Споделена история от Тинейджърски

Искам да разбера какво се случва и дали е нормално
Аз съм на 14 години. Ето го и моят проблем: на нова година бяхме с приятели сами в един апартамент. Бяхме 7 момичета и 14 момчета. Нали беше празник и всички си пийнахме. Едни малко-други много. Стана късно и решихме да лягаме. Но се случи нещо, което не трябваше.

Първо седяхме на леглото с едно момче и се закачахме, слушахме музика и си говорихме за различни работи. В един момент се оказа, че започнахме сексуална тема. И в един момент се озовахме в леглото. Знаех, че не е редно и че още съм малка да водя сексуален живот, но момчето си беше страшен пич и как да откажа.

На сутринта щом се събудих до мен лежаха две момчета-разголени. Уплаших се и ги събудих. Попитах ги какво се е случило, те съответно ми отговориха нещо, което се молих да не се е случило. Нямаше кръв по леглото, но щом утидох до тоалетната изтече, при което много се изплаших.

Моля Ви помогнете ми. Искам да разбера какво се случва и дали е нормално като за първи път...?Предварително благодаря, ако ми помогнете и не ме убиждате за извършеното.

Коментари

1.   Cпоко нормално е жалко че си на 14 :)

2.   Е вече не си девствена!

3.   Ами по принцип жените трябва да се научат да казват "не". Не се притеснявай.. 14 години не са много, но не са и малко.. Пък и сте били пийнали повечко.. спокойно.. няма нищо страшно!

4.   Ох, къде отивате бе деца...
Ти не си наясно как трябва да се случат нещата, а ги правиш.
Нормално е, спокойно. За друго трябва да се притесняваш...
Замисли се каква си в очите на тея момчета (то какви момчета са, деца на твоите години сигурно...)

5.   А НИКОЙ ЛИ НЯМА ДА Й КАЖЕ, ЧЕ ИМА РИСК ДА Е БРЕМЕННА?

6.   Ти изобщо знаеш ли дали ти се пикае или ти се прави секс ? Както каза номер 4,вече изглеждаш като курва в очите на тия момчета,а следователно на всички!

7.   Не разбирам за кое й казвате нормално ? Че е първо на 14 години в някакъв апартамент дори и на нова година да е, къде са родителите на това момиче ? Че вероятно са й спретнали 3ка в нетрезво състояние някакви момченца? Или й казвате, че е нормално да има кръв по гащите? Защото очевидно е, че нея не я притеснява, че е непълнолетна, дете все още, а е била в нетрезво състояние, от което са се възползвали някакви момченца... Господи! На къде отива този свят?!

8.   Какво да те Убиждаме, момиченце. Тя, приподата достатъчно те е Убидила. Блазе им на родителите ти! Сигурно се гордеят с теб и с възпитанието, което са ти дали!

9.   ПриПодата викаш я е Убидила... :)

10.   Номер 9, мнението на 8 е достатъчно грамотно написано, за да не се захващаш за една ПЕЧАТНА грешка... Докато надали авторката без да иска пише "обиждам" с "У".

Честитооо, сигурно си бременна. :D

11.   Aми нормално е ...... искаш ли да се запознаем? ако искаш ...... skype:veseko_crazy

12.   Всички сте върха... момичето иска съвет а неиска да я обиждате... замислете се вие не сте ли правили глупости като малки и тогава укорявайте... поне който е компетентен по въпроса нека каже нещо и да и помогне с полезен съвет.. аз несъм и немога да кажа нищо, но неможах да се стърпя да не пиша при толкова глупости!!!

13.   Ам.. хубаво е че си спала с момче, а не си се отворила сама :) но ако не си ползвала предпазни мерки, може да си бременна :(