Споделена история от Тинейджърски

Да обичаш за първи път...
Здравейте!

От доста време чета ако мога така да се изкажа "проблемите" на другите и чат-пат давам някакви съвети.
Много се колебаех дали да споделя и аз своята история и ето, че се престраших.
Всичко започна миналата година горе-долу по това време.
Запознах се с едно много симпатично момче, 1-2 месеца бяхме просто приятели,много си допадахме един друг.
Той беше мил и всичко онова за което не бях и сънувала.
Първата ми истинска любов.

Мисля, че тук трябва да отбележа, че съм на 14 карам 15 .
Бях с него 6-7 месеца, най-добри приятели преди всичко.
В началото на лятото аз реших, че е време вече всеки да поеме по своя си път.
Излизах пред себе си и другите с оправданието, че е твърде рано за такива дълги връзки, че не е любов това моето и т.н.т
Чак сега осъзнавам какво е всъщност той за мен..
Част от мен, приятел..
човек,който ме познава по-добре от всеки друг..

Защо го изгубих ?
Сега се опивам да си го върна, защото без него се чувствам в сянка и супер непотребна.
Загубих най-добрият си приятел .. ангелът до себе си..
загубих първата ми истинска любов.
Човекът,който ми вярваше безрезервно..,който даваше всичко и не очакваше нищо ..

Обичам го !
Чувствам го част от себе си.. по-добрата част.
Не знам дали някога ще срещна по мило момче от него.
Проблемът е, че направих много грешки и сега не иска и да чуе за мен..

Не знам какво да правя.
Как да го забравя и да продължа напред, или как да си го върна ?!
Благодаря Ви , поздрави !

И.И.И

Коментари

1.   Аз мисля, че на тази възраст за истинска и сериозна любов не може да се говори.Много момичета (и момчета), бъркат привличането с любовта.
С времето ще разбереш, че да намериш истинска любов не е никак лесно, напротив, коства множество усилия...

2.   Хахах браво на теб.Мисли си за него като ти стане кофти.Питай се какво ли щеше да е ако беше до теб.Знаеш ли какво?Никога няма да разбереш.Даже е възмажно цял живот да го помниш.Той за теб ще е този, който истински те е обичал(малко хора имат твоя късмет), а ти си го захвърлила с лека ръка.
Няма да го върнеш!Не се и опитвай, не го заслужаваш.
За предателите като теб прошка няма!!!

ХАхахахахааа

3.   Това с прошката изобщо не е вярно .....за всеки човек има прошка ....няма изключения, няма и да има .....авторке дано си вьрнеш този толкова скьп за теб човек.......успех ти желая винаги и вьпреки всичко, защото може просто и това е най-важното.
d22

4.   Не съм съгласна с номер 2! Всеки греши, човешко е! При това по начина, по който пишеш за това момче, мила авторке, си личи колко много го обичаш... Защо не го потърсиш? Опитай се да му се извиниш, обясни му, поговорете. Може да се нуждае от време, ако чак толкова много си го наранила, имай търпение. Но аз те съветвам да направиш всичко възможно. Признай грешките си, опитай се да ги поправиш. Всеки има право на втори шанс. Първата любов е най-истинска, най-чиста и най-красива. И обикновено е точно в тези години, не като станем на по 30-40 ;)
Успех, мила и пиши какво е станало. :*

7.   Ами какво да ти кажа.Не бива да съжаляваш.Според мен си изживяла нещо невероятно...Аз още търся такова чуство...Не бива да съжаляваш че си го загубила.Трябва да се радваш че си изпитала такова нещо...Не Тъжи защото е свършило..Усмихни се защото се е случило :)

9.   Авторката :

Здравейте мили хора !
На няколко пъти го виках да си поговориме но от устата ми не излизаше нищо.
Започвах да се притеснявам и тнт. заеквах и неуспявах да му кажа нищичко от това,което чувствам..
Много мислих и реших да се откажа да се боря за него..
Просто ми се иска да продължа напред и да забравя всичката болка, да запомня само хубавите моменти и да се сещам за него с усмивка , неискам да плача защото всичко е свършило.. а да се усмихна защото се случи ..
Днес по обяд му написах ето това

--

Здравей,
неискам да ти досаждам..,ноо..
Проблемът е че нямам смелост да застана и да ти кажа всичко това в очите..
защото изгубвам гласа си и ума си само щом ме погледнеш!
Неискам да те моля за нищо, това че искам да те върна при мен
го знаеш, знаеш също и че те обичам и че ми е супер гадно ..
Но това няма значение..
Осъзнавам, че за всичко съм виновна само и единственно аз, и бих се учудила
ако изпитваше нещо по различно от безразличие.. любов например ?
Да някога, мисля че ме обичаше..
жалко, че не го осъзнах и незнаех какво исках ..
Май когато те изгубих, най-много се влюбих ..
Бих искала да ти кажа, че не съжалявам за нито един момент прекаран с теб..
Съжалявам единствено и само за това, че бях толкова глупава..
И не разбирах какво имах и какво започвам да губя..
Сега, когато си толкова далеч от мен, и дори не сме приятели..
Сега, когато всеки има свойте интереси..
Сега, когато друго момиче те интересува..
Искам само да знаеш, че те обичам.. повече от всеки и всичко ..
Че никога няма да те збаравя, и че ако ти трябва помощ за нещо
винаги можеш да разчиташ на мен..по всяко едно време!
Съжалявам пак, за тъпото си държание месеци наред!
Пожелавам ти където и да отидеш и каквото и да правиш да си
щастлив и обичан..
Да бъдеш ценен по начина по който наистина заслужаваш..
Ти си едно прекрасно момче и се радвам , че те познавах и че някога бях важна за теб !!

--
неможах да му го кажа в очите.., но все пак...
Мисля , че ще е най-добре да го забравя и да продължа напред, Вие как мислите ?
П.С не ми отговори нищо, което малко ме разстрой.но съм убедена , че го е прочел и се радвам че поне знае .. !