 30 и 45 години, женени с деца евентуално. Общо взето за това американските пубери си имат термин MIFL. Не знам защо така, но вместо да заглеждам стегнати връстнички аз харесвам зрели жени. Може би мисълта, че като партньори за секс са по-опитни ме възбужда или че по-възрастните жени правят по див секс.

Предполагам въпроса ми е малко глупав, но се надявам, че не съм единствения, които харесва и се възбужда от зрели жени.

Коментари

1.   И какъв по точно ти беше въпроса ЪЪЪ?

2.   Към 1:
Сайта е SPODELI, а не POPITAI. Момчето споделя с нас.
Към автора: Не, не си единствен, аз съм малко по-голям от теб и съм имал само 1 връзка с момиче по-малко от мен. Напоследък по все по-възрастни залитам дори. Ако освен да ги харесваш, успееш да се доредиш до някоя (трудничко ще ти е без увереност), внимавай за 2 неща:
1. да не се влюбиш (каквото и да ти говори тя)
2. да не навредиш на семейството й. Ако видиш, че дори най-малко отива натам - ИЗЧЕЗНИ от картинката. Ти си правиш кефа, но да развалиш семейство заради това... замислял съм се как бих се чувствал аз на мястото на дете/съпруг. Чувството меко казано не е приятно.
VB

3.   Че ние свършихме ли ?!
Ммм.. трябва да почнеме да се ебеме от 12/13 годишни явно, че на 18 вече да имаме възможно най-голям опит за ваш кеф ?!

Значи момиче , като пише, че харесва или има връзка с възразтен мъж оня бил мазен педофил и искал само секс, а тая "лелка" от Вас кво по точно иска ?!
И тя иска тва ..
Но ,когато вие си имате лелки за секс сте супер пичове и било нормално..
когато момиче има връзка с по-възрастен била тъпа, нямало за нея млади момчета и оня бил педофил..
Хммм..

Както и да е , всеки си има вкус все пак.
Щом ти харесва няма нищо лошо !
Поздрави!

И.И.И

4.   Номер 3 нещо се заблуждаваш моме.Момиче да е с доста по-голям мъж е извратено толкова колкото и момче, да е с някоя лелка.Отвратително е!!

5.   Не се притесняваи!Аз също налитам на какички и заглеждам леличките в Мола(за какви лелки става въпрос).правя това,което ми идва от вътре и мога да ти кажа,че мн от момчетата,които познавам си падат 30 и кусур годишни.

6.   Момчета, големи сладури сте, но от мен едно да знаете: секса с една жена на 36 може да бъде влудяващо интересен. А и на колко важни неща от живота може да ви научи. В никакъв случай не подценявайте такива връзки. А що се отнася до изразите от рода на "лелки, каки" и т.н. направо ме обиждате. Една жена умна, красива и добре поддържана, може да изглежда перфектно и след 35 год. Аз определено не се давам по нито един показател на 20 годишните.

7.   Ужасно тъп въпрос е тоя за годините на една жена. Какво от това, че съм на 20, а съм с ужасно дебел гъз, сланините ми изскачат из впитите дънки и т.н. Много секси ли ви се струва? Или ще съм жена на 30-40, с поддържана фигура, интелигентна и добре изглеждаща. Само че, млади момчета, въпроса тук е, че тези дами на 30-40 имат алтернативата да избират мъже от всяка възраст (ако пожелаят), докато "ония" 20-годишни ще пишат по сайтовете само възрастта си и няма да си покажат снимка от шията надолу. Не че няма и страхотни мацки на 20, но на голяма част май не им пука ка изглеждат и си мислят, че младостта е вечна.

8.   До номер 6. Извини не не съм искал да обидя никого,камо ли пък една жена,от която има какво да се научи.Според мен секса с жена на 35-36 също може да бъде доста заинтригуващ.За жалост не срещам такива жени често.

9.   Абе не ве тапациииии ахахахахахх... Има ги всякфи, без значение годините. Може да има 20 годишни СТЕГНАТИ ПИЧКИ страшни в леглото и завистливи лелки( като номер 6 и 7 ), който им се иска да са млади и си крият бръчките с 5 пръста пудра и да са дърво в секса.. А може и обратно : младото да е дърво, а лелката щото била повече ебана и знаела... дадададада ама НЕ.. И ние младите сме обиграни спокойно (изключвам дествените). А вие лелки... не се оглеждайте за младежи който да ви държат висналите цици и на които им отива да дружат с вашите деца. А на тия момчета, кото ги харесват ще кажа само- куцо, сакато има ли дупка е злато , нали така ;) Ама пробвайте бе, млади сме все пак всичко ни се иска, ама не ги отразявайте много дъртите, те са пред критическа за това са така :Д:Д:Д:Д:Д