Споделена история от Тинейджърски

Не ме заболя от удара, а от това, че обичам този човек
Аз съм момиче на 12, и нямам думи да опиша как се чувствам разбита от всякаде. Преди 2 месеца бях щастлива въпреки проблемите, който трябваше да решавам. Става въпрос за едно момче. Той ми предложи аз приех, пазехме го в тайна и от там идваха проблемите ни, но бях много щастлива с него.

Когато всички разбраха той започна да им разказва, че съм наивна, за да му повярвам, че ме харесва и че ме е лагал, това за мен беше краткото "Късаме"

1-авторитета ми падна на 0 една наивница бях
2-останах влюбена в него дори и сега и страдам, а тои си живее живота

Имах дори и сега имам надеждата, че ме харесва и си има такива признаци гледа ме, не смееше даю ме удари до днес .Днес ме удари не ме заболя от удара, а от това, че обичам тоя човек .Дайте савет

Коментари

1.   1- незнаеш кво е любов
2- незнаеш кво е чуството да обичаш и любовта да ти е несподелена
3- ти си едно дете което живее във филм

2.   Бий му шута.. не те заслужава!

3.   ... Tи го харесваш, но не го обичаш

4.   От кога любовта на 12 е толкова изгряща и истинска?
Нямаш представа какво е да обичаш някого, бъркаш "харесването" с обичта.

5.   Ехх .. какви проблеми имаш да решаваш ти на 12 бре? Слез на земята и си учи уроците,а недей да си мислиш,че си влюбена и това е края!
Ебаси на 12 авторитет,любов ..
Ивето :)

6.   Вижте за всички който мислят че тя е малка да обича, напротив в тези години любовтае най-искренна и чиста

9.   Ми като си лешпер, и като се срамува от тебе.. Или е два пъти по-заблуден от теб, или не изглеждаш много добре.

10.   Ми продължавай да му ходиш по г...а и се самосъжалявай.И ти ще станеш като повечето момичета.Щом от сега те цапардосват, а ти си влюбена какво повече да ти кажа?Ако не се промениш ще станеш изтривалка на много олигофрени.Става ми жал като си помисля какво те чака занапред.Много сте ми странни ти и момичетата като теб.Бой, унижения, а Вие - влюбени!Сигурно трябваше да фрасна последното момиче, което каних да излезем, но тя категорично отказа.Като Ви гледам какви сте можеше и да се получи с един добре насочен удар.Сигурно вече щеше да е влюбена в мен.Както и да е...

Виж сега послушай номер 5 тя явно за разлика от теб е умно момиче.Обръщай повечко внимание на учебниците-те няма да те удрят!!!

11.   Aбе вие добре ли сте бе на 12 вече мислат за връзки по една година, кви ли не други глупост абе чакайте бе хора вие сте деца за къде бързате за сичко има време....

12.   Абе хора помислиете малко и подкрепете момичето,а не и се нахвърляйте.Щом той я е наранил по този начин,а тя все още не може да го забрави,значи чувства нещо към него.И най-простото,че ако само го харесваше след тва което е направил тя съвсем спокойно можеше да се отдръпне от него,но щом продължава да мисли за него може и да го обича..!Не знаете нищо за нея,така че не я съдете ...

13.   Благодаря ти номер12

15.   От афторката днес в училище беше много заледено, аз варвях внимаваики да не падна тои варвеше пред емн обарна се приближи се кам мен сякаш ще ме бутне аз го молих многократно да не го прави, но тои се засили и ме бутна на леда, за да спася главата си паднах на раката и сега тя е счупена а аз съм натъртена от всякааде на другата рака умам голяма цепка, пак от леда, а бях принудена да кажа на родителите ми че сам се подхлъзнала и сама съм паднала защото ако бяха разбрали щтяха да кажат ан директорката и тя да го изключи а аз нямаше да го понеса.

Още не мога да повярвам,че човекат които твардеше че ме обича и че човекът за които сам готова ан почти всичко ме онизи по този начин, и ен мога да повярвам че заради него съм със счупена рака, също така като ем бутна се махна без да се извини

16.   Номер 12 какво ще кажеш сега а?
Авторката защо си предпази главата, ако я беше изтупала яко в земята можеше да ти дойде акъла.
И сега какво, май ще го обичаш цял живот а?
Ахаха представям си вече как да си жива и здрава се жениш за някакъв рецидивист и си лудо блюбена а той те гаври ежедневно и те малтретира. Баааахахаххаа жалка и уникално тъпа си ако имам дъщеря като теб ще ме е срам от нея

17.   Номер 16 що не вземеш да се гръмнеш?Ще направиш голяма услуга на света.
А към авторката - вместо да мислиш само за това момче,по добре започни да слушаш в часовете,защото граматиката ти хлопа ужасно!